Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Not alin bole bole ben hepsine yetisemiyorum :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Cok komiksiniz yahu o kadar hirslanmissiniz ki
Kizdiginiz herseyin alasini karsi tarafa yapiyorsunuz

:D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Şu İ.Melih G. nasıl biri ya. Çıkmış yandaş beyaz tvye, millete alenen yalan söylüyor. Direnişe 5-10 bin kişi katılmış, akp mitinglerine milyonlar. Bu kadar yalancı olamaz bir insan. Bunun bir de diğer tarafı var bari onu düşün.

Alıntı yapılan: Simurg - Haziran 21, 2013, 22:58:31
Cok komiksiniz yahu o kadar hirslanmissiniz ki
Kizdiginiz herseyin alasini karsi tarafa yapiyorsunuz

:D

Gün içinde bir kaç defa yine bu üslubu kullanarak soru sordun, cevap yazdım kendince kaale almadın cevap yazmadın. Yine aynı tarz kullanıyorsun. İsim belirtirsen iyi olur. Başkasını bilmem ama ben bu tarz şeyler sevmiyorum.

Banucan

abi bu videoya bile gerek yok
Başbakan yaaa Başbakan bana oy veripte alkol alan alkolik değil dedikten sonra polis ohooo
bi laf vardır balık baştan kokar diye
FEDA

Banucan

işte Erhun buna inanıyor insanlar çünkü nereye bakmak istersen orayı görürsün mantığı var malesef
taksimde olağan üstü bir saldırı yok herşey kontrol altında dedikleri zamanda divanın lobisine girmeye çalışan polisleri izledik
yandaş medya diyince kıziyor herkes neden bu görüntüler izletilmedi insanlara bu zulüm bir tek orda olanlar ve ulusal,halk ve +1 izleyenler tarafından görüldü bunun cevabınıda vericem Başbakanımızın evde tuttuğu yüzde elli diye ayırdığı insanların vicdanı bu zulme dayanmaz diye korkmuş olabilir
FEDA

Simurg

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 21, 2013, 23:23:07
Gün içinde bir kaç defa yine bu üslubu kullanarak soru sordun, cevap yazdım kendince kaale almadın cevap yazmadın. Yine aynı tarz kullanıyorsun. İsim belirtirsen iyi olur. Başkasını bilmem ama ben bu tarz şeyler sevmiyorum.

Yazdığım yazılarda alınacak tarafın varsa alınabilirsin.
İsim vererek yazmam gereken şeyleri isim vererek yazıyorum zaten.
Olayı şahsileştirmek istiyorsan orası ayrı durum.

BEŞİKTAŞK

Banucan

bu arada yanlış anlaşılmasın ben kimseye karşı değilim
ben akp sevmem evet ama ben chp veya mhp de sevmem
ben sadece zulme ve bu zulümü yapanlara karşıyım
keşke herkes birkere geziye gitseydi insanlar orda dururken belki görürlerdi çöpleri toplayan insanları belki görürlerdi gençlerin huzurunu belki görürlerdi şarkılar söyleyen ve telefonunu cüzdanını yere düşürenlere seslenip uyaranları belki görürlerdi kimseye tecavüzü bırak taciz bile yapılmadığını keşke sadece bir kere çıksalardı geziye belki anlarlardı
FEDA

Banucan

buda bu konuya son yazışım orda cehape var muhabbeti varya orda akpye oy verenlerde vardı orda kimse kimseyi yargılamıyordu sen açıksın sen kapalısın sen gaysin sen lezbiyensin sen kürtsün sen alevisin sen sunnisin vs. ayrımcılığın olmadığı yerde özgürce yürümek daha güzel birşey yok ki bu dünyada
ve herkesin görüşüne saygı duyarak bu sayfadan gidiyorum özel olarak adıma birşey yazılmadıkça bu konuya yazmıycam iyi geceler abilerim arkadaşları kardeşlerim :D
FEDA

ERHUN

Alıntı yapılan: Simurg - Haziran 21, 2013, 23:31:56
Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 21, 2013, 23:23:07

Yazdığım yazılarda alınacak tarafın varsa alınabilirsin.
İsim vererek yazmam gereken şeyleri isim vererek yazıyorum zaten.
Olayı şahsileştirmek istiyorsan orası ayrı durum.

Bir şey yazıyorum, ona karşı alaycı ve genellemeli bir mesaj geliyor. Normal değil mi?

NoPasaran

Buda yandaş medyanın ve FAİZ LOBİSİNIN oyunu banucan..

AKP yi sevmem ama MHP ve CHP yide sevmem..

NEden ?

Çünkü yaratılan psikolojik baskının ürünü..

Muhalesef görevini yapıyor aslında..

Olay basında bitiyor..

Türkiye yıkılırken sessiz kalan basının, normalde nasıl olduğunu siz sorun kendinize..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 21, 2013, 23:39:00
Bir şey yazıyorum, ona karşı alaycı ve genellemeli bir mesaj geliyor. Normal değil mi?

Senin mesajından sonra yazdıysam ki bakmadım öyle mi oldu bilmiyorum,
farkında değilim.
Genel yazışmaların dozunda yazdıysan üzerine alınmanda doğal,
seni kast etsem şuan yaptığım gibi alıntı yaparak cevap veririm.

BEŞİKTAŞK

keskinli

Alıntı yapılan: Banucan - Haziran 21, 2013, 23:38:22
buda bu konuya son yazışım orda cehape var muhabbeti varya orda akpye oy verenlerde vardı orda kimse kimseyi yargılamıyordu sen açıksın sen kapalısın sen gaysin sen lezbiyensin sen kürtsün sen alevisin sen sunnisin vs. ayrımcılığın olmadığı yerde özgürce yürümek daha güzel birşey yok ki bu dünyada
ve herkesin görüşüne saygı duyarak bu sayfadan gidiyorum özel olarak adıma birşey yazılmadıkça bu konuya yazmıycam iyi geceler abilerim arkadaşları kardeşlerim :D
en güzeli hepimizin bu konuyu bitirmesi aslinda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: Simurg - Haziran 21, 2013, 23:46:14
Senin mesajından sonra yazdıysam ki bakmadım öyle mi oldu bilmiyorum,
farkında değilim.
Genel yazışmaların dozunda yazdıysan üzerine alınmanda doğal,
seni kast etsem şuan yaptığım gibi alıntı yaparak cevap veririm.

İyi ben yanlış o zaman kusura bakma.

Benim içinde bu konu kapandı. Daha öncede demiştim bunu ama ana sayfada bir çok mesaj yazıldığını görünce bakıyorum, okuyorum, mesaj yazıyorum uzuyor gidiyor.

beckyZWICKY

şu konuya hiç yorum yapmadım, görüş belirtmedim kimseyi kırmayayım diye.. ama sürekli izliyorum..

Kapatın kilitleyin artık şu konuyu! insanlar birbirine kırılmasın burda!

facede de görüyorum yılların arkadaşları birbirini silen silene hakaretlerle.. buradada aynısı olacak..

Diktatör gibi davranan akp'ye de, provake etmeye çalışan chp'ye de.. bu olaylarda emeği geçen herkese saygılar.
Kürt-Türk gibi, Atatürkçü-Dindarı birbirine düşürmeye çalışanlarınada saygılar yazık bu vatanın evlatlarına.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..