Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Öyleydi abi 24 sayfaydı. Ne, neden silindi anlamadım.

Biri başbakanı çok fena pohpohluyor sanırım yanındakilerine dikkat etmesi lazım artık. Ya da kendisi en yakınları dahil kimseyi dinlemiyorum. Bu açıklamaların başka bir izahı olamaz. Yangına körükle gittikçe ülke de düşüyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

Adminde silmiş olabilir arkadaşlar bu forumda siyaset konuşmak yasak
modlarımız yaptıysada görevleri gereği yapmıştır uzatmayalım lütfen
FEDA

Simurg

Admininizin yazdığı konuya modlar müdehale etmiyor

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

Alıntı yapılan: Banucan - Haziran 06, 2013, 19:24:42
peki abicim kumar açıklamama bir fikrin var mı?
yada başbakanımızın açıklamalarını sende komik bulmuyormusun? hatta kötü %50'yi zor evde tutuyoruz gibi?
abi kim suçlu direnen çapulcular mı? (polis bir avuçken isteseler anında hepsini yok edebilecekken hiç birşey yapmayanlar)
birde dün Rize de başbakanımızın diğer %50 grubuna giren belki 200 kişi 60 kişiye saldırıp linç etmeye çalışmak heee birde unutmadan polisimizin o gruba dağılmaları için rica ederken direnenlere atılan gaz bombaları ve tazyikli su?ben susuyorum
iddia kesinlikle kumardir,bunu hepimiz biliyoruz
ama iddia yasaklansa ne gibi yorumlar olacaginida hepimiz biliyoruz :)
aba altindan sopa gösterilmesi tabiiki yanlis,aynen türke karsi türk bayragi sallanmasi gibi
kesinlikle yanlis yapti orada basbakan
hem rizede olanlari kiniyorum hemde hatayda ölen gence üzülüyorum.eger bilincli öldürülmeysede lantliyorum
ama bugün adanada sehit olan polisede bassagligi dileyebiliyormusunuz?
o" iyi" yani ölü polisinde esi 4 aylik hamileymis,o cocuk hic bi zaman "iyi" babasini taniyamiyacagindan söz edebiliyormusunuz?
diyorum ya bizden gidenlere üzgünüz sizden gidenlerin kendi sucu dedigimiz sürece bi yere varamayiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 06, 2013, 20:06:10
1 tane uzun mesajım vardı yorum yaptığım. Onun kaybolduğunu gördüm, bende bu yüzden oturup konudaki tüm mesajlarımı sildim. Konunun yaklaşık 7 sayfa kısalmasının sebebi budur. Bir anlık sinirle yaptım, olaylar sırasında çekilen fotoğrafları vs paylaşıyordum biliyorsunuz. Onları görmek isteyen arkadaşlarda mahrum kalmış oldu onlardan özür dilerim. Bu konuya tek mesaj daha atmayacağım.

Aydınlattığın için teşekkürler Erhun.

Ama pireye kızıp yorgan yakmasaydın keşke.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 06, 2013, 20:06:10
1 tane uzun mesajım vardı yorum yaptığım. Onun kaybolduğunu gördüm, bende bu yüzden oturup konudaki tüm mesajlarımı sildim. Konunun yaklaşık 7 sayfa kısalmasının sebebi budur. Bir anlık sinirle yaptım, olaylar sırasında çekilen fotoğrafları vs paylaşıyordum biliyorsunuz. Onları görmek isteyen arkadaşlarda mahrum kalmış oldu onlardan özür dilerim. Bu konuya tek mesaj daha atmayacağım.
mesajin konusu neydi?
normalde konu silinmedi bu konudan
keske böyle bi durumda özel mesajla iletseydin silmeden önce

Banucan

abicim farkındaysan hiç bir ölmüş olan için yorumum yok ki polis bizim düşmanımız değil ölen polis içinde emin ol Hatay da ölen genç gibi çok üzüldüm ve polisleri sevmem ben çevik kuvvetin ordayım çünkü yemeğe lokantaya geldiklerinde yada yolda yürürken nasıl olduklarını biliyorum ama benim bildiğim birşey daha var bir iki yanlış tüm doğruları götürmez aralarında iyi çocuklarıda görüyorum ölen memur beyde iyi veya kötü birisi öldü diye sevinecek kadar şuursuz değilim olmıycamda
iddaa olayına gelirsek onu yasaklaması komik olurdu ziraa kendisi başlattı
FEDA

keskinli

kendisi baslatmadi
yillardir var
daha önce isimler baskaydi
simdiki bildigimiz iddia benim hatirladigim kadariyla 95 yilindan sonra basladi burada
türkiyedede 3 asagi 5 yukari ayni baslamistir
kaba kuvvet kimden gelirse gelsin,kime uygulanirsa uygulansin karsi cikiliyorsa o zaman ben samimiyete inanirim

Banucan

spor toto adıyla vardı hala var ve bu kadar popüler değil
kaba kuvvete ve diktatörlüğe karşıyım abi nerden ve kimden gelirse gelsin
FEDA

NoPasaran

Moderatör günlüğünde kontrol yaptım Erhun..İddaa ettiğin gibi bir mesajın silinmesi söz konusu değil.. Bunu göstermeme gerek yok ama yinede görmeniz açısından 30 mayıstan beri moderatörlerin yaptığı işlerimleri gösteren rapor aşağıda..Muhtemelen mesajın gitmesi o an sistemde..

Çöp kutusunada baktım silinen yine mesaj görmedim..

Konunun bütünlüğünü koruması açısından ve yapılan bir sürü yazı alıntısının bütünlüğü bozmaması açısından sildiğiniz mesajları ben yeniden taşıyacağım.

Burada her ne kadar görüşler bazen beğenilmese yanlış yönlere gitsede konuya mesaj yazılmadan konular gizliden gizliye silinmesi söz konusu olamaz. Öncelikle buna ben müsade etmem zaten..

Bilginiz olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Alıntı yapılan: Simurg - Haziran 06, 2013, 20:04:07
Admininizin yazdığı konuya modlar müdehale etmiyor

Admininiz derken :D

Başbakan'ın "onlar" sözleri gibi :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

o değilde benim neyimi beğenmeyip değiştirdiniz :D erhun olmasa haberimiz yok :D habersiz yapılır mı hiç böyle şeyler bu mu sizin adaletiniz tencere tava herkes ayrı hava , bu laflar boy boy , benimki senden kara , saildiasldasşdasşldpğewırıwepırwpoeırpoweırwep

iyice kafayı yedim şu olaylara kilitlene kilitlene
www.erdemeksi.com

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

www.erdemeksi.com