Ana Menü

Fikret Orman yeniden başkanımız oldu

Başlatan K.D, Mayıs 23, 2013, 22:07:05

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Vederson haberinden sonra borsadan gelen parayı yöneticiler aldı haberide yalanlandı.

Hakan Gündoğar
‏@gufy_donalds
Borsadan gelen parayı mevcut yöneticiler alacaklarına karşı aldı diye bir şey söylemedim.

Son hız yönetimi yıpratma çalışmaları devam ediyor. Bu talimatları kim veriyorsa umarım gün yüzüne çıkarda bir daha Beşiktaş semtinden bile geçemez. Bu kadar şerefsizlik olur mu ya.

El Maestro

Alıntı yapılan: El Colgado - Mayıs 25, 2013, 18:21:26
Liste önemli ama zihniyet de önemli.
O gelen adamlar bjk'ye hibe etmiyorlar paralarını. Transfer için para verirler sonra yd gibi senet alırlar.
Biraz çok yönlü düşünelim.
Fikret Orman bjk başkanı olduktan sonra tabi kar edecek. Yd bu serveti nasıl yaptı? Azerilerle petrol anlaşması, gazeteler hatta avm. İdo'yu bile alıyolardı.
Ama fikret çalışıyor. Serveti beni ilgilendirmez. Ayinesi iştir kişinin.

İsim konuşmayalım hiç o zaman bu mantığa göre .. Yd yaptı diye herkesi öle görmeyelim, Serdal Adalı naptıda hain ilan edildi onu çok merak ediyorum ? Ayrıca rekabetin olması güzel birşey bence ve F.O'da bu sayede ekibini daha da güçlendirecektir yani Beşiktaş'ın lehine gerçekleşiyor aslında durumlar şu anda niye ortalık karışıyor gibi bakıyoruz ki ..

Fikret Orman inşallah olur ama Serdal Adalı o ekiple olursa rakiplerle aramızda çığ gibi büyüyen farkı daha kısa sürede kapatırız demek istiyorum. Güç apayrı bişey, nası bugün fenerde Ali Koç argo deyimle 'şeklini' koyuyor bazı şeyleri gerçekleştiriyor direkt dediği oluyor veya Abdullah Kiğili aynı şekilde bir çok artı olur yani ..

Murat Aksu yönetimde olduğu sürece Semte oraya o stadı ne yapar eder diktirir, ama bir tarihi eser çıktığında şu anki yönetim acaba stad yapımına devam ettirebilir mi ? Bu bir varsayım tabiki ve en basit bir örnek ilk aklıma gelen ..

Güç başarıyı getirir,

Başarıda parayı ve bize de bu sene en az bir ŞL katılmaya hak kazanma şansı lazım, yoksa o saatten sonra ne Feneri yakalayabiriz ne Galatasaray'ı .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Colgado

Ben de diyorum ki isimler parasını bjk'ye bırakmıyor. Ali Koç'un fb'de parası var mı? Mesela sow'u ali koç, ferit şahenk aldı ama kulüpten senet aldıklarını duymadım hiç. İsim tabi önemli ama fikret orman zaten sempatik bir insan. Herkes tarafından saygı duyuluyor. Stat için izni kaç yıldır alamiyorlardi adam aldı neden stadı yapamasın? O kadar küçümsememek gerek.
Adalı'nın politikasını beğenmiyorum ben. Q7,Simao, Almeida bir sürü transfer etti ama başarı gelmedi. Alves'in yüzde ellisine üç milyon bu vermedi mi? El insaf derler adama. Seçimi de kazanabilir. Ama bjk'yi kaybederiz o zaman. Bence asıl serdal gelirse bjk'yi kullanır. Fikret resmen varını, yoğunu ortaya koyuyor. Sezonun ismini feda koydu diyorlar, e kardeşim projeyi baslatan taraftar zaten. Hem ismi feda olmasaydı şampiyon mu olacaktık?
KAYYUMA GİDİLECEK DENİLEN BJK'YE SAHİP CİKAN ADAMA SAYGİ GOSTERİRİM BEN.
Herkesin fikri kendine. Ben seni hedef alarak yazdim çünkü kongre uyesisin, bir oy bir oydur umarim fikret ormana verirsin. ^-^

El Maestro

Sen yanlış anladın heralde burdaki oyumdan bahsediyodum ben .  :D

Konuya gelirsek, öncelikle Alves alınırken Adalı içerdeydi onu belirtelim ilk önce ..

2.si benim düşünceme göre bazı şeyleri çok körü körüne eleştiriyorsunuz, ben burda ne Fikret Orman'ı acımasızca eleştirdim nede Serdar Adalıyı eleştirdim .. Çünkü benim gözümde ikiside gerçekten Beşiktaşlı, önceki dönemde Serdal Adalı'nın yanlışları olmuş olabilir ama Fikret Orman'ında yanlışları oldu misal; Dentinho,Escude,M.Akgün vs.. transferleri yanlış bir politika ama tutupta ben bunu acımasızca eleştirmem çünkü bu dönemde olabilir .. Ama burda çıkıpta Serdal Adalı gelirse bittik,Beşiktaş kapanır vs .. denilirse bu yanlış olur bence .

Herkesin aksine ben bu rekabeti olumlu görüyorum, hangisi gelirse gelsin bence kazanan Beşiktaş olacaktır ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Sayin Aksu bir önceki secimde, kücülmeden büyüyemeyiz, kücülmek gerekir demedi mi? Simdi büyümekten bahsedip kücülmeyi elestiriyorlar,ilginc degil mi? Celiski yok mu?

Hatta o roportaj bu forumda mevcut. Ben Aksuya inanmiyorum, Adalu aksu ile oldugu surece zarar gorecektir, kuyusunu kazacaklardir.
Ki gecen secimde adalinin aday olmasini cok istedim, ve olmayinca benim icin bitmistir dedim, cunki artik baskan olmasin, istemiyorum, gerekmiyorda, yok destek vermediler yok baski oldu diyip kacmak olmaz, aday ol, secilmezsen secilme, her aday secilecek diye bir kaide yok
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

"Transfer yapma."
"Stadı yıkma elimizden alırlar."

ve benzeri açıklamalar. Cidden Adalı'nın açıklamalarıysa bunlar ne sanıyor kendini? Seçim var diye 2-3 hafta boş mu oturacak kulüp? Kendine fazla güveniyor herhalde. Fikret Orman seçilirse aynen devam edecek düzen, şimdi 1 e alacağımızı o zaman belki 1.5'a anca alabileceğiz. Adalı'nın olduğu söylenen açıklamalar gerçekse Önder Özen'e yol verir bu adam, kendi istediğini yaptırabilecek bir teknik direktör getirir takılırlar beraber. Yalan olur bizim futbol direktörlüğü, profesyonelleşme düşünceleri.

El Colgado

Adalı, aksu'nun amacı bjk'ye başarı sağlamak değil. Bjk başkanı sıfatını kullanarak iş yapabilmek. Yoksa böyle bir dönemde aday olmaları saçma. Destek olun kardeşim bjk için bir şeyler yapmak istiyorsanız. Geçen yıl kayyuma gidecek denirken nerdeydiniz?

K.D

oyumu fikret ormandan yana kullandım :)

Ama dayımla konuştum kendisi de fanatik bir Beşiktaş taraftarıdır ve adanada yaşıyor orada söylenenlere göre arkadaşlarından duyduğu adalı kazanıcak oy potansiyelini yakalamış ve fabregas gibi isimler atıyormuş ortaya destek görmek için .
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Fikret Orman..

Yayın Tarihi: 26 Mayıs Pazar

Yayın Saati:  22.40

KanalTürk Topbizde programı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Colgado - Mayıs 26, 2013, 18:55:27
Adalı, aksu'nun amacı bjk'ye başarı sağlamak değil. Bjk başkanı sıfatını kullanarak iş yapabilmek. Yoksa böyle bir dönemde aday olmaları saçma. Destek olun kardeşim bjk için bir şeyler yapmak istiyorsanız. Geçen yıl kayyuma gidecek denirken nerdeydiniz?
Ya Farum öle bir konuşuyorsunuz ki adam ne dedi yahu. Vallahi billahi Fikret Orman istiyordum ama şu tavırlarınız ister istemez Serdal Adalı ya şans verilse mi dedirtiyor..

Adamın yazılarına bakıyorum hiç bir yerde yıldız demiyor. Yıldız kötü mü ayrıca ? İyi kadro iyi para demek. Aam adam yinede vurgularında güçlü mali yapı ve kurumsalıktan bahsederken sanki kötü bişey yapmış gibi Adalı yargılanıyor burada

Elbette 1 sene daha beklemek iyi olurdu ancak Fikret Ormanında tüzüğü değiştirdiği ve önümüzdeki 3 seneye ambargo koymak istediğini bir zahmet görelim.2 sene bir git sonra tüzük değiştir kardeşim seneyede kötü olursan seni kimse o koltukta tutamazdı ama bunun önüne geçti ve 2 senelik başkanlık süresinide 3 sene daha ekleyip geleceğim derken önüne birileri çıktı..

Serdal Adalı oradan kro felan mı duruyor yada hiç iş yapamaz mı duruyor bilmiyorum ki. Bunlar milyon dolarlık şirket sahipleri, kurumsallaşma olsun büyüme olsun herhalde hepimizden çok daha iyi bilirler..

Önder Özen felan konusuna bence hiç girmeylim. Eğer Fikret Orman Beşiktaşı çok düşünüyorsa, o sözleşmeyi 16 Haziranda imzalardı. Gerekirse cebinden verirdi 40 bin tl sini aylık ve başla sen derdi eğer seçilirsem imza atarsın derdi.

Beşiktaşta bedava bilet bitmedi. Bunu o tribünlere özellikle KAPALI HARİCİ yerlere sorarsanız görürsünüz. Numaralı tarafında herkesin bedava stada girdiği konuşuluyor..Kapalıya 125 tl fiyat biçip diğer yerlere bedava bilet dağıtılıp oluşacak tepkilerden kaçtığı söyleniyor..

Orman yönetimindeki herkesi gördük. Adam taraftarı dövdürttü Tamer Kıran ve çıktı ben yöneticimin arkasındayım dedi. Bu tıpkı Suriyeye saldırmak için bahane üreten Hükütmetimiz gibi..

Hata yapmıyormuş gibi konuşmayalım Allah aşkına..

Mahkemeler ve davalardaki başarsını herkes kabul eder ve stat konsuunda alınan son izinleri elbette sayarız haneye ama Beşiktaş kulüp olarak bir çoklarına göre böyle giderse Bursa ve Trabzonspor ayarında olacğaı söyleniyor..

Bu adamlar ne yapacak dersen..

Bilmiyoruz projelerini görmek istiyoruz..

Ama adam Ben bu koltuğa başkan olmak istiyorum diyor ve bunu belli bir kesim destekliyorsa saygı duymak gerekiyor. Adalının Beşiktaş sevgisinide lütfen masaya yatırmayalım. Adamın Beşiktaşta 15 milyon liraya yakın alacağı duruyor. Bir tane söz duydunuz mu benim borcumu verin diye. Senelik faizi 1 milyon lira bu paraların. Bunlar az rakamlar değil.

Biz sadece dışardan izleyeceğiz..

Burdaki en büyük hata mesajımın başında belirttiğim üzere "Seçime giidp 3 sene iktidarda kalmak isteyn mevcut yönetimdir"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Geçen seni aklı nerdeydi? Niye bir yıl boyunca yardım etmediler kulübe? Fikret orman tüzüğü değiştirdi ama seçimi hemen yapmadı, haksızlık ediyorsun. Aday çıksın diye bekledi. Ama serdal adalının bir şey olmamış gibi aday olmasından rahatsızım. Paralı adamlar gelince paraları bjk'ye mi hibe ediyorlar? Katılmıyorum bu düşünceye. Söylenti üzerine yorum yapıyorsun kapalı harici bedava bilet verildi diyosun sponsor biletleri hep vardı. Tamer kıran için üzüldüm dedi ne var bunda adamın istifasını da kabul ettiler. Ben de üzüldüm bunu söylemekte ne var?
Ben projelerini destekliyorum ormanın. Adalıyı da gördük kulübü borçlandırıp şike ayağına karışıp gitti. Başarı? Sıfır!

NoPasaran

1-Geçen sene Adalı o kadar uğraştı ve en son Süleyman Sebanın Yalçın Karadeniz başkan olsun açıklaması sonrası (ki yalanmış) adam soğuduğunu ifade ettti gitti..

2- Bak bu para mevzuları baştan aşağı yanlış. Demiören konusunda diyorum. 120 milyon liranın senelik faizi 10 milyon liradır. Demirören bu faizleri senelerdir almıyor. Onu savunmuyorum ama nakit para akışı olan her işte hem ucuz alırsın hem faiz yemezsin. O yüzden o rakamı küçümsememek lazım.

3- Projeleri devam eder belkide, adamın karşı olduğu bişey varmıki. Ben daha iyi yaparım diyor başka bişey yok..

Benim takındığım nokta sizin bu adama düşmanmış gibi yaklaşmanız. Fikret Ormanın geçen sene kurduğu yönetimi gördük. Hepsi istifa etti gitti. bunlar neden oluyor ? Tek beyaz Orman mı ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Afedersin ama bir anlık yönetim kuruldu. Aceleye geldi. Kendisi de söyledi zaten. Ben adalıya düşman değilim. Futboldan sorumluyken yaptıkları ve başardıklarından rahatsızım. Başarılı olacağına inancım yok. Hala yıldız peşindeler. Aldıkları yıldızları gördük. He varsa projen çık açıkla. Sen ne projesini duydun ki serdal demeye başladın abi? Paralı yönetim mi cezbetti seni? Orman'ın listesini de bekleyelim ben sağlam kadro bekliyorum.

NoPasaran

Yo ben Serdal Adalı demiyorum..

Yanlış anlaşılmasın ben Fikret Orman'ın devamından yanayım..

Ancka Serdal Adalı diyenlerinde kendi görüşlerinde haklı yanları var. Bunları tümüyle red etmek biraz haksızlık

Ben istikrardan yanayım ve en az 1 sene hatta 2 sene daha Beşiktaş başkanı olmasından yanayıım...

Ben Beşiktaşın yada Adalı'nında öyle büyük yıldıszlar alacağını hele ki Fabregas felan gibi oyuncular alacağına ihtimal vermiyorum. Beşiktaşın yurt dışından nasıl görüdüğünü oradaki arkadaşlarımdan biliyorum. İspanyanın atletico Madridi gibiyiz. Sadece kendimizi kandırırız burada başka bişi olmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net