Ana Menü

Teknik Direktör Arayışlarımız [Tek Konu]

Başlatan [KralKartal], Nisan 20, 2013, 23:01:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Samet hocanin gidecegi kesin.

Mini Anket yapalim simdiden. Oylamalardaki isimler tahminidir, Zico buyuk ihtimal olabilir, yerlilerdende Saglam olursa adaylardan biri.

Ama tabiki forum ne diyor? Yeni Teknik Direktör kim olmali?

Söz sizlerde.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Zico & Önder Özen.

Genç oyuncular için bulunmaz nimet.

üstüne brezilya'dan genç yetenekler vs.

umarım olur
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Vizyon sahibi, uzun yıllar devam edecek, sistem oturtacak bir hoca bulalım başka isteğim yok.

NoPasaran

Beyaz Pele Zicoyu isterim..

Fenerbahçedede başarılı ve sevilen birisiydi. O dönem çeyrek finale kadar çıktılar..

Breziklyadan oyuncuda gelir hatta Alex bile gelir :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

gönderilmesi gs'nin lucescu'yu göndermesi gibiydi.

NoPasaran

Bildiğim kadarıyla kardeşini bir göreve getirmek isteedi Aziz Yıldırım bunu kabul etmedi sanırım.Sonra sürtüştüler ve Yıldırım risk aldı gönderdi..Ama o dönem yanlıştı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

"Spor Toto Süper Lig'de 30. hafta karşılaşmasında Beşiktaş Akhisar Belediye Gençlik'e 4-1 mağlup olurken karşılaşma sonrası gözler takımın teknik patronu Samet Aybaba'ya çevirildi.

Lig TV'de yayınlanan Maraton programında Şansal Büyüka ise maç sonrası yaptığı yorumda Beşiktaş kulübünün içinden aldığı bilgilere göre Aybaba'nın gelecek yıl düşünülmediğini ve siyah-beyazlı takımın başına yabancı bir teknik direktörün geçeceğini söyledi.

Büyüka "Yönetimden çok yakın biriyle görüştüm. Aybaba yok, seneye yabancı hoca olacak" ifadelerini kullandı."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Bayern'in hocasını isteyen yok heralde, adam seneye yok. =)
Zico'yu istemem şu an. Risk yani, başarısız olursa tahtını sallar yönetimin.
Blanc,Le Guen ya da Montella...

keskinli

Maurinho gelsin
5 milyonluk bùtceyide verdikmi bizi kesin sampiyon yapar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 21, 2013, 02:53:15
Maurinho gelsin
5 milyonluk bùtceyide verdikmi bizi kesin sampiyon yapar

Herkesin kendi düşüncesi tabii saygım var ama bence yanlış bir düşünce.
Teknik direktör vardır, yıl boyunca futbolcu izler, futbolcunun kumaşından anlıyordur, sene sonu alır getirir. Teknik direktör vardır, kendi liginde biraz parlayan adamı "bu iş yapar" diye düşünüp sene sonu getirir.

Şimdi bu yazdığımdan "Eruğurul Sağlam gelsin" dediğimi sanmayın, o gelsin bu gelsin diye ad vermiyorum ama, beğenmediğimiz Ertuğrul Sağlam, Pablo Martin Batalla gibi bir adamı Güney Amerika'da buldu getirdi. Ligin en yararlı futbolcularından. Aynı şekilde Sebastian Pinto'yu getirdi, o da kaliteli adam. Samet Aybaba'nın geçmişine bakınca Bursa'dayken altyapıdan Volkan Şen ve Sercan Yıldırım'ı çıkarmışlığı var ama yurtdışında tutup bir adamı getirmişliği, o adamın bu ligde iş yapmışlığı var mı? Yeni kalktığım için kafamı daha toplayamadım belki vardır ama benim aklıma gelmedi.

Son olarak teknik direktör değişikliğini ben şart görüyorum. Vizyon sahibi adam getirilmesi şart. Sene başı genç takım deyip sene ortası bu düşünceden vazgeçmeyecek adam. Herkes genç olsun demiyorum, A2 değil burası ama 2-3 tane genç çıkarsaydı bari. Oğuzhan'ı kulübeden zorla çıkarıyor, Necip zaten alttan gelmiş bir futbolcuydu Samet Aybaba çıkarmadı. 25-26'lık Olcay'a genç diyen çıkmaz herhalde?

CR7

Zago Reyis'e çağrı yaptım Beyaz Pele'yi al gel. Oscar'ı getirmeyi de unutma diye :D

RT'lemiş :D

(Dünkü maç ne oldu diye sormuştu. pascal cevapladı. bunun üzerine bunu söyledim)

CR7

Alp Erdem

Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 22, 2013, 13:54:18

Borussia Mönchengladbach Teknik Direktörü Lucien Favre adının da listede olduğunu yeni öğrendim

[KralKartal]

Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 21, 2013, 18:59:22
Zago Reyis'e çağrı yaptım Beyaz Pele'yi al gel. Oscar'ı getirmeyi de unutma diye :D

RT'lemiş :D

(Dünkü maç ne oldu diye sormuştu. pascal cevapladı. bunun üzerine bunu söyledim)

Zago RT yaptiysa vardir kesin birsey :) O kolay kolay yapmaz.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net