Ana Menü

Basketbolda Yeni Dönem Başladı

Başlatan ERHUN, Mart 22, 2013, 00:56:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş Basketbol Yatırımları A.Ş'nin onaylanmasının ardından yönetim kuruluda belli oldu.

Dün Beşiktaş Basketbol yatırımları A.Ş resmen tescillenmesinin ardından, bugünde yeni yönetim kurulunu oluşturan kişiler belli oldu.

Yönetimin başında Fikret Orman yer alırken, Abdullah Sözer, Metin Albayrak, Berkan Gocay, Batur Şulen, Şenol Demirağ ve Cihat Kumuşoğlu da yönetimde yer alacak yöneticiler oldular.

Önümüzdeki sezon için yapılacak sponsorluk anlaşmasının ardından, Fikret Orman ve Berkan Gocay yönetimden istifa edip yerlerine sponsor firmanın yöneticileri dahil olacaktır.

Sponsorluk için, yurt dışı kaynaklı bir firma ile görüşmeleri ilerleten kulübümüz, bu konuda sona yaklaşmış bulunmakta.
Daha önce kurulacak firmanın başına bir CEO getirmeyi planlayan yönetim, bu kararından vazgeçmiş durumda. CEO için İhsan Bayülgen ile anlaşan, hatta kulüpte evrakları bile inceleten yönetim, bu kararından vazgeçerek şaşkınlık yaratmış durumda. Ceo'luk yerine Genel koordinatör getirmeyi planlayan yönetim, bu konuda önemli isimlerle temas halinde.

BJKbasket.org

erdibatmaz

şenol demirağ'ın girmesi çok iyi oldu.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P