Ana Menü

Beşiktaş´taki sakatlıkların sebebi ortaya çıktı! Tam bir skandal!

Başlatan cenkcelikag, Şubat 18, 2013, 12:47:31

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cenkcelikag

Beşiktaş Yönetimi son olarak Oğuzhan´ın sakatlanması üzerine antrenman programını incelemeye aldı. Siyah-beyazlı oyuncuların, eski Alman kondisyoner Roland Koch dönemine göre çok az ağırlık çalışması yaptığı ortaya çıktıSakatlıklar açısından son yılların en şanssız dönemini geçiren Beşiktaş´ta, Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu yaşanan olumsuzluğa el koydu. Önceki gün şut çalışması sırasında Oğuzhan Özyakup´un kalça adalesinin yırtılması, siyah-beyazlıları antrenman programları konusunda harekete geçirdi.Daha önce BJK Nevzat Demir Tesisleri´ndeki çimleri ve oyuncuların giydikleri kramponları inceleten yönetim son olarak idman programlarını mercek altına aldı.Siyah-beyazlılar, eski Alman çalıştırıcı Roland Koch´un programıyla, şimdiki kondisyonerlerin programlarını incelettiği öğrenildi. İlk tespitlere göre Beşiktaşlı oyuncuların önceki yıllara göre daha az ağırlık çalışması yaptıkları belirlendi

http://www.macadogru.com/haberler/besiktas´taki-sakatliklarin-sebebi-ortaya-cikti-tam-bir-skandal/33832#.USIGoKVFoUE
www.besiktastatto[edit]om/dovme

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

cenkcelikag

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 18, 2013, 13:28:51
Isler kötüye giderse her yerden haber cikmaya baslar
iyide bunun kotuye gitmesi ile ne alakasi war belliki birseyler yanlis buda buyuk ihtimalle takima yanlis yukleme yapilmasindan kaynaklaniyordur veya yanlis antreman programindan

IL Capitano

gecen bir yerde okumustum. kondisyonerinin biri bucaspordan digeri yanlis hatirlamiyorsam hatayspordan olursa sonucta bu olur diye.
Katilmamak elde degil.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

cenkcelikag

bence kesinlikle kondusyonerden dolayidir bu sorun eger bir futbolcu yeterli agirlikli idmani yapmiyorsa hem habire sakatlanir hemde maci tamamlayacak gucu olmaz
Eskiden 90' larda gol atan taraf hep biz olurduk cunku rakibin gucu we direnci kalmazdi ama bu sezon olay tam tersine dondu, bu futbolcular su an bir kupa maci olsa we mac uzatmaya gitse hepsi birden beni degistir der
Samet Akbaba gormuyormu bunu bir futbolcunun 180 dk lik bir maci cikartabilecek kapasitede olmasi lazim Sen git alman kondusyoneri yolla yerine ne idugu belirsiz bir genci Besiktas gibi bir takimin basina koy . Deneme tahtasimi lan takim deli ediyorsunuz insani.

keskinli

en basta sormak istiyorum samet kaptanin ne akbabaligini gördün?
iyi degil diyebilirsin,oynatamiyor diyebilirsin ama akbabalikla suclarsan iftira etmis olursun
Anlasilan bizim taraftara soyguncular sempatik geliyor
yedigimiz golleri analiz edersen kondisyon sorunu degil konsentrasyon sorunu oldugunu anlarsin.
besiktas ligin en cok kosan takimlarindan
Öyle bi duruma geldikki takim yasadigi sanssizliklardan dolayi son dakikalar paranoyasina yakalanmis
piskoljik destek vermek gerek
Her ne kadar yasanan hayal kirikliklari hepimizi sarsmis olsada taraftara düsen böyle durumda takimin ayaga kalkmasina yardim etmek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Son şampiyon olduğumuz 2008-2009 sezonunda müthiş bir kondisyonumuz vardı. Yanlış hatırlamıyorsam çok sakatlık olayı da yaşamamıştık. Kondisyonerle de alakalı bence bu durum.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: IL Capitano - Şubat 18, 2013, 15:44:05
gecen bir yerde okumustum. kondisyonerinin biri bucaspordan digeri yanlis hatirlamiyorsam hatayspordan olursa sonucta bu olur diye.
Katilmamak elde degil.

Güntekin onay demişti :D

Kaleci Antrenörün Bucaspordan
Kondüsyonerin Kocaelispordan

olursa olacağı bu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

cenkcelikag

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 18, 2013, 18:01:11
en basta sormak istiyorum samet kaptanin ne akbabaligini gördün?
iyi degil diyebilirsin,oynatamiyor diyebilirsin ama akbabalikla suclarsan iftira etmis olursun
Anlasilan bizim taraftara soyguncular sempatik geliyor
yedigimiz golleri analiz edersen kondisyon sorunu degil konsentrasyon sorunu oldugunu anlarsin.
besiktas ligin en cok kosan takimlarindan
Öyle bi duruma geldikki takim yasadigi sanssizliklardan dolayi son dakikalar paranoyasina yakalanmis
piskoljik destek vermek gerek
Her ne kadar yasanan hayal kirikliklari hepimizi sarsmis olsada taraftara düsen böyle durumda takimin ayaga kalkmasina yardim etmek

Konsantrasyonla ne alakasi war takimin kosmaya hali kalmadigi icin konsantrasyonuda dusuyor topu ellerine ayaklarina dolastiriyorlar cunku yeterli kondusyonlari yok cok kosmadigini soylemiyorum ama ayni tempoyla maci tamamlayamiyorlar.
Dusmanimizla maca cikmadan once Samet degilmiydi Besiktasta oynadigim donemde carsi kısa pantolonla geziyordu diye bir aciklama yapip gergin olan ortami bilincli olarak dahada geren kisi.
Yorumsuz :

[IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3041/16980292.jpg[/img]

cenkcelikag

Bu arada konumuzu dagitmadan bu sakatliklar hakkinda basinda cikan haberleri de paylasalim :
http://kralspor.ensonhaber.com/iste-besiktasta-sakatliklarin-sebebi-2013-02-18.html

Futbolcularin kendilerine bakmamalari
Antreman sonrasi yapilmasi gereken soguma calismalarina bile katilmamalari
Kondusyon eksikliklerine yol aciyor, bunlarin uzerine kondusyoner soylendigi gibi yanlis calistiriyorsa way hallerine o zaman dahada ciddi sorunlar cikiyor

Durum boyle olunca konsantrasyon eksikligide bas gosteriyor son dakikalar yaklasirken herkes bitsede gitse hawasina giriyor

Artik biri weya birileri bunlarin kulaklarini cekmeli ...

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: cenkcelikag - Şubat 19, 2013, 14:05:21
Dusmanimizla maca cikmadan once Samet degilmiydi Besiktasta oynadigim donemde carsi kısa pantolonla geziyordu diye bir aciklama yapip gergin olan ortami bilincli olarak dahada geren kisi.
[

Ortamı bilinçli olarak daha da germeye çalıştığına asla inanmam ayrıca hoca doğru demiş valla.

cenkcelikag

Belkide haklisin bilincli olarak soylememistir onda o bilinc oldmadigi zaten goruluyor.

ilhan mansız_melis

Birinin yaptığı işi beğenmeyebilir hatta o kişiyi sevmeye de bilirsin ama senin yaptığın hakaret etmekten başka bir şey değil. Hem de Beşiktaş'ın kaptanı ve hocasına.

cenkcelikag

Herkes halkettigini alir hakaret derecem ailesine veya kisiligine degil BASIRETSIZLIGINEDIR .