Ana Menü

Alen Markaryan sessizliğini bozdu.

Başlatan keskinli, Kasım 05, 2012, 17:59:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Konuyla ilgili olarak yönetimin bilet fiyatlarını acilen gözden geçirmesi gerektiğini belirten Alen Markaryan şunları söyledi;[/size]"Olay taraftarlık bir olay değil, kapalı tribünün maneviyatına el uzatıldı. Sorunun temeli burada. Bu tribün 35 yıldır Türk futbola yön vermiş bir oluşum. Yüksek bilet fiyatları ister istemez taraftarın o tribüne gitmesini engelliyor. Bir yanda 25 TL verip maç izleyebiliyorsun bir yandan da 225 TL'yi bulan bilet fiyatları var. İnsanların zaten standartları belli. Yönetim bilet fiyatı konusunda değişiklik yapmalı... Aksi halde bir değişiklik olacağını düşünmüyorum"
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

gecen sene kapalinin fiyatlari nasildi?

CR7

90-110

derbilerde o da.

şu an 110-125 normal fiyatlar.

derbilerde 150leri bulur.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

zam sadece kapaliya yapildi anladigim kadariyla
eger böyleyse hakli taraftar

NoPasaran

80 e 100 yapilmali..

Azi fazlasi gerek yok..

Rakiplerin tribunleri bizdem pahali full cekiolar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Bence bunların yemi kesildi. Dertleri de bu.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

DIABLO

Zamanında bedava biletlerden dolayı olmasın sakın :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

melankolizm

- biletler harbiden pahalı.. ama bunu ifade etme biçimide yanlış.
- ee neması kesilenlerde oldu ama bu tribün Türkiye'nin 1 numaralı tribünüdür kim ne derse desin...
- İnşallah oturup anlaşılır ve indirime gidilir..

Ersin Develi

Bence Alen Abi başka konularda da sessizliğini bozmalı
Çünkü başka Beşiktaş yok..

Ya da kimin derdi Beşiktaş bunu bir ayırmak lazım

ERHUN

Alen Markaryan'ın bence eski gücü yok.

Çarşı'nın -en azından ortalıkta fazla olan kısmı- yönetimden bilet aldığı için -belki para desteğide vardır o kadarını bilmeiyorum- destekliyormuş son yıllarda bunu çok net gördük. Taraftarlık benim için maçın içinde olmak, maçın gidişatına göre tepki vermektir. Kapalı üstte kendi hâlinde takılıp, kafaya göre beste söylemek değil. YD'ye ses çıkarmayıp yeni yönetime 1 yıl dolmadan sallamaları benim gözümde "her şey para içinmiş" izlenimi yarattı ve bu izlenimin silinmesi kolay değil. Eskiden saygı duyduğum insanların değeri kalmadı. Benim gibi bir çok kişinin olduğunu düşünüyorum.

Eskiden olsa konuşması, açıklamaları çok büyük yankı yapıyordu arkasında neredeyse taraftarların tamamı oluyordu ama artık öyle değil. İnandırıcılığını kaybetti.

keskinli

zamaninda nasil vurgun yapildigina sahit oldugumu burada yazdim defalarca
bundan dolayida carsi grubunun bizi nasil kötüledigi bizi nasil besiktas düsmani yaptiklarida forzanin ve özelliklede berlin carsinin site arsivlerinden bulunur
tribüncülük meslek olmus kimilerine,besiktasi düsünenmi var
maalesef cok büyük bi grup safliklariyla bu tribüncülerle hareket ediyor bilmeden