Ana Menü

Abu Dabi'den teklif

Başlatan keskinli, Eylül 16, 2012, 20:00:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Abu Dabi'den Quaresma için lokum gibi teklif geldi. Kartal'ın en büyük sorunlarından biri haline gelen Portekizli'ye talip olan El Cezire, 6 milyon euro'luk bir teklif sundu... Siyah-beyazlıların eski 'sorunlu yıldızı' Delgado'nun da formasını giydiği El Cezire, Q7'ye de İstanbul'da kazandığı parayı garanti etti. Menajer Mendes ve Türkiye temsilcisi Ahmet Bulut'un ikna etmeye çalıştığı tecrübeli oyuncunun 'evet' demeye yakın olduğu belirtildi.

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

CR7

gitmek istese zaten 50 kez giderdi şimdiye.
rusya-katar-bae istemez mi bunu. delgado-tabata filan giderken.
mutlaka istemişlerdir ama oralara gitmek istemiyor tahminim
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Gitsede su olay bitse artik..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Giderse yönetim başarısızlıklarının üstünü kapatacak birşey bulamaz,o yüzden gitmez :)

keskinli

Neyin basarisizligi bu cok merak ediyorum.sartlar ortada,rakiplerle transfer yarismasina girecek halimiz yok.ligin daha 4.haftasini bile oynamadik.isin kolayina kacip tribüne oynar quresmayi oynatabilirdi yönetim.simart bizi baskan dönemi bitti.sportif basariyi yakalayabilmek icin maddi durumu düzeltmek gerek önce

Ersin Develi

Ahmet abi

Transferi geçtim ki geçilmemesi gerek orası ayrı da

Stat konusunda çok emindiler kendilerinden ama ne olduysa stat işi sırra kadem bastı
YD'den hesap soracaktı,konusu bile açılmıyor.
Bu takım Avrupa'ya gidemiyor ama buna sebep olanların bir kısmı yönetimde bu nasıl çelişkidir?
Ortada maddi sıkıntıları yok edebilecek bir proje var mı?
Yanlış transfer politikaları Egemen,Ernst,Sivok Vs.

Allah'tan Ersin abi ve Gürkan'ın Feda projesine evet dediler yoksa koskoca adamlar projesizlikten ölecektiler

keskinli

Ben diyorumki bu olanlari yargilamak icin biraz zaman vermek gerekiyor.bunlari simdiden yargilamakla önyargili oldugumuzu göstermezmiyiz?

Ersin Develi

Fikret Orman daha başkan seçilmeden "Ben başkan seçilirsem Quaresma'nın bu takımda yeri olmaz" dediğinde
Samet Aybaba daha bir kez bile Quaresma'yı canlı izlemeyi bırak yüzünü bir kere görmemişken "Quaresma takım ruhunu bozuyor,onu istemiyorum" derken
Ön yargılı değil.?

Yönetim göreve başlayalı 4-5 ay olmuş taraftarın projesi hariç proje 0
İcraat 0
Biz bunları söylerken ön yargılıyız.?

Anlam veremiyorum

El Maestro

E Fikret Orman gitsin o zaman yeni biri gelsin bumu yani ? 

Onuda yollarız 2 ay sonra ..

Ne güzel olur demi böyle, sürekli yeni yüzler, sürekli yeni insanlar ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Eylül 17, 2012, 10:08:01
Fikret Orman daha başkan seçilmeden "Ben başkan seçilirsem Quaresma'nın bu takımda yeri olmaz" dediğinde
Samet Aybaba daha bir kez bile Quaresma'yı canlı izlemeyi bırak yüzünü bir kere görmemişken "Quaresma takım ruhunu bozuyor,onu istemiyorum" derken
Ön yargılı değil.?

Yönetim göreve başlayalı 4-5 ay olmuş taraftarın projesi hariç proje 0
İcraat 0
Biz bunları söylerken ön yargılıyız.?

Anlam veremiyorum

yönetim 4-5 ay olmuş 10 yılda kulubu batıran suan bataklıkta olan yd nın pıslıklerını temızlemeye calısıyor.5 ayda ıcraat ıstıyorsunuz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

O mu bu mu bilmem Serkan ama işlerin yolunda gitmediği kesin. Ki zaten başkanlık seçimi sancılı ve ali cengiz oyunlarıyla dolu bir dönemdi,

Erdem
Levent Erdoğan'ı yönetime alarak hangi pislikleri temizliyor acaba?

beckyZWICKY

Quaresmaya çok kızdım ve çokta kızıyorum hala.. ama;

neden bilmiyorum ama içim garip oluyor quaresmanın gittiğini gideceğini düşündüğümde..

İçimden bir ses; son bir şans daha verilmeli, oyuncuyu kazanmayı istiyor.. iyi bir q7'nin gençlerden oluşan takımımızın kalitesini arttırıp bir üst gömleğe taşıyabileceğini söylüyor...
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Eylül 17, 2012, 17:05:13
O mu bu mu bilmem Serkan ama işlerin yolunda gitmediği kesin. Ki zaten başkanlık seçimi sancılı ve ali cengiz oyunlarıyla dolu bir dönemdi,

Erdem
Levent Erdoğan'ı yönetime alarak hangi pislikleri temizliyor acaba?

bu bır polıtıkadır sonucta.levent erdogan gıbı bırını tartısmak tabı kı ımkansız.ama bırsey kazandırmasa almazdı.belkı de onun sayesınde bazı kısıler de yonetımde yer almayı kabul ettı.tam ayrıntıları bılmıyorum ama bu karar yanlıs bır kararda olsa 4 5 ayda gelınen bu nokta ıc karartmaktan cok ıc acar
en azından futbolcuların maasları zamanında odenıyormus.bu bıle buyuk bır olay artık...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Quaresma sezon sonu bedavaya döner Portekiz'e.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.