Ana Menü

Transferler Sizce Yeterli mi ?

Başlatan NoPasaran, Eylül 05, 2012, 21:41:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Gelenlerle gidenlerle Beşiktaş Futbol Takımımızın bu seneki kadrosunun yeterli olacağını düşünüyormusunuz ?

Ezeli rakiplerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray ile aramıdaki durum sizce sene sonunda ne olur..

Tahminleri alalım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

Kesinlikle 1 forvet daha lazımdı, birde ofansif yönü kuvvetli ön libero ..

Belki şampiyon olamayız ama bu takım kolay kolay ezilipte maç kaybetmez ..

2. oluruz belki ama şampiyon sanmıyorum ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

beckyZWICKY

bence mevcut durumun asla ilk 2ye oynayabilecek kapasitede olduğunu düşünmüyorum.. bunu görmek için alim, müneccim filan olmaya gerek yok bence..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Forvet gerekiyordu şöyle düzgün bir forvet ama olmadı.

3 veya 4 oluruz.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Grocbenn

Ordu'nun bile hücum hattı bizden kaliteli.
Bu takımın en yaratıcı adamı Fernandes ise;
Koskoca Beşiktaş'ın 10 numarası Olcay Şahan ise bu takım ilk 5'e zor girer.
Şu G.Saray beraberliği ve Karabük galibiyetleri Beşiktaş'ın bu sezonki geleceği hakkında çok kötü oldu.

K.D

Alıntı yapılan: Grocbenn - Eylül 06, 2012, 22:03:17
Ordu'nun bile hücum hattı bizden kaliteli.
Bu takımın en yaratıcı adamı Fernandes ise;
Şu G.Saray beraberliği ve Karabük galibiyetleri Beşiktaş'ın bu sezonki geleceği hakkında çok kötü oldu.

kötü oldu derken transfere ihtiyaç yokmuş gibi göründü diyorsan bu konuda hak veririm.
ama ilk 3 haftada kaybetmeden iyi mücadele ederek oynamakta önemliydi şu an ibb,gs maçlarını kaybedip bir tek karabüğü yensek samet istifa diye çooook daha kötü bir ortam oluşacaktı.

devamında ne olur bilmem ama moral ve güven açöısından bence ilk 3 hafta gayet iyi geçti umarım hep böyle devam eder.

sıralama konusunda gönül tabi ki şampiyonluk istiyor! ama herkeste bir umutsuzluk bende şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu düşünmüyorum ama avryupada olmadığımız bir sezonda devre arası iyi transferler ve bazı futbolcuların(batuhan,oğuzhan,olcay) çıkış yapmasıyla ilk yarıda ilk sırayı zorlarız diye düşünüyorum. :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Ben her zamanki yorumları yapacağım. Güvenim tam, bu takım en iyi şekilde mücadele edecek. Asla ezilmeyecek, hep galibiyete oynayacak. En kötü 5'nci olacak, böyle şeref yoksunu hakemlerin olduğu bir lig olduğu için şampiyon olamayız, büyük ihtimalle 2'nci veya 3'ncü olacağız.

Orta alanda ve forvette eksiğimiz var. Orta alan kendini o kadar belli etmese bile forvet ileride belli edecek diye düşünüyorum. Bir sakatlık vs olmazsa devre arasında bir forvet transferi yapar sezonu bu şekilde kaparız.

keskinli

Basindan beri fazla bi beklentiye girmedigimden ve takimin iyi oynamasindan dolayi yeterli kadromuz var diyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Keske nene sezer ve su sol bek oynayip iyi denilen cocugu alsaydik..

Samet Aybaba takimi iyi motive ediyor ve guven veriyor bunu olk 3 haftada gorduk

Ancak bir yerden sonra mucadele yetmez. Iste o zaman kizacagim su transferler neden yapilmadi diye..

Yapilsa idi cok iddiali gorecegim takimimiz malesef su an bana hic umut vermiyor ilerisi icin..

Gs ve fb den en az 10 puan gerisinde.lig biter tahminim..

Insallah yanilirim. Gs macinin ikinci yarisinda inanilmaz ysnildigim gibi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eebjk

Beşiktaş kendisinden çok şey beklenilmediği kafası rahat oynadığı sezonlarda hep süpriz yapmış. Bu sezonda öyle bir şey olmasını umut ediyorum.
sadece BEŞİKTAŞ

saldır beşiktaş

Arkadaş harbiden anlamıyorum, zamanında Yasin Sülün'lerin oynadığı takımda, Olcay beğenilmiyor.
Meireles'ler falan tatmin eder sizi herhalde.

Olcay, Beşiktaş'ta oynayacak kapasitede bir oyuncu;
ben, Ernst'in ilk geldiği sezondaki ışığı Olcay'da görüyorum.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Eylül 10, 2012, 11:26:47

Arkadaş harbiden anlamıyorum, zamanında Yasin Sülün'lerin oynadığı takımda, Olcay beğenilmiyor.
Meireles'ler falan tatmin eder sizi herhalde.

Olcay, Beşiktaş'ta oynayacak kapasitede bir oyuncu;
ben, Ernst'in ilk geldiği sezondaki ışığı Olcay'da görüyorum.

Assıl ben anlamıyorum..

Yasinler oynadıda ne oldu takım. 15 senede 2 şampiyonluk işte.

Serhata kesinlikle katılıyorum..

Bunları "malesef" zaman gösterecek..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Ben de kadronun yeterli olduğunu düşünmüyorum;
ancak, sezona en iyi başlayan oyuncularımızdan biri olan Olcay'ın bu kadar çok eleştirilmesine anlam veremiyorum.

Gerek hazırlık maçlarındaki, gerek ilk 3 haftadaki performansı üst düzeyde.
Fernandes'ten sonra orta sahanın en önemli ismi Olcay.
Bu şekilde eleştirileri hak etmiyor Olcay.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan