Ana Menü

Beşiktaş Resmi sitesinden GEREKSİZ VE ANLAMSIZ açıklama!

Başlatan K.D, Temmuz 27, 2012, 14:24:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Beşiktaş Kulübü, kulübün izni olmadan düzenlenmesi planlanan konser organizasyonlarıyla ilgili bir açıklama yaptı.
Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, son günlerde kulübün yazılı izni alınmadan, "FEDA", "FEDA Zamanı" gibi isimler altında konser organizasyonlarının planlandığına dair çeşitli duyumların alındığı belirtilerek, "Şu anda kulübümüz adına ya da kulübümüz yararına düzenlenmiş herhangi bir konser organizasyonu olmadığı gibi bu konuyla ilgili olarak görevlendirilmiş ya da izin verilmiş herhangi bir kişi, kurum, kuruluş veya dernek yoktur" denildi.

Açıklamada, kulüpten izin alınmadan bu tür organizasyonların düzenlenemeyeceği kaydedilerek, "Gerek kişilerin gerekse BJK ile ilintili ya da ilintisiz dernek, cemiyet gibi kurumların kulübümüzün yazılı izni olmadan böylesi organizasyonlar düzenleyemeyecekleri açıktır. Camiamızın değerli mensuplarının böylesi olaylara yeltenenlere itibar etmemelerini ve hukuki süreci başlatabilmek için tarafımıza bildirimde bulunmalarını rica ederiz" ifadeleri kullanıldı.

AA
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

Kartalbakisi.com'a konuşan ünlü sanatçı şu ifadeleri kullandı.

"Ben bir sanatçıyım ve Beşiktaşlıyım. Beşiktaş için bende bir şeyler yapmak istedim ve bu fikrimi sosyal medyada önce taraftarlarla paylaştım. Onlardan da bu konuda çok büyük bir destek görünce sadece ama sadece Beşiktaş için bu organizasyonu hızlandırdım."

BAŞKAN FİKRET ORMAN PROJEDEN HABERDAR

"EGE BJK Kongre üyeleri derneği başkanı Selim Yeğen, ilk olarak İzmir'de böyle bir organizasyona imza atmak istediklerini iletince bende kabul ettim. Bu konuda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı da bilgilendirdik. Sayın başkan çok memnun olduğunu 16 Eylül'de yapacağım FEDA konserine kendisi de bizzat FEDA T-Shirt'ünü giyerek geleceğini söyledi. Sonrada Beşiktaş'ın resmi sitesinden yazılanları okuyunca büyük bir üzüntü yaşadım."

KEŞKE KIRICI OLMASALARDI

"Ben burada Beşiktaş için bir şeyler yapmak için çabalarken bu açıklamalar hoş olmadı. Ben yapıcı bir insanım ve kimseye karşı bir tavır almam. Belki onlarında kendilerine göre doğruları olabilir fakat bunu kırıcı olmadan incitmeden yapmalarını beklerdim"

NE OLURSA OLSUN FEDA KONSERLERİMİZ GERÇEKLEŞECEK

"Ne olursa olsun biz bu konserleri yapacağız. Bu bir taraftar hareketidir. Konsere gelecek olanlardan bilet istenmeyecek sadece FEDA T-Shirt'lerini giyerek gelmeleri istenecek. Böylece insanlar konsere gelmeden önce Kartal Yuvalarına uğrayacaklar. Ben burada yanlış bir şey göremiyorum. Keşke bana destek olsalardı ve biz daha geniş kitlelere ulaşsaydık ama her şeye rağmen bu konserleri gerçekleştireceğiz." diyerek sözlerini tamamladı.
Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber

bugüne kadar yönetime hiç sallamamıştım ama bu yapılanın nasıl bir açıklaması var anlamıyorum başkan izin veriyor ben de katılıcam diyor o zaman bu saçma resmi site açıklamasını kim yapıyor?? kulüp batıyor haluk levent yardım eli uzatıyor bir de destek olacağımız[kufur otomatik degistirilmistir]östek oluyoruz.İLK DEFA YAZIKLAR OLSUN(yönetiminin içindeki basiretsiz kişilere)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

[KralKartal]

KIm engelleyebilir ki? Feda tshortu olana bedava konser deniliyor, kulubu ilgilendiren bir tarafi yok
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi