Ana Menü

"Her Şey Para Değil"

Başlatan ERHUN, Haziran 30, 2012, 02:32:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş'ta futbol komitesi oyuncularla tek tek görüşüp sözleşmelerin indirilmesini talep ederken komite başkanı Tamer Kıran, Almanya'dan bir iyi bir de kötü haberle geldi. Almanya'da Roberto Hilbert ve Fabian Ernst'in menajerleriyle yaptığı anlaşma sonrası İstanbul'a önceki akşam döndü. Fabian Ernst'in indirim teklifini kabul etmemesi üzerine rotayı Roberto Hilbert'e çeviren Tamer Kıran'ın, Alman futbolcunun yıllık € 1.250.000 'luk ücretini € 1.000.000 'ya indirmesiyle rahat bir nefes aldı. Samet Aybaba'nın takımda kalmasını istediği yabancılardan biri olan Hilbert'in sorun çıkarmaması üzerine Kıran'da Hilbert'e jest yaparak sözleşmesini 2 yıl daha uzatma teklifi götürdü.

"HER ŞEY PARA DEĞİL"

Kıran'ın, "Çok zor bir dönemden geçiyoruz. İndirim teklifimizi bazı arkadaşlar kabul ediyor bazıları etmiyor. Edenlere çok teşekkür ediyoruz. Senin bu yaklaşımına karşılık biz de seninle uzun yıllar çalışmak istiyoruz. Sözleşmeni kabul edersen uzatmak istiyoruz" dedi. Hilbert de, bu teklife, "Ben İstanbul ve Beşiktaş'ta çok mutluyum. Kulübün yaşadığı sorunları biliyorum. Bana düşen görev neyse yaparım. Bu nedenle ayrılmayı düşünmüyorum. Her şey para değil" demesi Kıran'ı çok mutlu etti. Takımda yabancılar arasında en az parayı alan isimlerden biri olan Hilbert'in bu davranışı takdir görürken yeni sözleşme de Alman oyuncunun alacağının kademeli olarak artacağı belirtildi.

Kaynak: HT SPOR

-------------------------------

Adamsın Hilbert'te... Ernst yıllık 1.5 m € dan 1.1 m € ya düşmüştü hani? Hangisi doğru?

CR7

açıklama yapılmadan hiçbirisi doğru değil.

kap'ı beklemek lazım
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

İşte varya böyle ADAMlar lazım bize ..

Takımını yarı yolda bırakan adamlarla uğraşcağımıza Ernst gibi Hilbert gibiler olsa keşke hep takımda ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~