Ana Menü

Beşiktaş'ın yıldızı Aslan oluyor

Başlatan yuNuS1903, Haziran 23, 2012, 13:18:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Beşiktaş kaptanı David Hawkins de Galatasaray yolunda...

Ergin Ataman'ın G.Saray'da görmek istediği ABD'li forvet için Sarı-Kırmızılı yönetim derhal harekete geçti. G.Saray'ın Hawkins'e yıllık 1.5 milyon Euro önermesinin ardından top bu kez Beşiktaş'a geçti. ABD'li basketbolcu, Beşiktaş yetkilileriyle yaptığı görüşmede, "G.Saray 1.5 milyon Euro önerdi. Eğer benimle devam etmek istiyorsanız 1.4 milyon Euro verin, kalayım" dedi.

BONSERVİS: 900 BİN $
Ancak Beşiktaş kanadından Şeref Yalçın, "Sponsor konusunu bekliyoruz. Sana şu an için geçen yıl ödediğimiz 900 bin doları garanti edebilirim" cevabını verdi. Bunun üzerine Hawkins'in G.Saray'a yöneldiği ifade edildi.

Ancak Beşiktaş yönetiminin, yabancıların sözleşmelerine "Yurt içinde bir takıma giderlerse Beşiktaş'ın son yıl ödediği para bonservis ücreti olarak alınır" maddesini koyduğu ifade edildi. Bu maddeye göre G.Saray'ın Beşiktaş'a Hawkins için 900 bin dolar, Bonsu için de 600 bin dolar ödemesi gerekecek. (Habertürk)

ERHUN

Şu şeref yoksunlarına karşı nefretim her geçen gün artıyor. Sinsi serefsiz Ünal başkanları çok yakıştı bu kulübe. Bunlara böyle sinsi başkan yakışırdı. Sevimsiz herif.

NoPasaran

Karatersizlik yapmazlar diyemeyecem

yaparlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yuNuS1903

ergin ataman bunları daha once konusmus bır kere daha yapmıstı gıtmıstı böyle efese aynısı olucak

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.