Ana Menü

Kim Milyoner Olmak İster'e çağırıldım

Başlatan eRe, Haziran 16, 2012, 17:11:31

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Arkadaşlar daha önce öneleme için telefon gelmişti ama annem telefonu açmıştı bugünde beni istanbul atv stüdyolarına çağırıyorlar salı veya çarşamba günü.adres verdiler ancak istanbulu pek bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı.açıkcası bir de yalansa diye korkmuyor değilim
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Batuhan

ATV stüdyosu Barbaros bulvarında yok muydu ya ? :)
Koca hestiy aya bedenem ?

Brestgerfich

Sen ara Erdem kanalı.

Ne olur ne olmaz :) Hayırlı olsun bir de şimdiden.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

ben bilmem yenibosna mı yenibostan mı ne dediler :D

dogru dıyorsunda arayıp ne dıcem :D
www.erdemeksi.com

Cem Goren

Uzak dur. öncesinde bi ara kanalı çünkü atv'nin yeri balmumcu'da.

ara de böyle böyle beni yarışmaya çağıran birileri var işte dolandırıcı olmalarından korkuyorum vs.vs.vs :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 16, 2012, 18:11:02

Başvuru yaptın mı?
Yaptıysan bunu söyle. Başvurmuştum. Kabul edildiğime dair telefon aldım. Teyit etmek için aradım dersin.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

bende oyle dusunuyorum aslında nıye dolandırsınlar kı dıye ancak bır yandan da arayıp cagırlamaları pek ınandırıcı olamayabılıyor cok alısılmıs bır durum olmadıgı ıcın
www.erdemeksi.com

eRe

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Haziran 16, 2012, 18:22:16
Alıntı yapılan: eRe - Haziran 16, 2012, 18:11:02

Başvuru yaptın mı?
Yaptıysan bunu söyle. Başvurmuştum. Kabul edildiğime dair telefon aldım. Teyit etmek için aradım dersin.

ınternetten yapmıstım 3 4 ay sonra dedıgın gıbı teyıt ıcın aramıstım dıyım
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Ya kim bilecek senin basvuru yaptigini..

Dogrudur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

baktım sımdı atv merkezının ıletısım numarasına benı arayan numara
bakalım artık ya bır heyecanla telefonu actım beklenıyorsunuz dıyınce heyecanlandım ama benım gıbı bı adam ıcın ıstanbul surası degıl kı
denızlıden otobuse atlayıp tek basıma ıstanbula gelıp bılmedıgım bır yere gıdebılmek gozumde cok buyuyor
bır de 2-3 gun surebılıyor dedıler 2-3 gun ben nerede konaklayacagım bır de ustune yarısmaya katılamazsam cok buyuk sıkıntı olur sankı
www.erdemeksi.com

ERHUN

Bir kaç ay önce arkadaşım yarıştı, denildiği gibi stüdyolar Yenibosna'dadır (dır diyorum çünkü arkadaşım İkitelli demişti ama yakın yerler yanlış söylemiştir). Numarada doğru diyorsun, zaten kim bilecek başvuru yaptığını?

Yalnız yarışmak çok zahmetli iş, buralarda kalacak bir yer bulman lazım. 2 veya 3 hafta boyunca gitti geldi sonunda yarışmıştı.

eRe

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 16, 2012, 20:14:18
Bir kaç ay önce arkadaşım yarıştı, denildiği gibi stüdyolar Yenibosna'dadır (dır diyorum çünkü arkadaşım İkitelli demişti ama yakın yerler yanlış söylemiştir). Numarada doğru diyorsun, zaten kim bilecek başvuru yaptığını?

Yalnız yarışmak çok zahmetli iş, buralarda kalacak bir yer bulman lazım. 2 veya 3 hafta boyunca gitti geldi sonunda yarışmıştı.

bu gitgel niye yapılıyor bir bilgin var mı ya.sımdı cagırdılar benı benım ısım neden 1 gunde bıtmez.
www.erdemeksi.com

ERHUN

Arkada odalar varmış, sıranın gelmesini bekliyormuşsun. Bir günde bir kaç bölüm çekiyorlarmış, bekleme/gidip gelme süren önünde yarışanların başarısıyla/başarısızlığıyla orantılı olarak uzalır/kısalır. Yani önündekilerin hepsi ilk 3 sorudan giderse bir kaç güne yarışırsın ama öndekiler baya ilerlerse arkada öyle boş boş sıra gelmesini beklersin. Arkadaşımın anlattıkları bu şekilde, gel şu gün yarış git yok yani. Gerçi ona daha sıra var, öncelikle 1 veya 2 defa mülakat var demişti.

eRe

anladım mulakatı gecılırse o sure beklenır artık malum para kazanmak kolay degıl :)
ama mulakatta oyle gunler suruyorsa bana pek katılmak cekıcı gelmeyecektır
www.erdemeksi.com