Ana Menü

Milangaz'la Devam, Hoca Ergin Ataman

Başlatan ERHUN, Haziran 13, 2012, 13:22:32

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetici Abdullah Sözen, Kartalbakisi.com'a gündemdeki soruları yanıtladı. İşte Sözen'in açıklamalarından satır başları;

''MİLANGAZ İLE ÖNÜMÜZDEKİ SEZON %90 DEVAM EDİLECEK''
Milangaz sponsorluğuyla önümüzdeki sezon %90 devam edilecek. Erdoğan bey ile oturduk önümüzdeki sezon yapılacak işleri konuştuk. Resmi bir açıklama gelmesede bana göre bu iş bitecek ve Milangaz ile devam edilecek.

''ERGİN ATAMAN BEŞİKTAŞ İLE DEVAM EDECEK''
Bugün medya da Ergin Ataman'a teklifler olduğu yönünde haberler çıktı. Tabi ki başarılı bir hocaya teklif gelmesi kadar normal bir şey olamaz. Ama taraftarımız merak etmesin Ergin hoca Beşiktaş Milangaz ile kalmaya devam edecek.'Son olarak İnönü Stadı'nda bir kutlama yapılıp yapılmayacağı konusunada açıklık getiren Sözer;
'İnönü'de kutlama olmayacak. Zaten kutlamanın kralını yapmadık mı? Kimseye nasip olmaz kendi taraftarının önünde böylesine bir kutlama. Oyuncularımızın bir kısmı milli takıma gitti. Takımın yarısıyla da kutlama olmaz. Hem bu sıcakta taraftarları İnönü'ye getiremezsiniz. Bence böylesine bir kutlamanın ardından tekrar bir kutlama yaparsak işin kalitesi düşer. Ancak bugün yönetim kurulu toplantısında olur da böyle bir karar çıkarsa kutlama olabilir. Ama ben zannetmiyorum.'
Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber

ERHUN

Erdoğan Demirören, son kararını çarşamba günü açıklayacakmış.

Ergin Ataman ilk tercihim Beşiktaş'ta kalmak dedi. Rus ve İspanyol kulüplerinden ciddi teklifler almış, en ciddi teklif U.Kazan'dan.

unicorn

Unics Kazan istiyor Ergin hocayı.

Milangaz'la anlaşılır Ergin hoca da kalır gibi. Yoksa Kazan'a gider.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

1) Ergin Ataman neden bu kadar Milangaz diye ısrar ediyor. ?
2) 3 kupa alan seneye Euroleage'e katılacak olan bir takıma sponsor olmayı kim istemez ?
3) Ergin Ataman neden bu kadar acele ediyor. Şampiyon olduktan sonraki gün işte yok hepimizin sözleşmesi bitti şu an işsiz statüsündeyiz falan filan dedi ulan bi sus şampiyonluğu doya doya kutla, kutlayalım
4) Oyuncular gidebilir diyor ya kardeşim o oyuncular böylesine bir atmosferi daha nerede bulacaklar ve o oyuncular avrupa'nın herhangi bir üst düzey takımında oynayamaz buda dipnot. kaldı ki ben hiçbirinin gideceğini düşünmüyorum neden çünkü Euroleage gibi bir organizasyona katılacağız ve hepsi içten içe bunun hazırlığını yapıyor.
5)  Ergin Ataman neden biz sponsor arıyoruz onu da anlamıyorum sponsor bize zaten gelecek ama milangaz aşşa milangaz yukarı ulan erdoğan demirören kaydı mı sana ne yaptı kardeşim.

vs.vs.vs. kafamda deli sorular
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Ülker veya başka biri sponsor olacağına Erdoğan Demirören'le devam edilmesi taraftarıyım bende.

Bilip bilmeden söylenmemek lazım, Ergin Ataman'ın kafasına göre biri belki Erdoğan Demirören. Anlaştığı, kafa yapısının uyduğu biriyle çalışmak istemesi çok doğal. Bazı sponsorlar olur olmadık şeye karışır, Ergin hoca işine kimseyi karıştırmayan, karışılmasını sevmeyen biri.

Ergin hoca bu oyuncularla mükemmel anlaşıyor. Yeni bir hoca mevcut oyuncularla anlaşamayabilir.

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Cem Goren - Haziran 16, 2012, 11:12:39
milangaz yukarı ulan erdoğan demirören kaydı mı sana ne yaptı kardeşim.

Sakin ol şampiyon.
O Ergin Ataman olmasa; 3 kupa'nın birini görebilirmiydin?
Eleştirebilirsiniz tutumunu ama; kimsenin hakaret etme gibi lüksü olamaz.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Haziran 16, 2012, 15:16:07
Alıntı yapılan: Cem Goren - Haziran 16, 2012, 11:12:39
milangaz yukarı ulan erdoğan demirören kaydı mı sana ne yaptı kardeşim.

Sakin ol şampiyon.
O Ergin Ataman olmasa; 3 kupa'nın birini görebilirmiydin?
Eleştirebilirsiniz tutumunu ama; kimsenin hakaret etme gibi lüksü olamaz.
Milangaz olmasa ergin ataman kalır mıydı bu takımda bu1
Ergin Ataman'ın ilk geldikten sonra gideken yaptıklarını hatırlıyor musun bu2

o kadar yapılandan sonra ergin ataman'a karşı ne söyleyeceğime ben karar veririm he yanlış bir şey varsa söylersin admine moderatöre cezası neyse verirler.

CR7

ergin ataman olmasa milangaz sponsor olmasa sponsor da bulamazdın oyuncu da.
şu an 2. ligden nasıl yukarı çıkarız hesabını yapardın. euroleague filan göremezdin.
ayrıca hepsi her ligde oynar yabancıların.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

ya yd ve kabilesi kulübün anasını belledi çıktı sponsor oldu baştacı mı oldu şimdi onu anlamıyorum.

sokayım milangazına sponsoruna arkadaş. her sene şampiyon mu oluyorduk euroleage mi oynuyordu bu takım.

neyse özür dilerim beyler farklı açılardan bakıyoruz olaya.

ERHUN

YD ve kabilesine hâlâ sövüyorum onda bir değişik tutumum yok ama Erdoğan Demirören'i onlardan ayrı tutuyorum.

Çocuğu bile olsa başkasının yaptığı şey yüzünden adama neden söveyim?