Ana Menü

Nargileciler Buraya

Başlatan CHEm !, Mart 18, 2007, 16:25:57

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

yaşı yaşıma , huyu huyuma uygun bir tanıdığın varsa kabulümdür , gönder gelsin.. ;D

husoeagle

yalnız gökhan bildiğim kadarıyla bu özelliklere sende sahipsin  ;D

Delirdik

beni karıştırmayın :)

nargiLe diyorduk huso sen içiyor musun
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

husoeagle

CHEm !

eğer pazar günkü özel maç bedava olursa maç öncesi yaparız bişiler
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

nargile zararsız bea ne zararlısı :D
Bölünür senin için uykular!

gordu87

nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

freedom forever

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Mart 19, 2007, 23:07:07
aynen bende ;D iLk beykozda hünkarda içmiştik lisedeyken :) uLan kitLenip kaLmışım kıpırdamıyormuşum :geberdim sonra bi kalktım ki yerdeydim

kötü bi girişim var nargiLeye :)

ben de ilk içişimde emekleyerek çıkmıştım nargileciden tam rezillik yavvv :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Delirdik

demekki neymiş
" ne var Lan bunda, bu bana bişi yapmaz" diyerekten daLmamak gerekiyor ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

freedom forever

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Mart 21, 2007, 22:38:05
demekki neymiş
" ne var Lan bunda, bu bana bişi yapmaz" diyerekten daLmamak gerekiyor ;D
Evet yeni başlaya veya başlıcak arkadaşlara duyurulur dinleyin abinizi :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

AsA

Nargilenin altindaki su konulan bolume biraz buz vede ince dogranmis bi kac dilim limon koyun cok dha rahat icildiginin farkina varirsiniz.. Eger Sadece tutun iciyorsaniz'da altindaki suya rakinin kapagi dolusu raki dokun o zaman tadina varilmaz bir tat aldiginin farkina varisiiniz.. Evimde 3 tane nargile yaklasik 10 kadar cesit tutun bulunmakta.. Hic bi zaman'da tadina doyamadim..

freedom forever

ohhh ne güzel :D valla evde nargilem olsa bütün gün keş keş dolaşırım nargile içmekten tadına doyum olmuyo

Brestgerfich

en güzeli Elmalııııı :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

evet en guzelı elmalı bencede.ancak degısık tadlarda arasıra guzel gelebılıyo..galıba ıctıgın yerınde onemı var :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

freedom forever

arkadaşlar nane-vişne karıştırıp için en kralı o bugun denedim feci birşey 3 fırt ta  kafasınınz emin olun :D