Ana Menü

Quaresma'dan Carvalhal'e, Emre'den Stad Konusuna Kadar Başkan'dan Açıklamalar...

Başlatan unicorn, Nisan 08, 2012, 11:27:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Beşiktaş'ın yeni Başkanı Fikret Orman, TNT'de katıldığı televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu.

Quaresma İşlem Başlatmıştı.

"Ricardo Quaresma parasını alamadığı için işlem başlatmıştı parasını ödedik." diyen orman, aynı işlemi Nihat Kahveci'nin de yaptığını ancak Nihat ile aralarındaki problemin Türkiye'ye gelince çözüme kavuşacağını dile getirdi.

Disiplinsiz hareketleri sevmediğini söyleyen Orman, "Para alamadığı zaman sorun eden oyuncular sahada da profesyonel olmasını bilecekler. Rakiplerin oyunlarına gelmeyecekler. Geliyorlarsa da bunun disiplin cezasını çekerler." dedi.

500 milyon...

500 milyon TL'lik bir borçtan söz eden Orman, "Para konuşunca herkes profesyonel ama başarıszlık gelince duygusal oluyor. Avrupa'da teknik adamlar yöneticileri tanımaz bile. Ordakiler yalnız kalmıyor da Türkiye'deki hocalar mı yalnız kalıyor?" diye konuştu.

Carvalhal'i göndermek istemedim ama...

Kendisinin Carvalhal'i göndermek gibi bir niyetinin olmadığını dile getiren Orman, "Ben istemesem de yönetim kurulunun kararı bu yöndeydi. Yönetim kurulu toplantısında yüzde 90 civarında Carvalhal'in gönderilmesi yönünde oy kullanıldı. Carvalhal çok iyi bir insan ama bir başarısızlık varsa yapacak bir şey yok." ifadelerini kullandı.

Emre için girişim olmadı

Emre Belözoğlu ile ilgili hiç girişim yapmadıklarının altını çizen Orman, "Fernandes'e şahsi bir sempatim var. Ben duygularıma göre hareket edebileceğim bir makamda oturmuyorum. Ama ben Beşiktaş'ın menfaaeti neyi gerektiriyorsa ona karar veririm." dedi.

Olmadı Fenerbahçe Stadı'nda oynarız!

"Beşiktaş Stadı, dünyanın en güzel stadı." diyen Orman, "İnönü Stadı yıkılınca İstanbul'un başka statlarında oynayabiliriz. Fenerbahçe Stadı'nda da oynarız. Bizim için neresi olursa orada oynarız." sözlerini sarfetti.

Hayatındaki en önemli makamda olduğunu dile getiren Orman, "Benim genel prensibimdir. İşten çıkanı bir daha geri almam. Ama ben bir teknik adam değilim. Teknik heyetin bir isteği olursa Beşiktaş'ın prensipleri öne çıkar. En önem verdiğim şeylerden birisi Beşiktaşlı duruşudur." diyerek açıklamalarını tamamladı.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

El Maestro

Net açıklamalar olmuş ..

Emreyle bir an gerçekten ilgileniyoruz sanmıştım içimde rahatlamış oldu ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Colgado

Quaresma kulübe ihtarname göndermiş diyor başkan, hatta parasını ödedik sorun yok diyor.
Yani nasıl sorun olmaz ben anlamıyorum, bu davranıştan sonra hâlâ Quaresma'ya kaptanlık pazubandı verilecekse üzülürüm. Ödemeler gecikebilir, hakkıdır zamanında parayı almak tabi ki ama benim anladığım bu adam para için burada duruyor.

ERHUN

Alıntı yapılan: El Colgado - Nisan 08, 2012, 12:57:52
Quaresma kulübe ihtarname göndermiş diyor başkan, hatta parasını ödedik sorun yok diyor.
Yani nasıl sorun olmaz ben anlamıyorum, bu davranıştan sonra hâlâ Quaresma'ya kaptanlık pazubandı verilecekse üzülürüm. Ödemeler gecikebilir, hakkıdır zamanında parayı almak tabi ki ama benim anladığım bu adam para için burada duruyor.

Ve takıma kattığı bir şeyde yok. Geldiğinde bu yana "maçı aldı", "kalitesini gösterdi" diyebileceğimiz kaç maç var? Fazlasıyla yetersiz. Kendisini vermiyor. Bu desteği hak etmiyor.

NoPasaran

İzledim...

Ya inş beni yanıltır Fikret Orman..

NEdense güven vermiyor bana..

Ama adama saygı duymamak imkansız..

Beşiktaş başkanlığından daha büyük bir hayalim olamaz diyor..

Müthiş...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net