Ana Menü

Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı ?

Başlatan El Maestro, Mart 28, 2012, 14:05:04

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Herkesin bildiği gibi artık Carvalhal'in gideceği kesinleşti ..

Bir çok isim kulislerde dolaşıyor, zor günler geçireceğimiz ve yeni bir yapılanma içerisine gireceğimiz şu günlerde en doğru isim sizce kim ?

Benim oyum Rıza Çalımbay'a ..

Sebebide hem bu sene Sivas'ta gösterdiği başarı ve oynattığı pozitif futbol hem de artık yeterli tecrübeyi kazandığını düşünüyorum .. İlk geldiğinde daha çok toydu ve yeterli birikime sahip değildi ancak şu anda Sivas ile sağladığı istikrar ve başarıyla daha mantıklı isim olarak gözüküyor ..

Benim oyum Rıza Çalımbay'a oldu ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Ertuğrul ve Tayfur'un o listede baştan olmaması lazım zaten.
Rıza Çalımbay Sivas'ı bırakıp gelmez.
Mehmet Özdilek gelsin. Yanında Metin Tekin'i de getirsinler.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Bende katılıyorum Ertuğrul ve Tayfur konusunda sana ancak onlarında isimleri ciddi olarak geçtiği için mecburen ekledim ..

Rıza Çalımbay konusuna gelirsek, sözleşmesi sezon sonu bitiyor ve öyle bir teklif gelirse sezon sonu oturup konuşuruz gibilerinden bir açıklama yaparak yeşil ışık yaktı .. Yani eğer teklif yapılırsa çok rahat Rıza Çalımbay Sivas falan dinlemeden gelir ..

Şifoyu ise çok severim o klübeye yakışan bir isim olur, ancak Antalya'da ben bir başarı gösterdiğini düşünmüyorum sadece belli bir istikrar sağladı onun dışında ne takımı güzel hücum futbolu oynuyor ne ligde iyi bir konumda, bir başarısı yok yani. Göze çarpan sadece aynı çizgide takımını çalıştırıyor bunu gösterebiliriz başarı olarak ..

O yüzden Rıza Çalımbay bana göre teknik direktörlük konusunda Mehmet Özdilek'ten 1 gömlek daha üstün şu anda .. He ama olurda gelirse Şifoyu sonuna kadar desteklerim,arkasında da dururum ..

ERHUN

Ertuğrul'u severim ama tekrar gelmesini pek istemem ama gelirse destek olurum.

Şifo ve Rıza olabilir.

Tayfur'u istemiyorum artık.

Samet'e yorum yok gelsede olur gelmesede. Gelsin demem, olurda gelirse köstek olmam destek olurum.

Metin Tekin'de karakter olarak 10 numara adam gibi duruyor. O da gelebilir bence.

Hiç birine oy vermiyorum Tayfur dışında hepsi kabulümdür. Tayfur'dan aşırı soğudum.

Slaven Bilic ismi dolaşıyor diye onuda yazayım. Ne bileyim o adamın çok faydalı olacağını ben pek düşünmüyorum. Belki çok faydalı olur bilemem ama Türk hoca candır.

IL Capitano

denenmis bir riza, ertugrul ve tayfur yerine hic denememis ama guvenim sonsuz Metin Tekin olsun isterim. Maalesef seceneklerde yok. Sifoda olabilir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Maestro

keskinli

benim oyum zaten belli
sportif acidan güvenmemis olsam dahi(kesinlikle güveniyorum)taraftara ragmen is yapabilecek hoca daha basarili oluyor besiktasta
örnek denizli ve lucescu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

djinonu

ertugrul´ile tayfuru düsünürken hakaretmi ediyorsunuz? adlarini bile anmam Besiktas ile..
nihati isterim onlari istemem
benim tek adayim sergen.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

eRe

şifo dedim bende 2.düşüncem ise bilic
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Listede yok ama oyum Mustafa HOcaya..

Yeniden gelip bu sikintili surecten rahatlikla cikaracak bir isim...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

İsmi geçenlerden olduğu için söylüyorum en mantıklı olanı Slaven Bilic'tir bence.
Tanınan bir kişilik olduğu için prestij açısından faydaları olacaktır, ayrıca oyuncular da saygı duymak mecburiyetindeler.
Vizyon olarak değerlendirirsek milli takımda yaptıklarını referansa gösterebiliriz, bi'şeyler yapmayı isteyen bir hoca.
Maddi olarak yine Hırvatistan'dan çok cüzi bir ücret alıyor dolayısıyla fahiş bir ücret isteyeceğini tahmin etmiyorum; ama yine de Türkiye'ye getirmek için teklif edilecektir.
Belki de en çok istediğim nokta şudur ki; ben Balkanlarda  yetişen oyuncuların ülkemizde daha verimli olacağını düşünüyorum.
O bölgenin  yaşam şartları, koşulları oldukça güç ve Türkiye ile örtüşen noktları oldukça fazla. Dolayısıyla buraya uyum sağlamaları bence daha kolay.
Bilic de balkan ülkelerinden bir oyuncu istediği zaman kendi kişisel nüfuzunu kullanarak transferi kolaylaştırabilir.