Ana Menü

[Anket] Fernandes'e 17 milyon euro verseler...

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2012, 23:56:25

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Cenk iyi kaleci ama biraz fazla gamsız
GG'nin sözleşmesinde 10milyonu getiren alır diye bi madde var diye biliyorum

GG yerine Hamitte olabilir :)

Guti ORÇ.

iyi topcu falan ama 17 milyona şu takımdan herkesi satarım ben. hatta simao'yu da verelim yanında bonus olarak. fernandes iyi hoş ama hiç bir derbide yoktu. play-off'ta iyi oynar umarım.

ERHUN

Fernandes 24 değil 26 yaşında.
Necip'in neyine güveniliyor anlamıyorum. Geçen sene mükemmel bir gelişim gösterdi ama bu sene yerinde saydı hatta geçen seneden daha kötü performans sergiledi.

Zaten doğru söz söylenmiş, Cenk'in kalede olduğu bir takım rahat şampiyon olamaz. Trabzon'un iki kalecisinden birini alabilseydik çok güzel olurdu.

El Maestro

Siyah-Beyazlılar'ın Portekizli süperstarı Manuel Fernandes,"Beşiktaş'ta çok mutlu ve huzurluyum. Ancak Mourinho bana teklif yaparsa, hiç düşünmeden kabul ederim" ifadesini kullandı.

Son haftalarda ortaya koyduğu futbolla Beşiktaş'ı sırtlayan ve Avrupa'nın önde gelen takımlarının dikkatini üzerinde toplayan Manuel Fernandes, Siyah-Beyazlı taraftarları üzecek bir açıklamada bulundu. Portekiz'in Diario de Noticias Gazetesi'ne konuşan Fernandes, "Beşiktaş'ta ve Türkiye'de çok mutluyum. Hem sportif anlamda, hem de özel hayatımda hiçbir problem yaşamıyorum. Türkiye'de huzurluyum, mutluyum. Ancak Real Madrid'ten teklif gelirse düşünmeden kabul ederim" dedi.Jose Mourinho'nun dünyanın en iyi teknik direktörü olduğunu belirten Fernandes, "Onunla çalışmayı dünyadaki her futbolcu gibi ben de isterim. Zaten Real Madrid de dünyanın en büyük kulüplerinden biri... Zaten Real Madrid'ten gelecek teklifi geri çevirecek bir insan tanımıyorum" yorumunda bulundu.

Fanatik
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 29, 2012, 12:57:38
Siyah-Beyazlılar'ın Portekizli süperstarı Manuel Fernandes,"Beşiktaş'ta çok mutlu ve huzurluyum. Ancak Mourinho bana teklif yaparsa, hiç düşünmeden kabul ederim" ifadesini kullandı.

Son haftalarda ortaya koyduğu futbolla Beşiktaş'ı sırtlayan ve Avrupa'nın önde gelen takımlarının dikkatini üzerinde toplayan Manuel Fernandes, Siyah-Beyazlı taraftarları üzecek bir açıklamada bulundu. Portekiz'in Diario de Noticias Gazetesi'ne konuşan Fernandes, "Beşiktaş'ta ve Türkiye'de çok mutluyum. Hem sportif anlamda, hem de özel hayatımda hiçbir problem yaşamıyorum. Türkiye'de huzurluyum, mutluyum. Ancak Real Madrid'ten teklif gelirse düşünmeden kabul ederim" dedi.Jose Mourinho'nun dünyanın en iyi teknik direktörü olduğunu belirten Fernandes, "Onunla çalışmayı dünyadaki her futbolcu gibi ben de isterim. Zaten Real Madrid de dünyanın en büyük kulüplerinden biri... Zaten Real Madrid'ten gelecek teklifi geri çevirecek bir insan tanımıyorum" yorumunda bulundu.

Fanatik

e yani.gitmem derse ayıp.
en "Ben Beşiktaşlıyım"diyen adam bile gider Real Madrid'e.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

ben gitmem :D

ispanyolca falan uğraşamam :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

17 verseler şimdi herkes satar sanırım :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Alıntı yapılan: ERHUN - Mart 27, 2012, 21:24:11
Trabzon'un iki kalecisinden birini alabilseydik çok güzel olurdu.

Daha ne zaman yazmışım. Güzel oldu güzel. Ferdi yanaşmıyorsa uzatmaya satılmalı bence. Sene sonu bedava gitmesi kötü olur.

ilhan mansız_melis

Başkan galiba Ntvspor'da Fernandes kalmaya istekli sözleşmesini uzatacağız demişti. Ama bilmem tabi.

Fernandes bu takımın tek maestrosu.

K.D

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 06, 2013, 02:31:22
Başkan galiba Ntvspor'da Fernandes kalmaya istekli sözleşmesini uzatacağız demişti. Ama bilmem tabi.

Fernandes bu takımın tek maestrosu.
fikret başkan dediyse orda bi şüphelendim bak şimdi son zamanlarda çok değişik konuşuyor bi söylediği bi söylediğini tutmuyor :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Başkan öyle dedi ancak eskisi gibi tam güven kalmadı bende. Neyse bekleyelim, Fernandes işi "önümüzdeki hafta netleşir" herhalde. Tek maestrosu falan ama mali duruma dikkat etmeliyiz dediğimiz bir zamanda 10 veya daha fazla bonservis alacağımız birini tutmak bence anlamsız. Buluruz birini.

ilhan mansız_melis

@firatgunayer :

Fernandes sözleşmesini uzatmadı.
Mukavele sezon sonu bitiyor.
2 yol var.Ya hemen satılacak.Ya oynayıp bedavaya gidecek.
2.şık ağır basıyor

Fernandes'le görüşmeler hala devam ediyor..Biten birşey yok.
Ancak Bjk, Haziran'dan beri uzatmak için hamle yapıyor.
Fernandes'ten ses yok.

Şunu da ekleyelim.Fernandes hemen hemen her seferinde İstanbul'da mutluyum..Kalmak istiyorum diyor yöneticilere..
Ancak somut bir adım yok.

K.D

Valla moskova yıllık 5m teklif etmiş ferdide bizle sözleşme yenilemiyormuş öyle gördüm nette işi ucuza kapatmak istiyorlar ama 5-6 m bonservis için az,en az 10 versinler alsınlar gitsinler ama böyle son dakika olursa acil bir orta saha bulmak lazım yerine.....
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Guti ORÇ.