Ana Menü

STSL-32.hafta/İstanbulBŞB:2-BEŞİKTAŞ:2 Pazartesi 20:00

Başlatan Banucan, Mart 20, 2012, 07:44:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bu takımın başarılı olma şansı var mı Allah Aşkına..

Bizlerde halı saha maçı yaptık..

Bazen kavga eder boyuta geliyor arkadaşımızla..

Ancak kimsenin anasına bacısına küfür etmiyoruz çünkü niye o bizim arkadaşımızdır. Ucunda turnuvadan elenmekte olsa maç sonu çıkarız çayımızı içerken yine birbirimizin bardaklarının beraber bitmesini bekleriz..

Takımda sevgi yoksa başarı gelmez..

Bu adamların alayını def edeceksin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Toramanin agzi cok pis her mac kufur ediyor, herkese ediyor.

Deli ile neden tartistiklari belli oldu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Takıldığım nokta Burak'a Mehmet'e Bebe'ye sallanması. Bütün sene oynamasınlar ligin son 2-3 maçı forma giysinler sonra "adam değiller" deyin. Bu taraftarın Hilbert'e ana bacı sövdüğünü gördüm ben, zamanla gösterdi kendini. Bu kadar yargısız infazcı olmayın.

Öncellikle Fernandes'e ardından Pektemek'e ardından mücadele eden herkese teşekkürler.

Cenk çok iyi toplar çıkartıyor, saçma sapan şutları içine alacakmış gibi davranıyor. Hiç güven vermiyorsun. Ama bugün iyiydi, sanada eyvallah.

Cem Goren

Sahada çift dalarım bağırırım çağırırım ama o orada biter maç sonu gider şakamı yaparım ki ağar konuşsam bile bu "hassktr lan" olur oda böyle lakayıt alaycı şaka ile karışık şekilde. Sen nası küfredersin takım arkadaşına ya.

Beşiktaş'ın dışardan düşmana ihtiyacı yok yıllardır bunu söylüyorum içimizde ki irlandalıları bitiriyor bizi. Adamsın toraman savaşçısın toraman kadıköyde teksin toraman domalt bizi toraman gel önünde eğildik toraman diyen o yavşak taraftar profili bizi bu hale getirdi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mart 27, 2012, 00:35:49
Beşiktaş'ın dışardan düşmana ihtiyacı yok yıllardır bunu söylüyorum içimizde ki irlandalıları bitiriyor bizi. Adamsın toraman savaşçısın toraman kadıköyde teksin toraman domalt bizi toraman gel önünde eğildik toraman diyen o yavşak taraftar profili bizi bu hale getirdi

Suratım asık asık oturuyordum

Koparttın beni Cem :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

toraman'ı kaç yıldır kovmayan zihniyeti.
neymiş kadıköyde tekmiş alayına yetmiş.
işte asıl adam gibi adam
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mart 27, 2012, 00:38:25
Alıntı yapılan: Cem Goren - Mart 27, 2012, 00:35:49

Suratım asık asık oturuyordum

Koparttın beni Cem :D
öyle ama abi :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mart 26, 2012, 23:55:12
İbrahiM tORAMANIN ağzından ".. koduğumun çocuğu" diye çıktı gördüm ben..

Yanılıyormuyum

maçı sessız ızlıyordum cok net okudum valla hatta kız arkadasım yanımda ders calısıyordu ondan sessızdı o an o da tv ye bakıyormus o adam kufur mu ettı bana mı oyle geldı dedı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

Alıntı yapılan: eRe - Mart 27, 2012, 01:54:27
maçı sessız ızlıyordum cok net okudum valla hatta kız arkadasım yanımda ders calısıyordu ondan sessızdı o an o da tv ye bakıyormus o adam kufur mu ettı bana mı oyle geldı dedı

neden sessiz izliyosunki? :-\
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Simurg

Kusura bakmayın da bi maçla adam gibi adam diyende sizsiniz..
Başka bi maçta yerin dibine sokan da.
Anlık duygulara yenilip yazıyorsunuz..
Takım zaten kötüye gidiyor diye bişeyde kalmadı zaten şuan kötü.
Bu seneyi gözden çıkaralı çok olmuştu
Ne heves kaldı ne huzur.
100. yıl kadrosu nerdeee
şimdiki kadro nerde
11 kişi sahada olabilir her birisi profesyonel olabilir ama 1 tane beşiktaşlı yok!
Yazık yahu..
Ruhumuz yeter diye diye ruhsuz olduk.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

maçın özetini özledim %65 onlar %35 biz oynamışız.

ve lütfen adamların kadrosuna dikkat edelim. bütçelerine dikkat edelim..

edin visca diye bir adam dağıtmış savunmayı. yani ben çözemiyorum gerçekten.

oyuncu kalitemiz ( ki kalite yok ) gittikçe rengini daha net belli ediyor. sezon başından beri yazıyorum.

bu kadro bizi biryere götüremez. çünkü ruh olmadan ne maçı kazanırsın ne de taraftarını.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 27, 2012, 08:16:42
Kusura bakmayın da bi maçla adam gibi adam diyende sizsiniz..
Başka bi maçta yerin dibine sokan da.
Anlık duygulara yenilip yazıyorsunuz..
Takım zaten kötüye gidiyor diye bişeyde kalmadı zaten şuan kötü.
Bu seneyi gözden çıkaralı çok olmuştu
Ne heves kaldı ne huzur.
100. yıl kadrosu nerdeee
şimdiki kadro nerde
11 kişi sahada olabilir her birisi profesyonel olabilir ama 1 tane beşiktaşlı yok!
Yazık yahu..
Ruhumuz yeter diye diye ruhsuz olduk.

alakası yok.
ben her zaman bunu yazıyorum.
hiçbir zaman adam gibi adam yazmadım yazmam.
tribünde o adam öyle çağrılırken ben çağırmıyordum bile.
bu kadar net.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Grocbenn

İBB takımı Fernandes hariç bizden kat be kat daha iyi bir takım.

Öyle bir savunmamız vardı ki evlere şenlik.Toraman komik hallere düştü.Bir tane Webo'dan top alamadı.
Egemen koridor oldu.Ama ona kızamıyorum.Onu bu kadar ağır olmasına rağmen bek oynatan adama kızıyorum.

Öyle bir Veli vardı ki.Aman Allahım.Koşmak herşey değil maalesef.

Carvalhal falan kafasında bitirmiş Beşiktaş'ı.2-1'den sonra gol bağıra bağıra geldi.Sadece izledi.

Takıma olan hakimiyetini tamamen kaybetmiş.Keşke kalmasaydık Play-off'a.Eziyetten başka birşey olmayacak bize.

keskinli

tek suclu yok burada takimin hepside kötü tüm sezona bakarsak
kalite eksikligi,kalitelilerin kafa kirikligi,amatör yönetim hepsi bi araya gelince bu hale geldik
böyle bi kadroda 1-2 kisi ortalamanin üzerine ciktiginda cok iyiymis gibi görünüyor
toramanla edunun arasinda ne gectigini bilmiyorum ama cok büyük terbiyesizlik yapmis tabiiki küfrederek
ama eduda bi seyler saydiriyordu,onun dilini anlasak belki daha baska yorumlar cikardi
küfretmeyi erkeklik belirgisi olarak gören bi toplumda cokta yadirganmamali bu durum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

ya tutturmu$sunuz ruh diye.. gsdemi ruh var fbdemi ruh var?
hoca disiplini oturtmus düzeni kurmus!
hersey hocadan ibaret
quaresma hocayimi dinliyorki düzenli olup oynasin? ?!!
birakin su isleri
yemin ederim senol günes olsa ya adam eder ya kovar
aykut oynatamaz ters gelir
fatih terim döve döve söve söve oynatir!
birakin ruh meselesini..
tayfurmu adamdida yumrugunu masaya vurup oynatti?
schuster büyük hoca ve onunla parlamak icin oynadi!
schuster gitti adali tavladida oynadi!
carlos geldi.. adam kulüp sanki ciftligiymis gibi istedigi zaman oynadi istedigi zaman yatti!
adam gibi bir hocayla yönetim olmus olsa bunlar olurmuydu?
!! futbolculara kir kicini otur parani ben veriyorum yoksa stttr git diye bi baskanmi vardiki bunlar oynamadi?
su fikret ormanin ne hayali projesi var bilmiyorum ama insallah elinden gelenin en iyisini yapar..
yinede helal olsun ona gelip tasin altina elini koydu ya oda yeter vallaha ben aday cikmayacak diye korkuyordum.
simdi düsünsem gelip pastadan parca yiyecek diye.. pasta kalmadi.. demekki baska bi derdi var adamin.. istiyor birseyler..