Ana Menü

Bobô'dan Quaresma'ya Taş

Başlatan ERHUN, Mart 11, 2012, 01:38:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş camiası günlerde Quaresma ve Portekizli oyuncunun etrafında gelişen olaylarla çalkalanıyor.
Carvalhal ile köprüleri atan Quaresma, kadro dışı bırakılmış, Orduspor ile oynanacak olan maçın kafilesine dahil edilmemişti.
Konuyla ilgili olarak ulaştığımız Beşiktaş´ın eski golcüsü Brezilyalı yıldız Bobo, Quaresma´nın formsuzluğunu ve kadro dışı kalmasını siz Macadogru.com okurları için değerlendirdi.

- "QUARESMA TAKIM İÇİNDE SEVİLMİYOR" -
Bobo yaptığı açıklamada "Quaresma disiplini sevmeyen bir oyuncu. Ona kalsa antrenmana çıkmadan maça çıkar. Zaten takım içinde çok sevildiği de söylenemez. Aldığı para oyuncular arasında çok fazla sorun yaratıyordu. Herkesin parası gecikirken Quaresma´nın parası erkenden yatıyordu. Buna rağmen sahada en az mücadele eden isim oluyordu. Kadro dışı kalmakta geciktiğini bile söyleyebilirim. Bence Beşiktaş taraftarının sevgisini haketmiyor. Böyle bir Quaresma Beşiktaş´a fayda değil zarar getirir" dedi.

- "BEŞİKTAŞ ATLETICO MADRID´İ ELEYEBİLİR" -
Beşiktaş´ın Atletico Madrid karşısındaki şansını sorduğumuzda ise Bobo umutlu konuşarak şunları söyledi; "Beşiktaş çok önemli takımları mağlup etmiş bir takım. Arkalarında taraftar gibi çok önemli bir güç olacak. Eğer kafa olarak bu maça tam konsantre olabilirlerse turu geçebilirler. Atletico eski gücünden çok uzak"

- "TARAFTARLARI ÇOK ÖZLEDİM"-
Son olarak Macadogru.com aracılığı ile taraftarlara da mesaj gönderen Beşiktaş´ın Brezilyalı eski oyuncusu Bobo "İnönü Stadı´nın atmosferini ve taraftarların sesini çok özledim. En kısa sürede yeniden gelip bir maç izlemek istiyorum" dedi.