Ana Menü

Fernandes İçin Resmi Teklif Geldi

Başlatan ERHUN, Mart 10, 2012, 13:18:29

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes Avrupa kulüplerinin de gözdesi. Bu sezon ortaya koyduğu performansla öne çıkan ve taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Fernandes için siyah beyazlı kulübe çok ciddi ve cazip bir teklif geldi.

15 MİLYON EUROLUK TEKLİF

Kartalbakisi.com'un edindiği bilgiye göre bir Premier Lig ekibi 26 yaşındaki yıldızı sezon sonunda transfer etmek istediğini resmi olarak siyah beyazlı kulübe bildirdi. Beşiktaş'a 15 Milyon Euro'luk bir teklifte bulunan İngiliz kulübünden transfer için kongreyi beklemesi yanıtı verildi.

VALENCIA'DAN 2.3 MİLYON EUR'YA ALINMIŞTI

İspanya'nın Valencia kulübünden kiralanan, geçtiğimiz sezonun sonunda ise 2.3 Milyon Euro karşılığında satın alınan Cape Verde asıllı Portekizli futbolcu daha önce de Premier Lig'de top koşturmuştu.

PREMIER LİG'DE, PORTSMOUTH VE EVERTON'DA OYNAMIŞTI

2006-2008 yılları arasında Portsmouth ve Everton kulüperinde kiralık olarak forma giyen Fernandes'in Beşiktaş'tan ayrılıp ayrılmayacağına yeni yönetim karar verecek. Kaynak sıkıntısı çeken siyah beyazlı kulüpte seçimi kim kazanırsa kazansın böylesi cazip bir teklif karşısında Poartekizli'yi satma yoluna gideceği tahmin ediliyor.

-----------------------------------

Takımın en iyilerinden belki de en iyisi ama bence bu fiyata satılmalı.

KeePSaKe

Gidecek en son isimlerden biri Fernandes ama 15 milyonda çok iyi fiyat birde giderse yerine onun kadar iyi birisi bulabilecekmiyiz bakalım.
Since 1903

ERHUN

Onu aldığımız fiyata öyle biri çok zor bence ama 15 m €'ya istediğim kadar seveyim satılsın derim. Takımda mali sıkıntı var zaten, şimdi 15'e satılmasa bir kaç yıl sonra aldığımız fiyata satılmayacağı garantisini kim verebilir? Tam terside mümkün fiyatını katlayabilir ama sanmıyorum bu ligden daha pahalı fiyata oyuncu alan olmaz. Yaşıda ilerleyecek, zor.

El Maestro

Süper para eğer doğruysa ..

Ne kadar sevsemde kendisini bu fiyata hayır denilmez ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 10, 2012, 18:59:37
Süper para eğer doğruysa ..

Ne kadar sevsemde kendisini bu fiyata hayır denilmez ..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Yerine daha iyisi daha az paraya gelir mi?

Fernandes satılmadan 15 milyon kazanılır,Fernandes bu parayı kazandırır
Yanılmıyorsam Braga'yı eledikten sonra 10 Milyon kasamıza girmişti
Gruptaki maçlar da var birde

CR7

niye gelmesin?

sen bu adamı 2 milyon'a almadın mı?
5 verir 10 verir yine bulursun.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

2 Milyon'a alınırken Serdal Adalı faktörü vardı

Eğer 15 milyona Fernandes'in ayarında bir topçu varsa biz alalım o kadar sıkıntıya girmeye gerek yok :)

NoPasaran

15 milyon verseler bugün imza atarlar..

Bu rakamlara elimizde tutmak aptallık olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

o para basın aldatması diye düşünüyorum. bu işe futbolcu takım oyunu olarak bakınılabilir de bir de işin ticari boyutu var. sen gitmişsin 2.3 milyona almışsın 7 katına satacağın bir miktar öneriyorlar.
- hem mali kriz
- hem de seneye avrupada oynayıp oynayamaycağımız ne malum
o yüzden 10 milyon bile olsa satılsın derim. 10 nun aşağısına kalsın
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Mert Herbert

Hani sevgilinle uzun süre görüşmezsin ve buluşma esnasında kalbin yerinden çıkacak gibi olur ya , ben her Beşiktaş lafı geçen cümlede bu durumu yaşıyorum. Beşiktaş aşkı anlatılmaz, yaşanır.

keskinli

hemen satilsin
hicte üzülmem
cokta katkisi olmadi bize
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsibxl

Tabi canim satmak gerekir elde ne varsa. Kemal Unakitan ne diyordu: "Babalar gibi satarim."
Bu zihniyet hakim oldugu sürece vizyona ne gerek var, bak adamlar 15 milyon veriyorlarmis, günü kurtaralim. Alt üstü onca sene sonra adam gibi bir 10 numara bulmussuz takima. Yine buluruz, Antep satar bize Tabata juniorlari... 

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

El Maestro

Gunu kurtarmak mı ?

Eğer satılırsa mali durum için satılır yani önümüzdeki seneler için ..

Günü kurtarmak mı oluyor bu .  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsibxl

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 12, 2012, 19:48:10
Gunu kurtarmak mı ?

Eğer satılırsa mali durum için satılır yani önümüzdeki seneler için ..

Günü kurtarmak mı oluyor bu .  :D

Günü kurtarmak = iyi futbolcularini elden cikarip iyi paraya satmak
Vizyon = iyi futbolculari takimda tutup sportif basariyla iyi para yapmak

Bu benim görüsüm aga, ben muhasebeci degilim, taraftar gözüyle bakiyorum olayi.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar