Ana Menü

İsyan büyüyor!

Başlatan keskinli, Ocak 26, 2012, 12:48:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Carvalhal "Maçlar bilerek ayarlanıyor! Kararı kim veriyor acaba? TFF mi, başkaları mı" derken, Mete Düren de "Açıklama bekliyoruz" yorumunu yaptı
Beşiktaş kazan kaldırdı.. Arka arkaya gelen maçlara isyan eden teknik direktör Carlos Carvalhal'e yönetim de destek verdi. Lig fikstüründen şikayetçi olan Portekizli hoca, şunları söyledi: "Kayseri maçını cumartesi veya pazar oynayabilecekken, neden pazartesi oynuyoruz? Bu sorunun muhatabı olan kişinin bana bir açıklama yapmasını bekliyorum. Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray bir maçını oynayabilirdi. Ama nedense Beşiktaş aleyhinde kararlar alınıyor. Ben bunun bilerek yapıldığına inanıyorum. Pazartesi, Kayseri ile oynadıktan sonra gece geç saatlerde İstanbul'a geleceğiz. Perşembe günü Mersin ile oynayacağız, sonra da Fenerbahçe derbisi var. Bu fikstür; oyuncuları çok daha fazla yormak ve sakatlık çıkarmasını sağlamaktır. Bunun kararını veren TFF mi, başkaları mı bilmiyorum."
DÜREN: BİRİ BUNU İZAH ETSİN
Basın Sözcüsü Mete Düren de "Pazartesi, Perşembe ve Pazar günü 3 önemli maç yapacağız. Neden çıktı bu? Bunu birisi hocanın dediği gibi izah etmeli" dedi.
Kaynak: Sabah
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Biz neden maçımızı cumartesi yada pazar oynamadık gerçekten anlamıyorum..

Kayseri maçının pazartesi oynanması akıl işi değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

en baştaki adam fenerbahçeSİNİ kurtarmaya çalışırken carlos bunları diyor.yıllardır böyle konuşan adam göremiyorduk seviyorum bu adamı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

DIABLO

Birde lucescu vardı konuşan :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

unicorn

Lig Tv yapıyor fikstürü.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !