Ana Menü

Adam Morrison BEŞİKTAŞ'ta

Başlatan saldır beşiktaş, Ocak 09, 2012, 17:20:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş Milangaz, Kızılyıldız forması giyen Adam Morrison ile sezon sonuna kadar anlaştı.
Haber Kaynağı: Ntvspor
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Beşiktaş Erkek Basketbol takımının önemli oyuncularından Amerikalı yıldız Adam Morrison karşılıklı anlaşmayla sözleşmesi feshedildi.
Beko Basketbol Ligi Play-Off kuralları çerçevesinde Beşiktaş'ta ki mevcut yabancılardan birinin yabancı sınırlandırmasına takılması ve tribüne gönderilmesi  üzerine teknik heyetin tercihi ile dışarıda bekleyen Morrison'un ayrılmak isteğini değerlendiren yönetim, oyuncuya olumlu yanıt verdi.
İki taraf arasında ki karşılıklı görüş ve anlaşma sonrası, herhangi bir sorun yaşanmadan yolların ayrıldığı belirtildi.
1984 ABD doğumlu olan başarılı forvet,  2009 yılında oynadığı takımı Los Angeles Lakers ile NBA Şampiyonluğu yaşayamış ve, 2011 - 2012 sezonunda Beşiktaş'a transfer olmuştu.

eRe

çok iyiydi bu ya.neden böyle oldu
www.erdemeksi.com

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: eRe - Nisan 07, 2012, 21:04:26
çok iyiydi bu ya.neden böyle oldu

Kemp iyileşince, yabancı kontenjanı nedeniyle kadroya giremiyordu.
Oyanayamayınca gitmek istedi doğal olarak.

İyi bi çıkış yakalsaydı, Nba'e dönme ihtimali vardı ancak bu saaten sonra zor.

eRe

kemp iyileştide deronla oynadığında ki performansından çok ama çok uzak.o da ne kadar yararlı olacak bence belli değil.neyse hayırlısı olsun
www.erdemeksi.com

saldır beşiktaş

Kemp benim de güvenmediğim bir oyuncu.
Bazen atacam diye içine ediyor takımın.
Ama hoca onu tercih etti, vardır bi bildiği.

CR7

yolun açık olsun "babamın deyişiyle avarel"
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

aşık oldum saçlarına Morrison.

yolun açık olsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun