Ana Menü

Bebe'nin Bonservisi Alınacak !

Başlatan El Maestro, Ocak 03, 2012, 16:02:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Sezon öncesinde sakatlanarak sezonun büyük bölümünü kaçıracak olan Bebe'nin bonservisini almak için yönetim girişimlere başladı. 

Devre arası kemer sıkma politikası uygulayan Beşiktaş, Manchester United'dan kiraladığı Bebe'yi heyecanla bekliyor. Sezon başı kampında diz yan bağları kopan Portekizli forvetin Şubat ayında takımla çalışması ve ikinci yarının son 10 haftasında oynaması bekleniyor.

Beşiktaş yönetimi, play-off'ta takımın en büyük kozu olacak Bebe'de işini şansa bırakmak istemiyor. Başkan Yıldırım Demirören'in talimatı sonrası siyah-beyazlı yöneticiler, Bebe'nin bonservisini almak için harekete geçti.

20 yaşındaki oyuncuyla 2015 yılına kadar sözleşmesi bulunan İngiliz devi, sezon bitmeden ikna etmeye çalışılacak. "Tiago Manuel Dias Correia" isimli Bebe, 2010 yazında ülkesi Portekiz'den 7.4 milyon Euro'ya İngiltere'nin yolunu tutmuştu. Beşiktaş'ta hedef 5 milyon Euro'ya bu transferi sezon sona ermeden bitirmek.

Sabah

Adam oynamadan yıldız oldu ya ..

Tamam bizde güveniyoruz oynamasını istiyoruz da ,

Hele bi oynasında görelim, çok uzun bir sakatlık döneminden çıktı ne verip ne veremeyeceği belirsiz ..

Ondan sonra karar zaten verilir ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Bu kadar uzun sakatlik geciren, ne oldugu belli olmayan bir adama verilecek gercek rakami merak ediyorum

Saka gibi olmaz umarim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Sakatlığı tam anlamıyla atlatabilirse ben çok umutluyum Bébé'den.

keskinli

yapmaz bizim baskan böyle bi hata :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Adali olmadigi icin baskan yapar mi yapar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi