Ana Menü

Küfredecek miyiz?

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mart 16, 2007, 07:40:28

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DugmE

bi şekilde engellenmeli cunku dun karakartal forumdada konusuldu tümer o mac için cnlı bır el bombası eger kufur olursa bu
federasyon bızim puanımıı bılesiler
Sevdik Yemin Ettik Beşiktaşş, Sevdamızdan Ayıracak Hiç Bir Bedel Yok Bu Dünyada, Ne Bir Heves, Ne Bir Tutku, Beşiktaş'ım Anlatılmaz Sevgi Bu, Tapıyoruz, Seviyoruz, Aşkından Kahrolduk Biz Deliriyoruz

alper_1903

yani puan silinirsede basinin övdügü bu taraftar bi anda yerle birde edilebilir
iste besiktas taraftar yüzünden sampiyon olamadi diye seyler yazar gazetelerde
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

tufi_bjkli

koltuk kıralım adam bıçaklayalım olay çıkaralım ama küfür etmeyelim

mertcan

Alıntı yapılan: tufi_bjkli - Mart 22, 2007, 17:58:39
koltuk kıralım adam bıçaklayalım olay çıkaralım ama küfür etmeyelim
sonuna kadar haklısın kardeş
çünkü onlara ceza yok...

ilker_1903

Bence edelim fazlasıyla hakediyor o [edit!] şimdi İnönü'de etmezsek g.tü kalkar şererfsizn

osi_bjk

Küfüre hayır diyelim bu maçta arkadaslar.Bazı arkadaslarımızın da dediği gibi tepkimizi baska yollarlada koyabiliriz.Pankartlarla sloganlarla ... vs.Bende cok istiyorum küfür etmek ama isin içinde Beşiktaşımıza zarar gelmemesi için bu sefer etmeyecem.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

kartalseval

Rico'ya,Nobre'ye,Delgado'ya,Bobo'ya ve tüm Kartallarımıza yapacağımız sevgi gösterisi "O"nu Şeref Bey'in çimlerine gömmeye yetecektir.Yok saymakta küfretmekten beterdir.Küfür etme yok say...
"Beşiktaş'ta oynamanın değeri yıllık 1,5 milyon dolar;Beşiktaş'ı satıp gitmenin değeri 6 milyon dolar; BEŞİKTAŞLI OLARAK HATIRLANMANIN DEGERİ PAHA BİÇİLEMEZ"
ANLAYANA AŞK,ANLAMAYANA BEŞİKTAŞK

PaoX

ya aslında ben toplu halde küfür edilmesini çok isterim fakat şöle bişey var, ya galatasaray maçında ayhana edilen küfürlerin ters tepip ayhanın zidan vari oyunu gibi olursa tümerin oyunu da ? ne kadar şerefsiz olsada kansız olsada yetenekli şerefsiz.. bizim ağırlanlı defansımız için çok tehlikeli olur...
yani kısacası hırs yaparsa çok sakat oLur bence..
ama yinede bi şekilde protesto edilmeli derim ben..
mesela eer oynarsa her top ayağına geldiğinde saalaaak, aaaptaaal, vb.. şekilde dalga geçilse daha çok panikleyecektir düzgün oynayabilmek için kendini kasacaktır..
uzun lafın kısası küfür e hayır makaraya evet :D

kurtcobani

selam arkadaslar; bugun üye oldm uzun zamandır besiktasımızdan kopmustum bazı sorunlar nedeniyle
ama artık burdayım
küfür konusuna gelince...
biliyosunuz ki ankaragüçlüler bursa vs. bunlar bizim ultravesi ve genc fb li trübünlerden soraki yegane düşmanlarımız ve onlarda bunu biliyolar.ankara gecekondulu bi arkadasım var
ve bursalı bi arkadasm
onlar bile en kaliteli kültürlü taraftarın biz oldugumuzu soyluyolar
bizim küfürümüz zekamız olmalı
soyledigimiz sozler onları küfürden daha cok etkilemeli cünkü biz CARSI lıyız

xxdoggyxx

elbetteki etmesek daha iyi ama istesekte istemesekte edilecek bunu herkes biliyo keske etmesekte ceza yemesek
18.03.2007

SATUKBLADE

küfüre karşıyız beşiktaşlıyız

ben etmem

mdc

Alıntı yapılan: kartalseval - Mart 24, 2007, 01:54:36
Rico'ya,Nobre'ye,Delgado'ya,Bobo'ya ve tüm Kartallarımıza yapacağımız sevgi gösterisi "O"nu Şeref Bey'in çimlerine gömmeye yetecektir.Yok saymakta küfretmekten beterdir.Küfür etme yok say...
"Beşiktaş'ta oynamanın değeri yıllık 1,5 milyon dolar;Beşiktaş'ı satıp gitmenin değeri 6 milyon dolar; BEŞİKTAŞLI OLARAK HATIRLANMANIN DEGERİ PAHA BİÇİLEMEZ"

Ellerinden öperim
HAYATTA BEŞİKTAŞ

kurtcobani

victory taktir ettim harbiden
benm msj üstüne küfüre devam edilecek denildi en guzel örnegide sen verdin
alıntı için teşekkür.
bize yakısmaz yeri gelirse sallamayı celer yürürüz emanetsiz gezmeyiz ama seviyemizdende taviz vermemeliyiz diimi

siyahkan

küfür edılmesın ama... inönüde bu cok  zor o atmosferle her sey olur
SENSİZ GECEN GUNLERİN.....

allen ıverson

Bende küfür etmemek için elimden geleni yapıcam.tümer denilen şehıs bizi tahrik etmek için geleni yapacak...Hayatında koşmadıgı toplara koşacak sert oynayacak gol atmak için saldıracak..en önemliside o takımda köşe vuruşlarını ALEX kullanır,ama  bu maçta köşe vuruşlarını hep o kullanıcak bizimde mesefanin ne kadar az oldugu düşünülürse DİKKAT siyorum..Nasıl olsa maçı alacaz arkadaşlar makaramızı en baba şekilde yaparız....çamtan sonra tümerlede