Ana Menü

Almeida'nın Performansından Memnunmusunuz ?

Başlatan El Maestro, Kasım 28, 2011, 00:08:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Napalım şimdi çift forvet mi oynayalım yani..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Bence başarısız oluruz..

Modern sistemin sistemi değil çift forvet..

ezer geçerler..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

3 forvet oynamıyor muyuz :-\ sorun o kanattaki adamların içeri girmemesi mesela simao
sistemde problem yok.
içeri kat eden adam alınmalı. mesela emenike gibi hem kanat hem santrfor oynayabilecek. :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

Alıntı yapılan: CR7 - Aralık 05, 2011, 00:34:22
3 forvet oynamıyor muyuz :-\ sorun o kanattaki adamların içeri girmemesi mesela simao
sistemde problem yok.
içeri kat eden adam alınmalı. mesela emenike gibi hem kanat hem santrfor oynayabilecek. :ok
holosko?

CR7

NoPasaran

Arkadaşlar çift forvet artı sağ ve sol forvet istiyor..Sorun bu bence..

Dediğine katılıyorum..

Gerek Simao gerekse son 2 maç hariç q7 içeri girmediğinden ve sağlı sollu koşu yapmadığından bizim takım ciddi basıkı hiç bir zaman kuramıyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Dia ve Stoch hayvan gibi giriyorlar. adam 2 tane salladı Dia 1 tane. onların adamı hiç uygun değil tek forvete.

saldır beşiktaş

sistemde problem yok.

Sorun bu Quaresma'da Simao'da forvet oyuncusu sisteme göre ancak bu ikili uygun değiller bu sisteme Quaresma özgür bırakılmak istiyor sahada Simao da klasik kanat oyuncusu Tello'nun bir üst seviyesi.
Bu içeri katetme işini Mustafa'nın yapabileceğini düşünüyorum o kabileyet var Mustafa'da
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Simao forvet mi?

Hadi Q7 oynayabilirde, burada forvet diye anilan bir Almeida var.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Dalga geçtiğimiz Nobre bile bu adamdan daha iyiydi ya, hiç olmazsa kafa toplarını alıyordu durmadan pres halindeydi ..

Ben böle birşey görmedim ya 2. GUİZA resmen !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Almeida bizim takımın topçusu değil sanırım. Bunu ciddi ciddi düşünmeye başladım
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

djinonu

ya varya basin bu olayi sisirmeden siz patlattiniz adami göndereceksiiniz nerdeyse..carewde böyle gitti kac golü vardi bizde oynadigi sira..gitti diye cok üzüldük..biraz sabir ya
boboda da nobrede de gördük bir iki mac gol atiyorlardi sonra uzuuun süre yok
bunada bir iki sene sabir gösterin onlarda milyonlar kazaniyordu buda kazaniyor yapmayin etmeyin yaa..

ilhan mansız_melis

Sabır gösterelim elbette ama bir iki sene ?

:)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.