Ana Menü

Almeida'nın Performansından Memnunmusunuz ?

Başlatan El Maestro, Kasım 28, 2011, 00:08:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bobo > Almeida..

Bu kadar net konuşuyorum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 02, 2011, 00:04:32
O kafaları ben mi vurayım Almeida ?

kac tane kafa golü atti sakatlanmadan? hemen hemen her macta bir golü vardi hakkini yemek olmaz.
haa neden bu kadar etkisiz karsi takimin defansi tek almeidaya kilitlenirse adam zaten bir etki yaratamaz.. birisi bobonun resmini paylasmis
vallaha cok iyi hatirliyorum portekizliler geldiginde ayak uyduramadi orta sahada pas geliyordu adamlari gecemediginden toplari eziyordu pozisyonlar kaciyordu...ama ben kac kez sahit oldum hatta kizdimda almeida kanatta ne isin var orta yapiyorsun diye... Bobodan cook faydali kimse birsey diyemez! bir sene boyunca nihat gibi yatar gol atamaz o zaman camur atin adama ne dünyanin milyonuna geldi ne milyonlari yiyip yatiyor adam atamasa bile cabaliyor.

ilhan mansız_melis

En az 4 net pozisyonu harcadı Almeida dün yahu.

Ben Almeida'nın kötü bir forvet olduğunu düşünmüyorum normalde ama son maçlarda çok kötü.

Yemin ederim Edu atardı o pozisyonların en az birinde.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

harbıden dunku mactan sonra benımde savunacak cok bırseyım kalmadı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Dün benide çıldırttı ama Carvahal'de hala neden tek forvet diye diretiyor onuda anlamış değilim.Adam etkili olamıyor işte tek başına yanına birisi lazım.
Since 1903

NoPasaran

[IMG]http://i1098.photobucket.com/albums/g374/volkan191/fedc62aa.jpg[/img]

Matematik yalan soylemez

Ne kadar az oynarsa oynasin cok kotu istatistikler bunlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Aralık 02, 2011, 00:56:45
Bobo > Almeida..

Bu kadar net konuşuyorum..

En azından Bobô Beşiktaş'ın çocuğuydu, 19-20 yaşından beri bizimleydi. Ne çocuğu olduğu belli olmayan menajeri yüzünden gitti bizden. Hâlâ Bobô'yla ilgili haberleri gördükçe içim yanıyor.

[KralKartal]

Simdi Almeida o kacirdigi golleri atsaydi hic kuskusuz Almedya ulan diyecektik ve kral ilan edecektik,
nitekim QUaresmada eski maclarda yerden yere vuruluyordu, suan ise Adam ilan edilip, vazgecilmezlerimizden biri oluvermis,
ama korkarim 1 mac kotu oynasin ve puan kaybedelim, Quaresma tekrar gundeme gelip, sert bir sekilde elestirilecek.

Bizim taraftarlarimizin bir cogu sanirim bu yildizlarin sapkadan tavsan cikartmasini bekliyor, onu yapinca bile kesmiyor,
sapkadan degil, topun icinden tavsan ciksin diyor.

Almeida her forvet oyuncusu gibi sanssiz maci olabilir, pozisyona girmesi cok guzel, atsa zaten konusulmazdi.
Almeidayi bir macla GUIZA ilan edenler var, pes artik. Almeida TEK forvet oynayacak adam degil ki zaten, mutlak
cift forvet oynamali. Boboda tek oynayamazdi.

Bir Ilhan Mansiz bile tek oynarken ne kadar zorlaniyordu, Lucescuya yahu Ilhani tek forvet oynatma diye kizdigimizi biliyorum,
3-6-1 veya 4-5-1 gibi dizilis ile cikardi Luce, ilhan zorlanirdi, ama tarzi farkli oldugundan ve guclu fiziginden dolayi tek forvet olayini
kaldirabiliyordu. Almeida ise, tek zorlaniyor.

Golleri kacirmasi Almeidayi kotu yapmaz, ama Almeida bir Jardel degil. Bremende bile bir sezonda 12 golu fln olurdu herhalde.
O kadar GOLCUde degildir, o nedenle TEK oynatilacak futbol anlayisida yoktur, Almeidayi tek oynatan Carvalhal bunuda gormeli.
Yaninda bir BEBE olsaydi bir Bobo olsaydi cok daha iyi olurdu.

Quaresma, Almeidaya ne zaman yakin oynarsa, bu ikili daha basarili oluyor.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Sorun gol mü sanıyorsunuz sadece ?

Bir bıkkınlık söz konusu gibi Almeidada..

Ki Quaresma konusuda tartışılmaya devame decek..

Bu yetenekleri olan bir adam futboluböyle oynamazsa eleştirlir tabi bunda hata nerede..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bizde zaman zaman bikmiyormuyuz yaptigimiz islerden, memnun olmazsak, istedigimizi alamazsak,
bikkinlik oluyor.

Almeida formsuz olabilir, gol kacirabilir, gol atabilir, ama tekrar hatirlatmakta fayda var Almeida GOL MAKINASI DEGIL.
Almeida TEK FORVET OYNAYAMAZ.

Oynarsa tabiki orgun ve bitkin duser ve gol vuruslarinda daha etkisiz olur.

Almeida herturlu piyasasi olan futbolcu, ayrica ANELKA gibi biride Turkiyede is yapamazken, Ingilterede yaptiklari
ortada. Guizada Ispanyada gol kraliydi FBde yine yoklari oynadi. Nihat ispanyada kraldi, Turkiyede o bile yapamadi.
Uymuyor herhalde futbol anlayislari
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 04, 2011, 10:24:17
Bizde zaman zaman bikmiyormuyuz yaptigimiz islerden, memnun olmazsak, istedigimizi alamazsak,
bikkinlik oluyor.

Almeida TEK FORVET OYNAYAMAZ.

Oynarsa tabiki orgun ve bitkin duser ve gol vuruslarinda daha etkisiz olur.

biri bunu bizim türk insanlarina ANLATSIN türkcemiz ya bozuk yada anlamak bilmiyorlar..

El Maestro

Bizim sistemimiz tek forvet senelerdir ..

Almeida için sistem değişmez sezon ortasında birden bire . Değişecekse yeni sezonda o düzene uygun yeni oyuncularla ancak değişebilir ..

O zaman Almeida GO HOME !

Bu kadar basit, bahanelerden bıktı bu taraftar yeterince ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Aralık 04, 2011, 21:55:33
Bizim sistemimiz tek forvet senelerdir ..

Almeida için sistem değişmez sezon ortasında birden bire .

O zaman Almeida GO HOME !

Bu kadar basit, bahanelerden bıktı bu taraftar yeterince ..
Her kelimesine katılıyorum.
:alkis

keskinli

1 gol atsa seytanin bacagini kiracak ama bi türlü o gol gelmiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

tek forvetle neler basarabilecegimiz ortada almeida sisteme oturursa elbette süper olur ama tek forvet olarak oynatmak istiyorsan
cr7 messi gibiayarinda oyuncularin olmasi lazimki tek forvetin adamlardan kurtulup rahat rahat gol atsin..
umarim sizde benim mantigimi anliyorsunuz..tamam ben size katiliyorum ama durum böyle