Ana Menü

YOK ARTIK!...

Başlatan eRe, Kasım 18, 2011, 23:33:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

marka isimlerinin de aralarında yer aldığı 6 oyuncu Deron Williams ile birlikte siyah-beyazlıtakımda oynamak için kulübe resmen başvuru yaptılar.NBA'DE lokavtın tüm sezona yayılma ihtimali nedeniyleoyuncular Avrupa'da kulüp aramaya başladı.. Fakat dünyanınen iyi 2-3 oyun kurucusundan biri olan Deron Williams'ın varlığı, NBA yıldızları için Beşiktaş Milangaz'ı belki deAvrupa'nın en çekici kulübü haline getiriyor.Oyuncular Birliği'nin takım sahiplerinin son teklifini de reddedip, konuyu mahkemeye taşıma kararı sonrası artık herkes NBA'de sezonun büyük olasılıkla oynanmayacağınıdüşünüyor.. Oyuncular da özellikle Avrupa'da kendilerine kulüp ararken, başvurdukları ilk adres ise kadrosunda D-Will gibi bir yıldızı bulunduran Beşiktaş Milangaz. HEPSİ BİRBİRİNDEN ÜNLÜ
Çok sayıda oyuncu, menajerleri aracılığıyla Beşiktaş'a haber yollarken aralarında öyle 6 isim var ki; biri formayı giyerse Beşiktaş yine tüm dünyanın dikkatini çekecek. İsterseniz o 6 yıldızı kısaca tanıyalım:KEVIN DURANT
Oklahoma City forması giyen 23 yaşındaki Durant, 2008'de yılın çaylağı oldu. 2 kez All-Star seçildi, 2 kez NBA sayı kralı oldu ve 2 kez de NBA'de en iyi 5'e layık görüldü. ABD, 2010'da Dünya Şampiyonu olurken Durant başroldeydi.PAUL PIERCE
Boston Celtics 2008 yılında NBA şampiyonu olurken, Pierce da finallerin en değerli oyuncusu seçilmişti.. Tam 9 kez All-Star seçilen 34 yaşındaki yıldız 2010'da düzenlenen All-Star organizasyonunda üç sayı yarışmasını kazandı.LAMAR ODOM

2004 yılından bu yana LA Lakers forması giyen Lamar Odom'un 2 şampiyonluk yüzüğü var.. Geçen sezon NBA'de "En iyi 6. adam" ödülünü alan 32 yaşındaki uzun forvet,Amerikalı reality şov yıldızı Khloe Kardashian ile evli..LUOL DENG
Chicago Bulls'un Sudan asıllı Britanyalı yıldızı Luol Deng, 2.06 boyunda ve en önemli özelliği çok yönlülüğü.. Ömer Aşık'ın takım arkadaşı olan 26 yaşındaki oyuncu, son Avrupa Şampiyonası'nda Britanya forması ile 24.6 sayı, 9.4 ribaunt ve 3.6 asist ortalamasıyla oynadı.KEVIN LOVE
Minnesota Timberwolves'un 2.08 boyundaki pivotu geçen sezon All-Star seçildi.. Ve New York Knicks maçında 31 sayı, 31 ribauntla 28 yıl sonra NBA'de bir maçta 30 sayı, 30 ribaunt barajını aşmayı başaran ilk isim oldu.TYSON CHANDLER
2.16 boyundaki dev pivot, geçen yıl Dallas Mavericks ile şampiyonluk sevinci yaşadı. 29 yaşındaki oyuncu 2001 Draft'ında LA Clippers tarafından 2. sırada seçilmişti.
Vatan
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Kevin Love Müthiş olur.
2. isim ise Luol Deng
3.sü ise Lamar Odom

tabii Durant ayrı bir dünya.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

o değil merak ettiğim olay hangisi daha yararlı olur :)
şöyle bir gerçek var en zayıf tarafımız pota altı
lamar odom kevın love harıka olur
ancak bır gercekte loul deng veya durant gelırse pota altı yoklugunu hıssedecegımızıde sanmıyorum
sankı kım gelırse gelsın ama bu ısımlerden bırı gelsın Besıktas hem avrupada hem turkıyede kesınlıkle sampıyon olur
tek uzuntumse euro cup ı kazanıp tarıh yazmak varken elenmek olur :s
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Çıldırt bizi başkan
Çıkar bizi Baştan

;D

Cem Görenin lafı aklıma geliyor hep :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

eRe

www.erdemeksi.com

saldır beşiktaş

Kevin Love yada Blake Griffin ikilisinden biri muhteşem olur  :ok
Özellikle Griffin şahane olur.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Kasım 19, 2011, 02:23:44
Çıldırt bizi başkan
Çıkar bizi Baştan

;D

Cem Görenin lafı aklıma geliyor hep :ahaha
Eyvallah abi :)

Çok değişik şeyler oluyor basketbolda bu sene bende anlamadım :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

LeBron gel-sin bizi kurtar-sın!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Kevin Love transfer görüşmelerini doğruladı. Kontratı incelemiş, Deron'la konuşmuş Türkiye ve Beşiktaş hakkında. 2 güne haber verecekmiş.

eRe

kesin gelir o zaman :)
www.erdemeksi.com

saldır beşiktaş

12 Kasım 2010’da New York Knicks’e karşı oynanan maçta 31 sayı 31 ribaund alarak 28 yıl sonra ilk defa bir oyuncu 30 sayı 30 ribaund ve üstü bir başarıya imza atmış oldu.

Başımızın üstünde yeri var  :lol
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Eskiden daha çok takip ediyordum NBA'i 2001-2006 arası ama son yıllarda takip etmiyorum. Kevin Love 23 yaşındaymış, tanıyan/bilen/takip eden var mı?