Ana Menü

YETER YETER YETER ! 26 SEHİT VERDİK !

Başlatan NoPasaran, Ekim 19, 2011, 09:33:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Şu fotoğraf karşısında ne yazacağımı şaşırdım

Simurg

ölenlerin hepsi gariban bitane zengin yok

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Simurg - Ekim 19, 2011, 20:00:11
ölenlerin hepsi gariban bitane zengin yok

Bu yaşıma kadar Villa'dan çıkan bir ağıt duymadım
Ya da Devlet erkanının yakınını geç 7 göbek sülalesinden şehit olan kimseyi duymadım

erdibatmaz

içinizde faşist varsa, ortaya çıkarmak için bahane aramayın. zaten faşizmin bizi getirdiği noktadır bu. biri toprak ister, biri en yüce ırk biziz der. nedir lan bu. mensup olduğum ırkla gurur duyma gereği duymuyorum ben, ne kaybediyorum? hiçbir şey. resmen sidik yarışı yahu. senin ırkın büyük, benimki büyük. daha önce de yazmıştık milliyetçiliğin bir çocukluk hastalığı olduğunu. had bakalım. o anaların, babaların ağıtlarını duyunca yemin ediyorum gözlerim doluyor. vicdanım sızlıyor. gerisi ırkmış falanmış fasa fiso. insan ölüyor insan.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Yapılacak şey çok açık ve net. Gideceksin İmralı'ya alacaksın o içerdeki şeref yoksununu alem-i ibret için sallandıracaksın he baktın köpekler daha da çok kudurdu o zaman 2 3 günlük bir operasyonla o dağlarda taş üstünde taş bırakmayacaksın. Bu kadar basit abi. Asıcaksın bu adamı ya bunu yoldan geçen adam söylüyor ama nedense bizim başımızdakilerin işine gelmiyor belli ki.

Bu yazdıklarımızdan sonra da işte faşist oluyoruz sığ düşünüyor oluyoruz ya işte o koyuyor bana.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Cem apo kürt değil ki.

Yapılacak şey belli Hakkariyi haritadan sileceksin
Düşünüyorum bugün herhangi bir ülke İsrail'in 26 askeri öldürse ne olurdu?

Cem Goren

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ekim 19, 2011, 20:22:17
Cem apo kürt değil ki.

Yapılacak şey belli Hakkariyi haritadan sileceksin
Düşünüyorum bugün herhangi bir ülke İsrail'in 26 askeri öldürse ne olurdu?
Apo kürt yada değil Elebaşı manasında konuştum ben sonuçta bu örgütün lideri Abdullah Öcalan.

İsrail 1 askeri için onca esiri geri veriyor bizim her gün yüreğimiz yanıyor. Siliceksin abi haritadan siliceksin bu kadar basit.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Cem ne manada söylediğini anladım
Ama apo sadece kukla
Ve etrafında bu adamın kim olduğunu bilmeden peşinden giden insanlar var.
Bunlar buzdağının görünen kısmı

Haberlerde gösterdiler
Kandil'in yolunda öyle bir asfalt var ki,Türkiye'nin çoğu ilinde yok
Apo 13-20 yaş arasının afyonu

Bu işin ağababaları istesin imralıda gelir öldürürler apo'yu
Ama milleti apo ile uyutmak varken,niye öldürsünler ki

Bi haber çıkar apo ya işkence yapılıyor
Ertesi gün Diyarbakır,Hakkari karışır

El Maestro

Yahu benim anlamadığım bu uçaklar, tanklar vs.. şehit kanıylamı çalışıyor ?

Neden illa harekete geçmek için şehit vermemizi bekliyoruz ..

Son 17 yılda verilen en fazla şehit bugünmüş. Dağdan indirip davul zurnalarla karşıladınız bu adamları siz .. Önceden bu kadar sesleri çıkabiliyormuydu ?

Resmen işbirliği var ortada ...

Temizlenmek istese pkk nedir ya koskoca Türkiye'nin gerçekten başa çıkamadığına inanıyormusunuz ?

Bunlar palavra, ağa babaları böyle istiyor sadece .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

IL Capitano

hukumet acizligini aciklayacak ve birakacak. baska yolu yok. ya az bi kivilcim yok mu Turkiyede, su hukumeti dusurecek. ögrenciler filan herkes her istanbula geldigimde görurum, sorsan hepsi cheguvera  ama hepsi lafta anlasilan. bu kadar vurdum duymaziz yani. yazik..

ayrica aponun akrabalari var burda adamlar tek kelime turkce konusamiyor. hepsi kurtce konusuyorlar.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

Bir iran veya israil kadar olamadık kimseye hesap vermeden işlerini hallediyorlar.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

Olacaklar şunlar aynen yazıyorum 3 gün sonra konu unutulucak çünkü herkesin geçim derdi yaşam sıkıntısı vs...
Devlet boş dağı taşı bombalıcak gelicek

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Halk ayaklanması olmadan hiç bir halt olmaz, aynen yazılanlar gibi yalandan iki biyerler bombalanır olay kapanır gider ..

Başka ülkekelerde halklar birlik beraberlik olup hükümeti deviriyor, rejim değiştiriyor bizim halk ise anca uyuyor, olanlara göz yumuyor .

Herkes herşeyin farkında, ama farkında olmak hiç birşey değiştirmiyor..

Bu adamlar yine başta, yine ilerde de pişkin pişkin açıklamalarına devam edecekler .

Ve buda bana çok koyuyor ...
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

varilmak istenen nokta belli
türkiyede ic savas cikarmak,kargasa üretmek
yok orayi silelim burayi silelim ile cözümmü gelecek?neyi siliyorsunuz?defterden yazimi siliyorsunuz?
tabiiki su esnada hükümete,devlete atmak en kolay is
hic biride cikip cözüm önerisi sunuyormu?yoksa bundan siyasi rant ederimmi derdine düsüyor?
siz gercekten baska bi hükümette bu islerin biteceginimi saniyorsunuz?
pkk öncesinde asala,onun öncesinde sag sol terörü yokmuydu?
teröristle en büyük mücadele yapilsin tabiiki ama kesinlikle etnik düsmanliga izin verilmesin
terörizmle mücadele birlik icinde yapilir,her gelen sehitin üzerinden siyaset yaparak degil
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

2002de sifir terörle memleketin basina geldiler ve su an gelinen nokta belli. eger bunu göremiyorsak objektif degiliz bu konuda. tabii o baska bi olay . eger yildirim demirörenin icraatlarindan dolayi defol git diyorsaniz RTE de defolup gidecek. bu , bu kadar net. yapamiyorum deyip artik filistine mi gider, misirami gider nereye giderse gider.  bu olayi kime aticaz baska? devletin basi iste , beceremiyor. bu kadar net.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....