Ana Menü

YETER YETER YETER ! 26 SEHİT VERDİK !

Başlatan NoPasaran, Ekim 19, 2011, 09:33:49

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DIABLO

Keşke 88 yaşında annenin vefatını değilde torunun veya kızının suikast kurbanı olduğunu görebilseydim umarım bir gün o acıyı yaşarsın o zaman belki anlarsın şehit ailelerinin çektiği acıyı ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

eRe

neden 3er 3er doğurun diyorlar belli oluyor..o değilde van minutle dunyaya korku saldık - mavı marmara gemısı ıcın restlerı cektık- ergenekon/balyoz dıyıp askerlerı ıcerı aldık. ulan nıye hala devam edıyor bu teror saldırıları..çok ilginç başbakan senın hıc sucun yok ne desen haklısın cidden..bu arada bıçakta kemiğe dayandı...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

Allah belanızı versin şerefsiz köpekler. Arkadaş bunun çözümü belli direk silme olarak gireceksin. İlla "Ya Sev Ya Terk Et" konumuna getirdiler bizi ama şayet öyle olacaksa da olsun. Bizim yaşımızda gençlerin orda ölmesini seyrediyor resmen başımızdakiler. 26 can 26 ocak söndü. O ölen askerlerin Anne Baba abi kardeş eş dostları ne durumdadır kimse düşünmüyor zira ateş düştüğü yeri yakıyor sadece. Başbakan çıkar şimdi terörü lanetler iki kelam eder sonra evine gider falan filan

Sınırötesi operasyon istediğizde faşist oluyoruz dağdakiler rahat durmayınca özgürlük istiyo oluyolar afedersiniz ama sokayım öyle özgürlüğe
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

Bu arada basına bildirilen şehit sayısının en az 2 katı askerimizin şehit olduğu söyleniyor.

Simurg

Kansızlık köpeklik.. adiler.
Emeği kimin geçiyor ie o soysuzlara kimin bir yardımı dokunuyor ise Allah bilip bilip sorsun!
26 eve ateş düşürdüler yürek yaktılar.
Allah tez zamanda belalarını versin.
Bunların ne dini olduğuna ne insan olduğuna nede benle aynı yeteğene sahip olduğuna inanamıyorum.
Bunlar hayvandanda beter.
En azılı suçlulardanda beter yaratıklar.
Reziller! Adiler!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Şehit sayısının 50 civarı olduğu söyleniyor.

Bu arada unutmadan, "pkk görevini yapıyor"

Recep Tayyip Erdoğan
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

26 ocağa ateş düşmüş iktidar ve muhalefet hala ekranlardan birbirinize atıp tutuyorsunuz. İkinizin de Allah belasını versin sağ sol diye ülke elden gidecek haberiniz yok

He unutmadan bugün 19 ekim şu dağdan inen şeref yoksunlarının davulla zurnayla karşılanıp pişmanlık yasasından yararlanmalarının yıldönümü.

El Maestro

Analar aglamasin diye teröristleri karsilattirdiniz degilmi?
Analar aglamasin diye teröristlerle gizli görüsmeler yaptiniz degilmi?
Analar aglamasin diye kendi ordumuzu bu hale getirdiniz degilmi?

Dagdaki bir avuc terörist koca devletle dalga geciyor, bunun suclusu herzaman dedigim gibi AKP ve AKP'ye oy verenlerdir. Ülkemizi resmen satiyorlar, ve nasil oluyorda rekor oy aliyorlar anlamiyorum.
...
Halk ayaga kalkmali ama nerde, yarin unutacaz.

forum kurulunca yazi degistirilmistir
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ersin Develi

Yanıbaşımızdaki Erzurum'da bdp binası ateşe verilmiş.

ERHUN

Şehitlerin mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin. Yakınlarının başı sağolsun.

Olacaklar: çoğu şehirde yürüyüş yapılacak, uçaklar gidip bir iki bomba atıp duracak.

Teröristlerinde bu terörü bitiremeyen yetkililerinde Allah belasını versin.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Gösterilerde bacak kadar veletler Polis'e taş atınca özgürlük polis vurunca orantısız güç. *polislerden bende haz etmem*
Biz terörü bitirin bunları yok edin dediğimizde faşist onlar ocak söndürünce özgürlük.

Yok öyle şey efendim, Geçiniz.

keskinli

cok zor durumdayiz
3-5 capulcuya karsi bu kadar zor durumda kalmak utanc verici
sehitlere Allahtan rahmet geride kalanlarina sabir diliyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

insanin ici kan agliyor, artik yapamiyoruz desin ve istifa etsin RTE beyfendi. bunu 1 ay öncede söyledim.

filistinli teroristlerin hakkini aramaya calisacagina ilk önce kendi halkina sahip cik, koru. bizi bu kadar onun bunun cocuklarina karsi aciz dusurmeye hakkin yok. yeter artik, yeter.

butun sehitlerimizin mekani cennet olsun..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Forum Kurulu

üzüntünüze ortak olmakla birlikte küfüre geçit vermeyeceğiz bundan sonraki yorumlarda daha dikkatli olun lütfen