Ana Menü

İnönü'de duygusal anlar..

Başlatan keskinli, Ekim 16, 2011, 16:56:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Gökhan Değirmenci, babasının vasiyetini yerine getirmesinin ardından gözyaşlarına boğuldu.

Kayserispor'un 22 yaşındaki kalecisi Gökhan Değirmenci, takımının Beşiktaş ile oynadığı maçta geçen hafta vefat eden babasının vasiyetini yerine getirmesinin ardından gözyaşlarına boğuldu.

Süper Lig'in 6. haftasında oynaan Beşiktaş-Kayserispor maçında duygusal anlar yaşandı.
Koyu Beşiktaşlı olan babasının en büyük hayali oğlunun Beşiktaş'ın kalesini korumasıydı. Gökhan, hayatının bu en acı kaybının kısa süre sonrası Beşiktaş'a karşı Kayserispor kalesindeydi.
Beşiktaş tribünleri Gökhan için "Başın sağolsun" diye pankart açmıştı. Gökhan, her şeyden önce müthiş bir maç çıkardı. Bir çok kurtarış yaptı, rakip forvetlere gecit vermedi. Ve Gökhan, bitiş düdüğünün ardından gözyaşlarını tutamadı, sahaya yığıldı.
Maçın ardından açıklamalarda bulunan Gökhan, ''Babam beni hep bu sahada rakip veya Beşiktaş forması altında görmek istemişti'' dedi.
Gökhan Değirmenci, geçen hafta babasını kaybetmişti.

Kaynak : 
http://www.haber3.com
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Çok zor bir durum Allah sabır versin.
Elinden gelenin en iyisini yaptı.
taraftarada alkış bu durumlarda bir kez daha beşiktaşlı olmanın verdiği gururu hissediyorum.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

unicorn

Başı sağolsun tekrar, üzerimize düşeni yaptığımıza inanıyorum.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ilhan mansız_melis

Üzüldüm ya. Başı sağolsun.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.