Ana Menü

Çakar belli ki çok oturmuş kucağa

Başlatan Ersin Develi, Eylül 20, 2011, 15:12:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Beyaz Tv futbol yorumcusu Ahmet Çakar "Beşiktaş'ı bir Portekiz mafyası idare ediyor. Quaresma belli ki orada hocayı kucağına almış ne derse onu yapıyor." dedi. BEŞİKTAŞ'TA DİSİPLİNSİZLİK VAR
Beşiktaş'ın Ankaragücü karşısında ortaya koyduğu futbolu da eleştiren Ahmet Çakar "Galatasaray için ne söylüyorsam Beşiktaş için daha beterini söylerim. Beşiktaş'ta inanılmaz bir disiplinsizlik var, başıbozukluk var. Bakıyorsunuz Quaresma'ya, Allah insan üstü yetenekler vermiş ama bir defa insan doğru orta yapar. Çok yetenekli bir oyuncu." dedi.QUERESMA HOCAYI KUCAĞINA ALMIŞ

Beşiktaş'ın kötü futbol oynadığını dile getiren Çakar "Beşiktaş SOS veriyor. Çok açık konuşuyorum.. Bir Portekiz mafyası orayı idare ediyor. Quaresma belli ki orada hocayı kucağına almış ne derse onu yapıyor" diye konuştu.Haber Kaynağı: HT Spor Çok açık konuşmuş tam bir profösyonel gibi,belli ki başkalarının kucağına çok oturup kalkmışlığı varBi de sormak isterim,Quaresma'nın yaptığı isabetli ortalar Çakar'a mı denk gelmiş

NoPasaran

Quaresma kotu oynuyor

Hemde cok kotu bence

Ahmet cakar yanlis konusmus ama quaresmanin kotu oyunu hakkindaki elestirisine katilmamak elde degil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Quaresma bu haliyle bile takımın en etkili oyuncularından biri
Quaresma tam performansını sahaya yansıttığı zaman en kötü maçımız 5 olur
Ama
Bu Ahmet Çakar'ın bu şekilde konuşması için bir sebep değil,bu cesareti nerden alıyor anlamıyorum

NoPasaran

Abi nerede etkili anlamiyorum

Dun yada esk macinda nerdeydi bu adam

Hak etmedigi macta ovulmesine kiziyoru

Sessiz kalinir gecilir ama overseniz ona yanlis yaparsiniz

Quaresma gecen seneden kotu oynuyor. Ozellikle adam gecme konusunda
Sikinti var..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Eskişehir maçında kötüydü tamam ama Telaviv ve dünkü maçta iyiydi.
Quaresma'nın kötü görünmesinin sebebi takımın onun üzerine endeksli olması bence,dün topu alan Quaresma'yı aradı abi.

El Maestro

Ahmet Çakar gündemde kalmak için saçma sapan yorumlarına devam ediyor, bu adam için artık denilecek fazla söz yok ..

Quaresma konusuna gelirsekte, bencede Quaresma bu değil .. Quaresma'yı biz bu yüzden almadık ve bencede iyi oynuyor diyemeyiz . Takım iyi oynarken Quaresma'da iyi, ama takım kötüyken Quaresma'da yok .. Quaresma'nın takım kötüyken bile çıkıp maç kazandırması lazım yoksa ne anlamı kalıyor ki ?

Quaresma'nın daha kolay adam eksiltmesi lazım diye düşünüyorum ben, ama sanki bunu tam olarak yapamıyor yoksa benmi yanlış görüyorum ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ozan Doğan

dünkü ortasıyla çakarı kucağa oturtmuş oldu quaresma. ayrıca çakar gündemde kalmak için herkese çatan bir kişiliksiz. kaale almaya gerek yok. 3 maç oynadı quaresma eskişehir maçında herkes kötüydü ama maccabi ve a.gücü maçında iyiydi quaresma.

ilhan mansız_melis

Quaresma iyi oynar,kötü oynar bunu herkes eleştirebilir ama bu tarzda konuşmak kimsenin haddi değil. Ahmet Çakar'ın bu dünyada oksijen eksikliği yarattığını düşünmekteyim.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Çakar ilk önce bikinisini giysin öyle konuşsun.
Since 1903

keskinli

televizyonlarda nasil böyle konusabiliyorlar anlamiyorum
programi yöneten,tv yi yönetenler nasil müsade ediyorlar bu dile sasiriyorum
milyonlarca cocuga bu agizlari ögretenler cikipta stadda olan küfürlere hic bi sey diyemezler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

unicorn

Mılletı dını ımanı para olmus. Reytıng olsun da nasıl olursa olsun. Programın edıtoru zaten boyle seylerın olmasını ıstemese ona gore adam cagırır.

Erman Toroglu
Ahmet Cakar
Omer Cavusoglu
Adnan Aybaba

Vs vs

Bu tarz adamlar yorum yapmaya devam ettıgı surece programlar kesınlıkle temızlenmez.
Onların da bır kıtlesı var demek kı ya da ınsanlar sadece gulmek ıcın ızlıyor ama terbıye sınırı asılmamalı. Herkes gecmısıne bır baksın ondan sonra konussun.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Ozan Doğan

adnan aybaba deme ya abisiyle ilgili sözü aklıma geliyor  :muha

Ersin Develi

Bir de Kaya Çilingiroğlu var
Objektif olacam diye saçmalıyor

NoPasaran

Ahmet cakar durust adam

İstedigini kadar sevmeyin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Dürüstlük değil o, bir şekilde popüler olup gündemde kalmak bence ..

Ahmet Çakar,

Hıncal Uluç,

Erman Toroğlu vs ..

Bunların hepsi aynı bokun laciverti .. Ne zaman ortalıkta gözükmeseler, hiç biyerde haberleri olmasa saçma sapan 'bel altı' vurup tekrar gündemde kalabilmeyi başarabiliyorlar ..

Olay tamamen bundan ibaret ..

Yoksa hiç bir insan evladı bu kadar saçmalayamaz ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~