Ana Menü

Metris’e imzalı futbol topu gitti

Başlatan IL Capitano, Eylül 06, 2011, 12:25:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Şike soruşturması kapsamında 12 Temmuz’dan bu yana tutuklu yargılanan Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, asbaşkan Serdal Adalı ve protokol müdürü Ahmet Ateş’i, Havutçu’nun cezaevine girmesinin ardından antrenör olarak takımın başına getirilen Carlos Carvalhal, ziyaret etti.    Portekizli teknik adamın yanında ayrıca yardımcı antrenör Roland Koch, futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve menajer Ahmet Bulut dün Metris Cezaevi’ne gitti. Beşiktaş teknik ekibi ve yönetici Zülfikaroğlu’nun yanlarında 2 adet futbol topu getirmeleri dikkat çekti.
Onları bekliyoruz
Ziyaret sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan antrenör Carlos Carvalhal, şunları söyledi:
“Tayfur Havutçu, Serdal Adalı ve Ahmet Ateş’e aile ziyaretinde bulunduk. Kendileri iyi durumda. Sağlıkları ve morallerinin iyi seviyede olduğunu söyleyebilirim. Tayfur Havutçu ile futbolla ilgili konuşmadık. Daha çok ailelerimizden bahsettik. Bir an önce aramıza dönmelerini sabırsızlıkla bekliyorum. Kendileri aramızda olduğu zaman daha iyi bir ekip olacağız.”

http://webtv.hurriyet.com.tr/4/21431/0/1/carvalhal-dan-tayfur-a-buyuk-jest.aspx
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

Alıntı YapDaha çok ailelerimizden bahsettik. Bir an önce aramıza dönmelerini sabırsızlıkla bekliyorum. Kendileri aramızda olduğu zaman daha iyi bir ekip olacağız.”

Tayfur dönunce hic kapris filan yapacagini zannetmiyorum. Seviyorum bu adami. Insallah insanligi gibi futbol konusundada bizi mutlu eder.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....