Ana Menü

SON DAKİKA : Edu ile Görüşmelere Başlandı.

Başlatan ilhan mansız_melis, Ağustos 31, 2011, 17:42:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Gece 02.30'da İstanbul'a gelen Edu'yu bir grup basın mensubu karşıladı. Brezilyalı golcü ve beraberindekiler havaalanında bir süre Beşiktaş Kulübü yetkililerinin gelmesini beklediler.
İngilizce bilmediğini söyleyerek gazetecilerin röportaj taleplerini geri çeviren Edu, kulüp yetkililerini beklerken havaalanındaki futbolseverlerle fotoğraf çektirdi. Edu ve beraberindekiler birkaç dakikalık bekleyişin ardından Beşiktaş Kulübü Tercümanı Tuğkan Keçecioğlu'nun gelişiyle havaalanından ayrıldılar. Tercümanın gelişi sonrasında Edu'nun imzaya kadar açıklama yapmayacağı belirtilerek röportaja izin verilmedi. Edu'nun gelişini Lig TV'nin canlı yayınında aktaran Lig TV Muhabiri Serbay Şenkal, siyah beyazlıların 30 yaşındaki Brezilyalı forvet için Schalke'ye 600 bin Euro ödeyeceğini belirtti. Edu'ya ise 1 yıl için 1.1 milyon Euro maaş verecek olan Beşiktaş, Brezilyalı golcüyü sezon sonunda 2 milyon Euro karşılığında kadrosuna katma opsiyonuna da sahip olacak.

saldır beşiktaş

Sivok daha fazla gol atar bu sezon Edu'dan
İddaa'ya girmek isteyen varsa buyursun gelsin  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Alıntı yapılan: CR7 - Eylül 01, 2011, 00:45:10
bonservisini al trink 1,5 kendisine ver sonra en az 3 yıllık sözleşme yap kötü oynasın satacak yer ara dur.

Niye 3 yillik? 2 yillik veya 1+1 de olabilir?

Sozlesmeye madde koy, Edu kim ki, 1.1 milyona 10 takla atacak topcular bunlar.

Satacak yer yoksa, o zaman Edu bos futbolcudur mu diyorsun? Iyi olanin piyasasi vardir hep, oynamasada..
Tabatayi bile gonderebildiysek, satabildiysek, Eduda satilirdi herhalde. + kontenjan sorunuda yok, anadolu klupleride kiralamak icin
siraya girerdi, yani sorun olmazdi ya, 1.7 milyon euroda cok degil mi yani?

Ilhan Mansiz twitte yazmis, golcu bile denmez, hakli
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Eylül 01, 2011, 12:12:31
Sivok daha fazla gol atar bu sezon Edu'dan
İddaa'ya girmek isteyen varsa buyursun gelsin  :)
Bir abinin Edu hakkındaki yorumunu yazayım bende.

"2 sarmısak 1 yoğurt alsan yine Edu'dan bi cacık olmaz
Malesef.
Hatta gol durumunu
Edu + M.Akyüz = Veli
diyorum"
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Bu işler belli olmaz

Ancak yöntem çok yanlış..

Bu bir gerçek..

Ancak iyi oynarmı bellide olmaz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

6 Ocak 2011 tarihinde Beşiktaş Transfer Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu açıklama yapıyor..

“Beşiktaş tarihinde belkide bir ilki yaptık ve isimleri dünyaca bilinen 5 önemli oyuncuyu transfer ettik. Biz her zaman söylüyoruz bu sene ki hedeflerimizin dışında gelecek senenin takımınıda şimdiden kurduk ama Beşiktaş taraftarı emin olsun ki bu yıldız transferlerimiz mutlaka devam edecek. Bundan sonra Beşiktaş’ın getireceği oyuncular en az Guti, Quaresma, Simao, Almeida ve Fernandes ayarında yada onlardan daha iyileri olacak." ifadelerini kullandı.”

21 Nisan 2011 tarihinde..YANİ SADECE 4,5 ay önce..Yıldırım Demirören

“Düşüş yaşadığımız bir gerçek. Her takımda olabilir. Özellikle ikinci yarıda kamuoyu bu takımın 17´de 17 yapacağını söylüyordu. Biz demedik. Ama takımın başarılı olacağına inanıyordum. Dünya sıralamasında 26. sırada olan tek Türk takımı Beşiktaş. Türkiye tarihinde Avrupa´da belki de 50 maç oynayan tek takım Beşiktaş. Avrupa kupasında Beşiktaş´ın rekorunu kıran bu takım. Başarısızlıkta dış etkenlerin olduğuna inanıyoruz. Yıldızlarımız burada kalacak. İlave yıldızlar muhakkak gelecek”
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Eylül 01, 2011, 16:09:34
Bu işler belli olmaz

Ancak yöntem çok yanlış..

Bu bir gerçek..

Ancak iyi oynarmı bellide olmaz.
Abi Beşiktaş Yönetimi yıllardır yanlış işlerde yanlış yerlerde. Bu sadece bu seneye özgü bir durum değil.

Cem Goren

ERHUN

Beşiktaş'ın Almanya'nın Schalke 04 Kulübü'nden kiraladığı Brezilyalı forvet Eduardo Goncalves de Oliviera 'Edu', önceki gece geç saatlerde İstanbul'a geldi. Dün Acıbadem Maslak Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçen başarılı futbolcunun bugün resmî mukaveleyi imzaladıktan sonra takımla birlikte antrenmana çıkacağı açıklandı.

Siyah-Beyazlıların yeni transferinin Bundesliga takımlarından Bochuma'a 2004 senesinde stoper olarak alındığı ortaya çıktı. Alman ekibinin hocası Peter Neururer'in, "Ona top geldiğinde takım gol yeme tehlikesini derinden hissediyordu." dediği ifade edilen Edu'nun hatalarıyla takımın küme düştüğü öne sürülmüştü. İkinci ligde de savunmada hatalar yapmaya devam eden 30 yaşındaki tecrübe, Neururer tarafından forvete konuldu. 33 maçta 12 gole imza atan Brezilyalı sayesinde Bochum tekrar Bundesliga'ya yükseldi.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Kor gordondan sonra forvete defans oyuncusumu aldik yani :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Valla haberden yeni haberim oluyor acikcasi hayal kirikligina ugradim bir suru futbolcu var ne biliyim Edu ya mi kaldik biz
Since 1903