Ana Menü

Son Dakika! Beşiktaş'ın Yeni (yardımcı) Hocası Carvalhal.

Başlatan CR7, Ağustos 02, 2011, 13:15:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Kötü bir tercih Portekizli futbolcuların etkisiyle getirilmiş bir hoca kimse maval okumasın Mourinho şu bu diye.
Yönetim yine sınıfta kaldı
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

El Maestro

Ya az araştırdım kariyerinde en büyük başarısı Portekiz Kupasını almış 1 defa bu ..

Onun dışında gittiği her yerde başarısız olmuş ve kovulmuş ..

Bu nedir arkadaş ya koskoca Beşiktaş'ın Portekizli yıldızların elinde oyuncak olduğunun kanıtıdır.. Resmen Jorge Mendes'in bize itelediği son isim ..

Gelsin tercümanlık yapsın ya .. Roland koch a bile yardımcı olamayacak hoca bence .. Hiç ama hiç umudum yok .. İçine ettiler iyice soğuttular o derece yani ..

Portekiz pasaportum olsa beni bile göreve getirecekler ya ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Daum kokain olayinda ulkesine paso gittiginde takima yine Koch bakiyordu? Kendi basina takimda calistirdi koch.

Bilmiyorum Koch'u siz nasil goruyorsunuzda, adam hem kondisyoner hem (yardimci) antrenör.

http://www.transfermarkt.de/de/roland-koch/aufeinenblick/trainer_803.html

Iki iside yapabiliyor. Carvalhaldan daha cok tecrubeli, Besiktasida ondan IYI taniyor, TURKIYEYIDE ondan iyi biliyor.

daha ne istiyoruz ki, Mourinho mu gelsin Benitez mi yoksa Guardiola mi...

Iste geldi cinsi belli olmayan Portekizli.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 02, 2011, 19:06:51
Bu sene icinde umut olan var mi

Arkadas nereden nereye ya insan sasiriyor..

Gecen seneki havaya var, birde bu seneye

Oyle yada boyle schuster herkesi cok heyecanlandirmisti. Simdi burada olmak can sikici

Ha birde su var..

Besiktas taraftAri istedi belkide bunu..

Hani oz evlatlar muamelesi

Kendi kendinize umutsuzluk yaratıyorsunuz abi, olan bu. Sebebi kendinizsiniz.

Kimse kusura bakmasın ama daha adam gelmeden, adamı tanımadan bir tek sallandırmadığınız kaldı. Kimler gelip geçti Beşiktaş'tan ve Türkiye'den. İsim yapmış adamlardı hepsi. Koskoca bir sıfır verdiler.

Şimdi bakıyorum forumda, Ulanlar, Lanlar, Ünlem işaretleri, (Nereden meşhur oldu bilmiyorum, sanırım Geniş Aile'den) Arkadaş sözü... Herkes bi asabi olmuş, bi çok bilen olmuş.

Gidin kulüp binasını basın bu kadar öfke varsa içinizde, bu kadar çok biliyorsanız. İnsan bazen de biraz susmalı, susmayı bilmeli ve gelişmeleri takip etmeyi bilmeli.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

Brestgerfich,

Her gelişmeye eyvallahmı diyelim? Bu Portekiz'linin getirilme amacını söyler misin? Bir sürü Türk teknik adam var ya, çok mu gerekli 2.ci sınıf PORTEKİZli teknik direktör?

El Maestro

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Ağustos 02, 2011, 20:16:17
Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 02, 2011, 19:06:51
Bu sene icinde umut olan var mi

Arkadas nereden nereye ya insan sasiriyor..

Gecen seneki havaya var, birde bu seneye

Oyle yada boyle schuster herkesi cok heyecanlandirmisti. Simdi burada olmak can sikici

Ha birde su var..

Besiktas taraftAri istedi belkide bunu..

Hani oz evlatlar muamelesi

Kendi kendinize umutsuzluk yaratıyorsunuz abi, olan bu. Sebebi kendinizsiniz.

Kimse kusura bakmasın ama daha adam gelmeden, adamı tanımadan bir tek sallandırmadığınız kaldı. Kimler gelip geçti Beşiktaş'tan ve Türkiye'den. İsim yapmış adamlardı hepsi. Koskoca bir sıfır verdiler.

Şimdi bakıyorum forumda, Ulanlar, Lanlar, Ünlem işaretleri, (Nereden meşhur oldu bilmiyorum, sanırım Geniş Aile'den) Arkadaş sözü... Herkes bi asabi olmuş, bi çok bilen olmuş.

Gidin kulüp binasını basın bu kadar öfke varsa içinizde, bu kadar çok biliyorsanız. İnsan bazen de biraz susmalı, susmayı bilmeli ve gelişmeleri takip etmeyi bilmeli.

Herkes asabi olacak tabi şu an doğal bir durum bence .. Adamın kariyerine bakıyorum bir tane başarısı yok ya. Neye göre kime göre geliyor bu adam takımın başına ? Millet bu kaos ortamında yerli hoca beklerken hiç bir başarıya sahip olmayan 12 yılda 11 takım çalıştıran ve çalıştırdığı çoğu takımdan kovulan bir adam takımın başına getiriliyor. Napalım yani helal olsun yönetime süper td falanmı yazalım ? Biz asabi olmıcazda kim olacak ?

Müthiş kadro derinliğine sahip bu takımın 1 senesinin çöpe gitmesini hiç kimse istemiyor .. Ve heryerden kovulmuş bir adam içinde açıkcası kusura bakma ama umutlu olmak bence daha saçma olur .. Allah aşkına Metin Tekin gelse daha ne kadar kötü olabilirdi ki ?

Ayrıca biz taraftarız.. Hiçmi sinirlenmicez ? Hiç mi eleştirmicez ? Sen klüple ilgili birşey olduğunda gidip klüp binasınımı basıyosun ? Bunu yazdığına göre demekki hiç sinirlenmiyor olman gerek .. Biz susmayız, çünkü yanlış şeylere göz ardı edemeyiz, saçma bir politika izleyen yönetimi sonuna kadar da eleştiririz, çünkü üzülmek istemiyoruz, 1 senenin çöpe gitmesini istemiyoruz .. Taraftarlığın yapısı budur ..

Herşeye eyvallah mı diyelim .. Yok öyle şey ..

Başarısız istikrarsız bir hoca geldi.. Bunu olumlu karşılayamayız, eleştirmek çok doğal ..

Açık ve net Mendes parmağında oynatıyor bizi. Ya da çok güzel çıkar sağlıyor birileri bu Portekizli muhabbetinden..

Buda ayrı konu ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Brestgerfich

Alıntı yapılan: ErhuN - Ağustos 02, 2011, 20:20:27
Brestgerfich,

Her gelişmeye eyvallahmı diyelim? Bu Portekiz'linin getirilme amacını söyler misin? Bir sürü Türk teknik adam var ya, çok mu gerekli 2.ci sınıf PORTEKİZli teknik direktör?

1. sınıf Alman, 1. sınıf Türk getirildi de ne oldu?
   Gelene bi hoşgeldin denilir, iş yapmazsa gönderilir.

Tüm dünya futbolunu takip ederim, son yıllarda verilen en büyük destek Schuster'e verildi. Sonuç ne oldu? Adam asma olayını şimdi çıkardınız ortaya.

Ayrıca bir anlığına kabul ettim diyelim 2. sınıf teknik direktör olduğunu... Hangi aklı başında adam, 1.sınıf bir teknik direktörün kısa hatta belki çok kısa bir süreliğine Beşiktaş'ın başına geleceğini söyleyebilir ki?

İsyan, eleştiri, hakaret konusu sadece bu teknik direktör için değil, formadan tutun bu sene yapılan gurbetçi oyuncu transferine kadar uzayıp gidiyor. Memnun kalmamak için kendini şartlandırmış görüyorum bazılarını.

ERHUN

Bu seneki transfer politikası benim çok hoşuma gitti, ben her fırsatta söyledim.
Formalarda geçen senekinin makyajlanmış hali ama "her takımın klasik, hiç değişmeyen forması olmalı. Bizimde klasik formamız beyaz forma" diye fikrimi belirttim.

"Gelene bir hoş geldin denilir, iş yapmazsa gönderilir." demişsin ama benim 1 yılın heba edilmesini seyretmeye niyetim yok kimse kusura bakmasın.

Ayrıca "hangi aklı başında adam 1.sınıf bir teknik direktörün kısa hatta belki çok kısa bir süreliğine Beşiktaş'ın başına geleceğini söyleyebilir ki?" demişsin. Ben illa 1.sınıf teknik direktör alınsın demedim. Ama 1.sınıf alınmayacaksa Türk alınsın. Yok 1.sınıf alınacaksa da sene sonuna kadar götürsün, Tayfur çıkınca gönderilmesin düşüncesindeydim. Ben Mustafa Denizli'nin tekrar takımın başına gelmesinden yanaydım. Gidip saçma sapan bir iş yaptılar.

NoPasaran

Kimse basarisiz olacak demiyor, haşa bizde Tanrilik yok...

Gelince elbette adama saygisizlik yapmayagiz

Ancak bu kadar isimsz bir adama da eyvallah demek gecen sene dunya kulubu olduguni soyleyen
Besiktasa yakismiyor

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

su belirsizlik herkesi geriyor maalesef. daha kacinci ligde oynayacagimiz belli degil..

iki cocuk babasi benim gibi bi adamda bile moraller sifir. izdirap cekiyorum hergun vallahi. sizide cok iyi anliyorum arkadaslar. herkes mahvolmus durumda su an. ne kadar belli etmemeye calissakta..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Ersin Develi

Tayfur Havutçu ile Yola Devam
02.08.2011 14:54

Yönetim Kurulumuz'un 02.08.2011 tarihinde yaptığı toplantı neticesinde Futbol A Takımımız'ın Teknik Direktörümüz Sayın Tayfur Havutçu ve ekibinin görevine devam etmesi oy birliği ile karar altına almıştır. 

Ancak hocamızın fiilen görevine devam etmesinin halen mümkün olmadığı göz önüne alınarak, Futbol A Takımımız'ın Avusturya kampı sırasında kampa katılan, hocamız ile görüşüp yardımcı hoca olarak görev tanımı belirlenmiş, hocamız tarafından teknik ekip içinde yer alması talep edilmiş, A Takımımız'ın kamp bitiminde İstanbul'a dönüşü kendisinin göreve başlama tarihi olarak  saptanmış, bununla birlikte kamuoyu tarafından takip edilen ve bilinen sebeplerle gelişi bir süre ertelenmiş olan Sayın Carlos Carvalhal 'ın, Teknik Direktörümüz Sayın Tayfur Havutçu'nun yeniden görevine döneceği tarihe kadar, yardımcı antrenör sıfatıyla vekaleten teknik direktör olarak göreve başlamasına oybirliği ile karar verilmiştir.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

Resmi sitedeki açıklamayı okuyunca,verdikleri kararı doğru buluyorum.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 02, 2011, 21:09:18Ancak bu kadar isimsz bir adama da eyvallah demek gecen sene dunya kulubu olduguni soyleyen Besiktasa yakismiyor.

Beşiktaş, Dünya kulübü olacak veya oldu. dendiğinde tepki göstermeliydik abi. Çünkü şu an ve kısa vadede olacak şey değil. Resmen yalan söylediler bize bu konuda.
Dünya Kulübü söylemiyle bu yapılanların ters düştüğü doğru ancak unutmamak gerekir ki dünya kulübünü geçtim, jimnastiği geçtim, spor kulübü bile değiliz henüz.

[KralKartal]

Neyiz o zaman? Bosuna takim tutuyoruz gibi hissettim simdi kendimi.

Tuttugumuz klup nedir necidir o zaman? Jimnastik, spor, futbol, dunya veya kisaca semt klubu,
neyse ne, ama BESIKTAS ise adimiz, buradaki tepkilerin hepsini anlamak lazim, cunki BESIKTASA faydasi tartisiliyorsa birilerinin
bu guzel birseydir . Senin yaptigin gibi.

özet olarak yardimcida olsa gecici takimin basina gececek bu Carvalhal denen portekizli, ne kadar basarili olur ki?
Kisa sürede...? Lig normalinde 5 agustos basliyacakti suan 2 agustos ve bu adam geliyor.

Yardimci mi asil hedef mi anlamadim zaten
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 03, 2011, 00:47:21
Neyiz o zaman? Bosuna takim tutuyoruz gibi hissettim simdi kendimi.

Tuttugumuz klup nedir necidir o zaman? Jimnastik, spor, futbol, dunya veya kisaca semt klubu,
neyse ne, ama BESIKTAS ise adimiz, buradaki tepkilerin hepsini anlamak lazim, cunki BESIKTASA faydasi tartisiliyorsa birilerinin
bu guzel birseydir . Senin yaptigin gibi.

özet olarak yardimcida olsa gecici takimin basina gececek bu Carvalhal denen portekizli, ne kadar basarili olur ki?
Kisa sürede...? Lig normalinde 5 agustos basliyacakti suan 2 agustos ve bu adam geliyor.

Yardimci mi asil hedef mi anlamadim zaten

Valla onu bende anlamadım ne gerek vardı ki alındı yani zaten koç takımı gayet iyi çalıştırıyodu.. Bu geldi ona da mı güle güle olucak ayrıca Tayfur varken ne gerek var alıyosun hoca almakta ki amacın ne ilk hoca bunu yapmak mı tamamen gereksiz.. ben artık anlamıyorum bu yönetimi gereksiz para saçmaya bayılıyolar.. nedir bu portekiz aşkıda yeter artık bıktırdılar..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org