Ana Menü

Besiktas'ta Kombine Şoku !

Başlatan NoPasaran, Temmuz 27, 2011, 09:01:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş yönetimi, kombine satışlarında tam anlamıyla şok yaşıyor...

Geçtiğimiz yıl 24 Temmuz'a kadar 14 bin kombine satan siyah-beyazlı kulüp, bu yıl ise 2 bin 500 rakamında kaldı. Geçen sezon alınan yıldız futbolcuların kadroda tutulup yeni isimlerin transfer edilmesine rağmen, taraftarların kombine kartlara ilgi göstermemesi yönetimde büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Siyah-beyazlı kulübün vefakar ve cefakar olarak gösterilen taraftarının, kulübe destek vermemesinin sebeplerini araştıran yöneticiler, bu durumu iki nedene bağladı:

1- Şike soruşturmasının Beşiktaş'a sıçraması nedeniyle taraftarlar, takımın durumunun netleşmesini bekliyor.

2-Anıtlar Kurulu'ndan onay çıkması halinde İnönü Stadı'nın hemen yıkılacak olması. Türkiye gündemine bomba gibi düşen şike soruşturması kapsamında teknik direktörü ile yöneticisi tutuklu bulunan siyah-beyazlı kulübün, küme düşme ihtimali bulunması taraftarı en çok etkileyen faktör olarak görülüyor. Türkiye Kupası'nın iadesi, Avrupa ve Süper Lig'in belirsizliğiyle oluşan kaos ortamının tribünleri vurması sıkıntı yarattı.

KOMBİNE SATIŞ TARİHİ UZATILDI
Kombine satışlarından büyük bir gelir beklerken, böyle bir olumsuzlukla karşılaşan yöneticiler, satışları artırmak için gerekli çalışmaların yapılması kararını aldı. Ayrıca geçtiğimiz yıla göre yapılan yüzde 15'lik zammın da bu durumda etkili olup olmadığını düşünen yönetim, kombine satışlarını 15 Eylül'e kadar uzatma kararı aldı. Ağustos ayı sonuna kadar ligdeki belirsizliğin de ortadan kalkacağını düşünen yönetim, eylül ayı içinde satışların artacağını tahmin ediyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Fiyatlar düşene kadar kombine alma & alama etkinliği etkisini gösterdi.

Edit: Ulan haber1903'deki yorumlara baktım sinir katsayım arttı. Başka şehirde oturup İstanbul'da yaşayanlara sallamak adet olmuş ya. Çakma taraftarmış İstanbul'da oturanlar. Çok uygun fiyat yazan bile olmuş, çok uygunsa versinler bize de alıp her maç desteğimizi verelim takımımıza.

El Maestro

Herşeyin nedeni bu BELİRSİZLİKLER ..

Şu karar bir an önce çıksında herkes ona göre kombinesini, transferini,hocasını bilmem nesini ayarlama şansı bulsun ..

Futbolun içine ettiniz !!
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

şu ana kadar satılan kombine sayısı: 837. bu net rakam. 2500 falan yalan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Goren - Temmuz 27, 2011, 15:06:54

Kaynak nedir acaba? İnanmadığımdan değil arada merak ediyorum bakmak istiyorum ondan soruyorum, düzenli öğrenebileceğim bir site var mı?

Cem Goren

Alıntı yapılan: ErhuN - Temmuz 27, 2011, 15:59:12

Kaynak nedir acaba? İnanmadığımdan değil arada merak ediyorum bakmak istiyorum ondan soruyorum, düzenli öğrenebileceğim bir site var mı?
staddan ve biletix personelinden alınmış bilgidir.

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Goren - Temmuz 27, 2011, 17:54:27
Alıntı yapılan: ErhuN - Temmuz 27, 2011, 15:59:12

staddan ve biletix personelinden alınmış bilgidir.

Sağol. 24 Temmuz'da haber çıkmıştı, şu ana kadar 150 adet kapalı kombinesi satıldı diye. 2500 pek inandırıcı gelmiyordu zaten. Bu sene çok kombine satılacağını hiç sanmıyorum.

CR7

sadece kapalıdır o belki cem. emin misin tümü olduğuna? VIP-Numaralı filan o kadar olur.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

27.07.2011
Toplam rakam: 873

.... neyin toplam rakamı bu

stadın toplam rakamı abi.

durum sandığımızdan da kötü. ama iyi oluyor böylesi. o zamların hiçbir açıklaması olamaz.

erdibatmaz

vip zaten geçen sene hep bedava biletlerle dolmuş.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free Idea - Temmuz 27, 2011, 22:12:01
vip zaten geçen sene hep bedava biletlerle dolmuş.
laf aramızda bende 3-5 maça vip bileti ile girmiştim.

keskinli

kimsede heves yok,biletler cok pahali
olacagi buydu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Sağolsun bizi statlardan "kovan" yönetim!

unicorn

Ben ve 4 arkadaşım alacakken kararımızı geri çektik.
Herkesin midesi bulanmış durumda şu an.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !