Ana Menü

Başkan Kobe'ye Uçtu !

Başlatan CR7, Temmuz 07, 2011, 20:32:45

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

saldır beşiktaş

@erginataman
Kobe bryant in BJK teklifini kabul etmedigi haberi tamamen asilsizdir. Kobe ile ilgili gelismeleri seref yalcin dun aciklamistir.

@erginataman
Ayrica kevin durant ile de cok ciddi temaslar yapilmakta olup gerekli kaynak ve sponsor bulundugu takdirde uzun sureli isbirligi de olabilir

@erginataman
Diger yandan dun lig fikstür cekimi yapildi, lokavt suresi disinda tam sezon garanti oynayacak cok guclu bir kadro kurulmustur kimse merak etmesin

@erginataman
Bu sezon turkiye ligi son yillarin en zor ve kuvvetli ligi durumuna gelmistir, BJK da bu ligde 5-6 takimla birlikte samp mucadelesi yapacak

@erginataman
Baskanimizin buyuk destegi ile besiktas taraftarlarini heycanlandiracak cok iyi bir kadro kurulmustur. Tum takimlara iyi bir lig dilerim!

:ok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 13, 2011, 21:20:09

@erginataman
Baskanimizin buyuk destegi ile besiktas taraftarlarini heycanlandiracak cok iyi bir kadro kurulmustur. Tum takimlara iyi bir lig dilerim!

:ok

hadi bakalım inşallah

www.bbskd.org

BJK_Kübra

Kobe Reddetti
Beşiktaş'ın transfer etmek istediği NBA yıldızı Kobe Bryant'ın menajeri Rob Pelinka, Beşiktaş'ın teklifini az bularak reddetti.
15.08.2011 - 15:28

NBA'deki lokavt nedeniyle boşta kalan ünlü NBA yıldızlarının peşine düşen Beşiktaş, Deron Williams'ı transfer etmişti. Daha sonra Kobe Bryant'a yönelen Beşiktaş istediğine ulaşamadı.

Kobe'nin menajeri Rob Pelinka, İtalyan web sitesi Sportando.net'e yaptığı açıklamada Beşiktaş'ın teklifini 6 ay için 5 buçuk milyon dolara çıkardığını ancak bu rakamın beklediklerinin çok altında kaldığını söyledi. Pelinka, Beşiktaş ile görüşmelerinin sona erdiğini de sözlerine ekledi.

İspanyol Marca gazetesi ise Beşiktaş'ın Kobe'yle olan defterin kapanmasının ardından Kevin Durant'a yöneldiğini yazdı.

Kaynak: Posta

www.bbskd.org

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

www.bbskd.org

saldır beşiktaş

Cuma günü bildirecek kararını.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eRe

çin federasyonu nba oyuncularını kabul etmedı

artık kobe BJK ye cok yakın!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

Beşiktaş, Los Angeles Lakers'ın yıldızı Kobe Bryant'la el sıkıştı. Kobe, aylık 800 bin dolar, şampiyonluk ve galibiyet primlerinin yanı sıra reklam gelirlerinden pay karşılığı Türkiye'ye geliyor...

Beşiktaş, uzun süredir peşinde olduğu Kobe Bryant'in transferine resmiyet kazandırmak için gün sayıyor. NBA'de yaşanan lokavtı fırsat bilerek önce New Jersey Nets'ten Deron Williams'ı kadrosuna katan Siyah-Beyazlılar, Los Angeles Lakers'ın dünyaca ünlü yıldızı Kobe Bryant'la da aylık 800 bin dolar, şampiyonluk ve galibiyet primlerinin yanı sıra, Beşiktaş'ın basketbol reklamlarından da alacağı pay karşılığında el sıkıştı.

ÇİN FEDERASYONU ONAY VERMEDİ
Siyah-Beyazlılar'ın Kobe için önündeki en büyük engel Çin'in Shanxi Zhongyu takımıydı. Yıldız basketbolcu, aylık 2 milyon dolar karşılığında Çin ekibiyle anlaşmaya vardı. Kobe, Shanxi'ye imza atmak için beklerken Beşiktaş'a müjdeli haber Çin Basketbol Federasyonu'ndan geldi. NBA oyuncularına izin çıkmayınca Kobe, menajerleriyle Siyah-Beyazlılar'a haber göndererek aylık 800 bin dolar, şampiyonluk ve galibiyet primleri ile Beşiktaş'ın basketbol reklamlarından alacağı paya karşılık anlaştı.

HAFTA İÇİ GELİYOR
Bu gelişmeyle bir rüyasını gerçekleştirmek üzere olan Siyah-Beyazlılar, transfere resmiyet kazandırmak için önümüzdeki hafta içinde oyuncunun Türkiye'ye gelsemini bekliyor.

ÇİNLİLER ÖFKELİ!
Kobe Bryant'ın Çin'in Shanxi Zhongyu takımıyla anlaşmasına rağmen Çin Basketbol Federasyonu'nun NBA patentli oyunculara izin vermemesi üzerine transferinin gerçekleşmemesi Çinli basketbolseverleri çileden çıkardı. İnternet forumlarında, "Kobe'yi istiyouruz" görüşü ağır bastı.

Kaynak: Takvim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Noldu Kobe yalan mı oldu :)
Since 1903

saldır beşiktaş

Yalan oldu :)
İki uzun alınıp transfer kapatılacak.

Brestgerfich

Forza'da Merdan Erdoğan isimli biri besteyi bile hazırlamıs Kobe için, güzel de olmuş bence :)

Alıntı YapUGRUNDA OLMEYEN FENERLI OLSUN TABUTUMUZ SIYAH BEYAZ MELODISI ILE...

POTANIN KRALI ATMIS IMZAYI,
ŞAHIT MEHMET ALI BIRAND
BESIKTASLI OLDU ARTIK
KACIN ZIKER KOBE BRYANT
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.