Ana Menü

Başkan Kobe'ye Uçtu !

Başlatan CR7, Temmuz 07, 2011, 20:32:45

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

NBA'de New Jersey Nets forması giyen dünyaca ünlü Deron Williams ile prensipte anlaşan Beşiktaş'ta coach Ergin Ataman, ABD medyasına ilginç açıklamalar yaptı.

New York Times'a bir röportaj veren Ataman, Deron Williams ile anlaştıklarını doğrularken yönetici Şeref Yalçın'ın gelecek hafta ABD'ye giderek tıpkı Allen Iverson ile olduğu gibi sözleşmeyi imzalayacağını duyurdu.

Ataman, Kobe Bryant ile ilgili ilginç açıklamalar yaparak, "Eğer Kobe Bryant Avrupa'ya gelmek ve Deron Williams ve diğer oyuncularla oynamak isterse kendisiyle görüşmek isteriz. Kendisi bizde forma giymek isterse hemen temasları başlatırız" diye konuştu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

buna sadece " ohhh fuck " diyesim geldi. lafı bile geçmesi inanılmaz. dünyanın yaşayan efsanesi
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

zamanında abd basınında yer almıştı kobe bırgun avrupaya gıderken oynacagı takım besıktas olur dıye :) neden olmasın dıyorum lokavt varken
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Maçlar yine Akatlar'da olursa beklenen ilgiyi görmez. Sinan Erdem veya Abdi İpekçi'de oynamamız lazım.

Guti ORÇ.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

erginataman Arkadaslar cok az kaldi dunyanin en iyi basketbolcularindan birini turk gencleri ile bulusturacagiz insallah.

Guti ORÇ.

ben bi yerde avrupada oynayamayacaklar diye duydum nba oyuncularının ama..

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Temmuz 07, 2011, 23:56:18
ben bi yerde avrupada oynayamayacaklar diye duydum nba oyuncularının ama..

Valla net bir bilgim yok ama öyle bir şey olsa Kaan Kural, Williams transferinde bahsederdi öyle birşeyden. Ayrıca her yerde NBA yıldızlarının Avrupa'da oynaması bekleniyor diye haberler vardı. Bu arada Kevin Durant NBA başlayana kadar Çin'de bir kulüple anlaşmış. Gösteri yapacakmış, imza dağıtacakmış, basketbol kursunda hocalık falan yapacakmış.

CR7

Unsurprisingly, Kobe Bryant's name has started to surface as popular target for teams overseas looking to snag some high-quality talent from the NBA during the lockout. Earlier this morning, reports began to arise that all-star point guard Deron Williams might be on his way to Europe to suit up for Besiktas of Turkey. Now, according to a CBS Sports report, the same Turkish club is looking to bolster their back court even further by possibly signing Bryant as well.

During a Thursday interview with the New York Times, Ergin Ataman, the head coach of Besiktas,confirmed that the club has reached an agreement with Williams and is looking into the possibility of signing Bryant, if he is interested. Ataman told the Times, "If there's a possibility, we'll talk with Kobe if he'd like to play in Europe with Deron and with other guys to play we can talk with him. If Kobe would like to play with us, we will also contact his agent and maybe with him."

Similar to Williams' reported contract with Besiktas, Bryant would likely have the same contract allowing him to return to the NBA once the lockout is over.

http://www.lakersnation.com/besiktas-reportedly-looking-to-pair-kobe-with-d-will/2011/07/07/

CR7

viiiii aar türkiş eyırlayns
viiii aaar gılobılıy yors !

:D

CR7

Ergin Ataman TrtSpor'da yayınlanan Spor Manşet programında,  Deron Williams ve Kobe Braynt transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman'ın programda yapmış olduğu açıklamalar şu şekilde;

Deron Williams ile prensipte anlaştık. Şuanda kontratı elimizde, hukukçularımız kontratı inceleniyor. Akşam saatlerinde kontratın imzalanacağını düşünüyorum. Kendiside Amerika'daki tüm medya kuruluşlarına Beşiktaş ile anlaştığını açıkladı.

Dün akşamdan beri birçok Amerikan medya kuruluşundan telefonlar alıyoruz. Bu güne kadar Nba'den en verimli olduğu dönemde Avrupa'ya gelen en büyük transfer olduğunu düşünüyorlar.

Açıkçası bizde böyle düşünüyoruz. Bizi de bu transfere yönelten bu oldu diyebilirim.

Zaza ile de aynı durumdayız. Bu hafta sonuna kadar kontratı gelir. Zaza Alt yapılarda oynadığı için, Türk statüsünde oynayacak. Bu durumda bizim için çok önemli. Ama DeronWilliams'ın yarattığı hava bambaşka.

Ergin Ataman niye Deron Williams sorusuna ise,

Bir takımın en önemli parçası oyun kurucu olduğunu düşünüyoruz. Kendisinin Amerika'daki menajeri ile yaptığımız temaslarda buraya gelmesi konusunda bir ışık gördüğümüz için, yaklaşık 1 haftadır bu transfer için çaba sarf ediyoruz. Başkanımız Demirören'in bu transferler için çok büyük çabası var. Israrlı bir şekilde bu oyuncunun üstüne gittik ve bu akşam umarım kontrat imzalanır.

Lokavt'ın sonuçlanması durumunda, bu oyuncuların geri dönecek olması konsunada değinen Ataman,

Nba'de yıllık 17 milyon dolarlık kontratı olan bir oyuncuyu buraya getirmenizin başka yolu yok. Takım olarak bunun tedbirlerini alıyoruz. Yerine Avrupa'daki oyunculardan birini alacağız. Prestij açısından çok büyük bir hamle olduğunu düşünüyoruz. Lokavt ne kadar uzun sürerse bizim için iyi olacak.

Kobe olayının aslı, New York Times muhabiri benimle yaptığı röportaj sırasında, Deron Williams'ın bir ötesi Kobe Bryant onuda mı alacaksınız diye sordu. Bende anlaşırsak neden olmasın dedim. Onlarda hemen Kobe Bryant ile temasa geçmişler ve kendiside aynı cevabı vermiş. Bu sabahta menajeri beni aradı ve önümüzdeki günlerde bu konuda bir görüşmemiz olacak.

BJKBASKET