Ana Menü

“All-Star kadrosunda yer aldı “

Başlatan eRe, Temmuz 06, 2011, 18:03:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Ataman, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

" İyi ve iddialı bir kadro kurmak için çalışıyoruz. Transfer döneminde biraz geç kaldık. Özellikle çok iyi yabancı oyuncuları transfer etmek için uğraşıyoruz. Türkiye gündemini sarsacak iki NBA yıldızı ile görüşmelerimiz devam ediyor. Ancak bu isimleri söylemem şu anda mümkün değil. Anlaşmalar netleştiği zaman söyleyebilirim. Basında Vince Carter ismi dolaşıyor. Carter ile ilgilenmiyoruz. Carter'dan daha büyük bir isim. Bu isimlerden bir tanesi son NBA All-Star kadrosunda yer aldı " diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

Oynamıyor yahu bu adamlar ..

Şova geliyorlar resmen .

Önce yerli kalitesini arttırmalıyız bence ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

NBA'den bunların getireceği adamlar şov yapmaya gelecek. Eğer verecek çok paranız varsa gidin Sırp takımlarından Yunan takımlarından adam getirin de başarı gelsin. Avrupa'da başarılı takımlarda illaki Sırp veya Yunan oyuncular var.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

ABD basınında Beşiktaş Nowitzki ile ilgileniyor diye haber çıkmış. Eğer o bahsedilen adam Nowitzki'yse lafımı geri alıyorum.

CR7

Dogu All-Star Yedekler: R.Rondo, P. Pierce, R. Allen, K.Garnett, C.Bosh, J.Johnson, A.Horford

Bati All-Star Yedekler: T.Duncan, P.Gasol, D.Nowitzki, D.Williams, M.Ginobili, R.Westbrook, B.Griffin

ilk 5'ler de(olmaz da hadi oldu diyelim :D)

Doğu : Derrick Rose (G) - D. Wade (G) - Lebron James (F) - Amare Stoudemire(F) - Dwight Howard (C)

Batı :Chris Paul (G) - Kobe Bryant (G) - Kevin Durant (F) - Carmelo Anthony (F) - Yao Ming (C)

diğerlerine göre Daha çok Olabilecek isimler
-Melo,
-Duncan,
-KG,
-Ray Allen
-Nowitzki

keşke J-Kidd olsaydı :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

2 kişi diyor :)

howard ve kidd güzel olur :D

olmadı lebron kobe yaparız artıkın :D :D
www.erdemeksi.com

ilhan mansız_melis

İyi güzel de İverson noldu acaba ?

Takımda mı hala yoksa ayrıldı mı ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 06, 2011, 20:08:51
İyi güzel de İverson noldu acaba ?

Takımda mı hala yoksa ayrıldı mı ?

Ayrıldı diye haberler çıkmıştı ama geçen hafta resmi siteye baktığımda adı hala yazıyordu.

ilhan mansız_melis

İverson şov için gelmiş belli. Bu NBA oyuncuları da şov için gelip bi katkı sağlamayacaklarsa kalsınlar :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Kartalbakisi.com olarak öğle saatlerinde camiayı heyecanlandıran 'iki NBA yıldızının Beşiktaş'a transferi' ile ilgili haberi ilk kez duyurmuştuk.

Beşiktaş Basketbol takımının yeni menajeri Doğan Hakyemez'in açıklamalarına göre basketbol camasını ayağa kaldıracak iki büyük yıldızın siyah beyazlı takıma gelmesinin an meselesi olduğunu duyurmuştuk.

Ancak açıklamaları yapan Doğan Hakyemez bu iki basketbolcunun adını vermekten kaçınmış kısa süre içinde belli olacağını söylemişti.

Kartalbakisi.com adları sır gibi saklanan bu iki NBA oyuncusundan birinin ismine ulaşmayı başardı.

Beşiktaş'ın Atlanta Hawks takımında forma giyen Türk vatandaşlığı da bulunan Gürcü pivot Zaza Pachulia ile anlaştığı ve transferin kısa süre içinde resmiyete döküleceği ortaya çıktı.

Siyah beyazlıların anlaştığı diğer NBA yıldızının ise 2011 NBA All-Star maçında forma giyen Birleşik Amerikalı bir basketbolcu olduğu da öğrenildi.

Kartalbakisi.com özel haberidir.

eRe

umarım zaza lafı yalandır
ben hayatımda bu kadar pıslık basketbolcu nba de gormemıstım
nefret edıyorum kendısınden ya
orlandoyu elemek ıcın bılıcadan farksız hareketlerı vardı
www.erdemeksi.com

Cem Goren

Alıntı yapılan: El Maestro - Temmuz 06, 2011, 18:24:54
Hala El Amin'i arar bu gözler..
o ülker maçı hala aklımdadır benim. ne gündü arkadaş ya akatlara gidip te unutamadığım nadir maçlardan biridir.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

valla müthiş savunmacı adam.
müthiş transfer.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)