Ana Menü

Yeni Kartallar İstanbul'da

Başlatan KeePSaKe, Haziran 26, 2011, 22:18:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Beşiktaşımızın yeni transferlerinden Bebe veSidnei, İstanbul'a geldi.

Beşiktaş'ın yeni sezon öncesi yabancı transferleri olan Sidnei Rechel Da Silva ve Tiago Manuel Dias Correia yani bilinen adı ile Bebe, bu akşam saatlerinde İstanbul'a geldiler.

Portekiz'in başkenti Lizbon'dan tarifeli uçakla 20.30'da İstanbul'a gelen iki oyuncu, Beşiktaş'a geldikleri için mutlu olduklarını ve Siyah-beyazlı takımda başarılı olmak istediklerini dile getirdiler.

Bu arada iki futbolcuyu da Beşiktaş İdari Menajeri Tuncay Yanık karşıladı.

Manchester United'dan 1 yıllığına kiralanan Bebe, Beşiktaş ve Türkiye hakkında olumlu şeyler duyduğunu ifade ederek şunları söyledi;

"Beşiktaş'ın büyük ve sürekli başarıyı hedef alan bir takım olduğunu biliyorum. Türkiye ve Beşiktaş hakkında bir çok bilgi edindim. İstanbul gibi güzel bir şehirde, yeni takımımla başarılı olmak için elimden geleni yapacağım. Takımımızda birçok Portekizli oyuncu olması benim açımdan olumlu bir durum olacaktır. Kısa sürede adaptasyon dönemini geride bırakacağıma inanıyorum. Beşiktaş taraftarının da ateşli bir topluluk olduğunu duydum. Onlara buradan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Beşiktaş'ta kaldığım sürede atabileceğim en fazla golü atmak için çok çalışacağım."

Siyah-beyazlı takımın Benfica'dan 1 yıllığına kiraladığı Sidnei de ayağının tozuyla mikrofonlara şunları söyledi:

"Benim için yeni bir heyecan olacak. Beşiktaş'ta forma giymek için sabırsızlanıyorum. Türk futbolunun sürekli gelişmekte olduğunu biliyorum. Beşiktaş'a elimden gelen en yüksek katkıyı yapmak için uğraşacağım. Takımımızda bir çok Portekizli oyuncu var. Takım arkadaşlarımın yardımıyla adaptasyon sürecini hızlı bir şekilde atlatacağım."

İki oyuncu yaptıkları röportajın ardından isimlerinin yazılı olduğu Beşiktaş formalarını giyerek ilk kez poz verdiler. Siyah-beyazlı kulüp, iki oyuncunun İstanbul'a gelişini de resmi olarak internet sitesinden duyurmadığı için Atatürk Havalimanı'na Siyah-beyazlı taraftarlar oyuncularını karşılamak için gelemediler.
Kaynak: DHA
Since 1903

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

İkisine de yakışmış bence.

Bu arada Sidnei'in boyu kaçtı? Bébé 1.90, Sidnei'den uzun gibi çıkmış.

[KralKartal]

Sidnei 1.85 boyunda zaten yani bebe daha uzun :)

Yakismis formalar. Basarilida olurlar umarim, umutluyum
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

havaalanı sessız...hersey ortada...neysee
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

İkiz gibiler hayy maşallah.  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

valla hic topcu tipi yok bunlarda
hadi hayirlisi bakalim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bu taraftara bir havaalani izdihami daha yasatin ya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 27, 2011, 20:33:49
valla hic topcu tipi yok bunlarda
hadi hayirlisi bakalim

Abi tiple olsaydı bu işler Beckham manken olurdu  ;D
Since 1903

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsibxl

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

[KralKartal]

Tipe gore olsa Deli, Ali Eren, Tayfur gibileride topcu olamazdi ama iste oynadilar :D

Hem tiplerinden suan anlasilmiyor, sahadaki tip kosus ve durus onemli..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi