Ana Menü

Yıldırım Demirören'den BJK TV'ye açıklamalar

Başlatan CR7, Haziran 05, 2011, 22:57:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Başkan Yıldırım Demirören Bjk tv'de soruları cevapladı.

Gelecek sezonu ve transfer politikasını değerlendiren Demirören "Bobo ile yollarımızı ayırdık. Ferrari'den de kendisine kulüp bulmasını istedik" dedi.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, BJK TV'de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz sezonu değerlendiren ve transfer konusunda bilgiler veren Yıldırım Demirören Bobo ile yollarını ayırdıklarını, Ferrari'den de kulüp bulmasını istediklerini kaydetti. Bobo'nun Beşiktaş'a çok emeği geçtiğini kaydeden Beşiktaş Başkanı "Onun zamanında birçok kupa kazandık. Fakat maddi konularda anlaşamadık. Böyle ayrılıklar maalesef oluyor" diye konuştu.
Yıldırım Demirören geçtiğimiz sezon en çok İbrahim Üzülmez'e üzüldüğünü söyledi ve Nihat Kahveci konusunda hayalkırıklığına uğradıklarını söyledi.

"MİRANDA OLMAYINCA SİDNEİ'İ ALDIK"

Yıldırım Demirören, Sidnei transferine de değindi. "Atletico Madrid'den Miranda'yı almak istedik ama o olmayınca Sidnei'i aldık" diyen Demirören "Miranda ile ilgilendik. Atletico Madrid'e bu sezon transfer oldu. Yeni transfer olduğu için kiralık olarak gelmeye yanaşmadı. Miranda'yı almayınca Sidnei'i aldık. Satın alma opsiyonu da bizde. Opsiyonunda 14 milyon Euro yazıyor. Sonuçta Fernandes'in opsiyonu da 8 milyon Euro'ydu ama daha ucuza aldık" diye konuştu.

"FORLAN OLMADI DEĞİL, YARIN DA OLABİLİR, OLMAYADABİLİR"

Demirören, Forlan transferi konusunda da bildi verdi. Demirören "Forlan olmadı değil, her an olabilir. Önemli olan yıldız durumu. Maliyetleri, gelir-gider tablosu çok önemli. Gördüğünüz gibi gençlere döndük. Aldığımız genç isimler ilerleyen yıllarda Türk Futbolu'na çok şey katacaklar" ifadesini kullandı.
Demirören yabancı bir santrafor alacaklarını da sözlerine ekledi. Beşiktaş Başkanı, Almeida'nın da kalmasıyla genç bir santrafor istediklerini kaydetti.

"YERLİ KALECİ ALACAĞIZ"

Beşiktaş Başkanı kaleci transferi konusunda da "Cenk ve Rüştü gibi iyi 2 kalecimiz var. Üçüncü kaleci de mutlaka lazım. Onları zorlayabilecek bir kaleci alacağız. Yabancı hakkını kalecide kullanmayacağız" dedi.

SAMUEL ETO'O SORUSU...

Demirören, Samuel Eto'o hakkında sorulan "Samuel Eto'o transferi aklınızda var mı?" sorusuna ise gülerek, olur şeklinde onayladı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Malesef amatör branşlar senede 15 milyon doların olduğu bir branş. Sadece 3 milyon dolar gelirimiz vardı basketbolda. Geri kalan 12 milyon dolar bize kalıyor. Biz şuan yönetimde eğer sponsor bulamazsak taraftarımızda destek vermezse amatör branşlara destek düşünmüyoruz basketbol dahil.

neyse küfretmiyorum ben
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Tek bir sorum olacak. Koskoca Beşiktaş sponsor bulamazsa amatör branşlara destek veremez mi ? böyle bir açıklamayı başkan nasıl yapar ya. Bu işler önce yönetimden başlayacak. Ülker fenere sponsor oldu ama harbiden sponsor oldu. Bizim cola turka'dan gelen paraları dahi futbola verdik.

Ota boka para savuran büyük başkan YD amatör branşlara neden para zaman ayıramıyor

Brestgerfich

Basketbolda Iverson'ın kadroda olmadıgı maçların birçoğunda salon bomboştu. Taraftarın ilgisi çok önemli ama yönetimin de ilgi çekmesi gerek. Karşılıklı...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Abi ben bu adamları anlamıyorum bazen..

Konsuunda çok bilgisizler ya ciddi anlamda..

Sidnei ne kadar diyor bonservis..

14 olması lazım diyor. Tam net bilmiyıormuş.ç

Arkadaş nasıl bilmezsin ya şaka gibi ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Sinan Bolat olacak galiba yerli kaleci .

Ben Beşiktaşlıyım diye açıklama yapmış görürler heralde o açıklamaları .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Sinan Bolat'ın gelmesi saçma olur. Gelmesini isterim tabii ki ama bence Sinan yedek oturacak bir kaleci değil. Eee, takıma bakıyorum Rüştü ve Cenk var. Onlarda yedek oturacak kaleci değiller. Hadi Rüştü yaşından dolayı falan dersin anlarımda Cenk'mi yedek oturacak Sinan'mı? Her maç başkası oynayacak hâlide yok, istikrar gerekli.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Haziran 05, 2011, 23:51:18
Basketbolda Iverson'ın kadroda olmadıgı maçların birçoğunda salon bomboştu. Taraftarın ilgisi çok önemli ama yönetimin de ilgi çekmesi gerek. Karşılıklı...
aynen öyle. senin yöneticilerin akatlar'ın yolunu bilmiyorlar resmen. Ben iddaa ediyorum bu sene birçok yöneticiden daha çok akatlara gitmişimdir. Yönetim birşeyler yapacak ki sonrasında taraftar gelsin oraya. Arz-Talep olayı

unicorn

Yönetimin birşeyler yapması konusunda katılıyorum size ama arz talep olayında katılmıyorum.

Biz TARAFTARız MÜŞTERİ değil.
Transferi izlemeye gideceğiz tabi, ama takımı izlemek, sevgiliye kavuşmak olmalı amaç stada/salona gidildiğinde.
Kendimize bakalım mı biraz da?

Voleybol küme düşüyor diye herkes "bıdı bıdı" yapıyor. Peki biz ne yaptık düşmemesi için.
Derbiler dışında maça gittik mi? yeterince destek verdik mi, ittik mi takımı? HAYIR.

Basketbol maçlarına bakalım tribünler yine aynı. Derbilerde dolu, İverson varsa dolu onun dışında "3-5" kişi var.

Başkan çok hata yapıyor ama biraz da kendimize bakalım derim ben.

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

Alıntı yapılan: unicorn - Haziran 06, 2011, 15:29:05
Yönetimin birşeyler yapması konusunda katılıyorum size ama arz talep olayında katılmıyorum.

Biz TARAFTARız MÜŞTERİ değil.
Transferi izlemeye gideceğiz tabi, ama takımı izlemek, sevgiliye kavuşmak olmalı amaç stada/salona gidildiğinde.
Kendimize bakalım mı biraz da?

Voleybol küme düşüyor diye herkes "bıdı bıdı" yapıyor. Peki biz ne yaptık düşmemesi için.
Derbiler dışında maça gittik mi? yeterince destek verdik mi, ittik mi takımı? HAYIR.

Basketbol maçlarına bakalım tribünler yine aynı. Derbilerde dolu, İverson varsa dolu onun dışında "3-5" kişi var.

Başkan çok hata yapıyor ama biraz da kendimize bakalım derim ben.

sözüm sana olmamakla beraber

benim o konuda vicdanım rahat. hemde bir çok yöneticiden daha çok. çekmeköylerden akatlara yada Seba'da engelli maçına babamın hayrına gitmiyorum ben. Ama o yöneticiler o maçların olduğunun bile farkında değiller.