Ana Menü

Veli Kavlak Beşiktaş'ta

Başlatan K.D, Mayıs 22, 2011, 16:26:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Beşiktaş, Avusturya Milli takım oyuncusu Veli Kavlak ile her konuda anlaştı.
HABER1903'ün edindiği bildiye göre Kavlak, önümüzdeki hafta içinde kendisini Beşiktaşlı yapacak sözleşmeyi imzalayacak.
Veli Kavlak kimdir ?
Rapid Wien formasını 16 yaşında giymeye başladı.  Avusturya liginde forma giyen en genç futbolcu unvanını kazandı. 1988 Avusturya doğumlu Veli Kavlak, orta saha oyuncusudur.Türk Milli Takımı'ndan beklediği daveti alamayınca tercihini Avusturya Milli Takımı'ndan yana kullandı 2005-06 sezonunda Avusturya'nın U19 takımında forma giyen başarılı orta saha oyuncusu, 2006-07 sezonunda ise U21 takımında görev aldı 2007 yılında Avusturya Milli Takımı'na kadar yükseldi.

- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Çok iyi bir transfer..

Yerli kalitesine önemli etki yapacak..

Yaşıda sadece 23
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Tanıyanların hepsi fiyasko olur diyor..

1 tane olumlu konuşan görmedim.
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Yerli olarak iyi bir alternatif.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

İyi diyende var kötü diyende var ..

Ama sonuçta genç bir oyuncu .. Kendisini geliştirebilirse bu ligde kalıcı olur .

Maliyeti de düşük olacaktır muhtemelen, ayrıca yerli ..

Tüm bunlara bakarsak akılcı bir transfer diyebiliriz .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

IL Capitano

Muhtemelen Gutinin yedegi olur, sezer özturk stilinde bi oyuncu deniyor. Hayirli olur insallah Besiktasima.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Maestro

Şimdi baktım gol ve asist istatistliği çok düşük ..

141 maç 13 gol .. Avrupadada bu sezon 10 maça çıkmış tek golü bize ..

Guti'nin yedeği olarak alındı ise bu istatistliklerden dolayı yanlış transfer diyebilirim . Çünkü Guti'nin yedeği kesinlikle skora katkı yapan ve her durumda gol atma yeteneğine sahip olan biri olması lazım ki Guti bile bunu yapamıyor ..

Ama sırf yerli alternatifi artsın ve gelecek vaadeden bir futbolcu olarak alındı ise ve maliyetide düşük ise saygı duyarım ..

carsi52

Bu adam hakkında yorumları gösterelim o zaman.

sırf turk statusunde diye alıyorlar heralde i.akın 2ye katlar bu adamı

Defalarca izlemis biri olarak söylüyorum;cok kötü bir oyuncu. Besiktas´imizin 18 ine bile girecek kapasitede olmadigini düsünüyorum.

ya anadolu takımı topçusu bu adam.boşa transfer

ne yeteneği..yetenek filan yok bu adamda..yaşı da 23- 24 olan olmuş daha fazlası da çıkmaz..gereksiz transfer..alt yapıdan çıkarabiliriz yerine emin ol..gelip beni kanser etmesini istemiyorum..başımızdakileri daha gönderemedik..

Çok gereksiz bir transfer olur seneyede G.Birliği yada Antepe gider

bende avusturyada yasayan ve avusturya bundesligayi cok yakindan takip eden bir kisi olarak diyorumki, bu futbolcular, yani ne veli kavlak ne yasin pehlivan nede tanju kayhan Besiktasin fubolcusu degildir, avusturya ligi cok vasat bir ligdir, yani türkiye bank asya ligi kesinlikle cok daha kaliteli bir ligdir, bunu saka olarak yazmiyorum cok ciddigim

Cok cok abartiliyor ve direkt balon cikacak bir transfer. Emin olun Veli kalitesinde onlarca oyuncu bulabilirsiniz Bank Asya'dan, zaten az cok biliyorsunuzdur Avusturya liginin kalitesini.

Yedek icin bile alinmamasi gerekir diye düsünüyorum. Su anki yedegimiz Erhan Güven'den cok mu memnunsunuz? Ayni sey olacak diye düsünüyorum, seneye gönderelim bir anadolu kulübüne diye söylenmeye baslayacagiz. Hic geregi yok.

Bu arada Avusturya Ligi, Bank Asya'dan daha kalitesiz diyen arkadaslara da tamamen katiliyorum. Buradan oyuncu almak pek akil kari degil.

Aynen katiliyorum Onur kardesime. Bende Viyana´da yasayan biri olarak cok yakindan takip etme firsati buluyorum Avusturya ligini,gercektende Bank Asya´dan daha kalitesiz bir lig. Veli Kavlak Besiktas´imizin 18 ine bile girebilecek kapasitede bir oyuncu degil. Yapilan bazi yorumlarda,Veli icin kaliteli bir oyuncu denilmesine cok sasiriyorum. Acaba kac kere izledinizde bu kanaata variyorsunuz? Ben sahsen,artik Besikatas´imizin adina yakisacak kalitede transferler yapmasini istiyorum.

-Aldığım yorumların sahipleri Avusturya ligini ve Veli'yi takip eden insanlardı..
Avusturya ligine Bank Asyadan kötü Veli içinde yukarda yazıyor zaten.
Daha bunun gibi bi yığın kötü yorum var.
Bölünür senin için uykular!

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

İ. Akın' ı alsak keşke ya bunlarla uğraşacağımıza ..

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 22, 2011, 16:56:57
Çok iyi bir transfer..

Yaşıda sadece 23

22 yasinda, 3-11-1988 dogumlu, daha 23 olmadi :)

Orta sahanin saginda solunda yani herturlu oynayabiliyor deniliyor.
Ayrica 10 mayista sakatlanmis dizinden..Ne kadar ciddi bilemiyorum?
Hem bu sene mart ayinda dizinden ameliyat olmus. ve 2-3 aydir sahalardan uzak.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Veli yetenekli bir oyuncu izlediğim kadarıyla.

Kulübeye transfer bu olsa gerek.

Neyse hayırlı olsun.

IL Capitano

Turkiyede bu yas hesaplama olayi cok farkli. atiyorum 90 dogumlusundur. aralikta dogum gunun vardir. yani su anda 20,5 yasindasindir. 21 den gun aliyorsun 21 yasindasindir diyorlar. aralik gelir 22den gun aliyorsun, 22 derler , bana ilginc geliyor.

Veliye gelince insallah hayirli olur Besiktasima.

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 22, 2011, 22:48:23
Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 22, 2011, 16:56:57
Çok iyi bir transfer..

Yaşıda sadece 23

22 yasinda, 3-11-1988 dogumlu, daha 23 olmadi :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

yas hesaplama cok basit cem
21 yasindasin diyelim ama 22.hayat yilini yasiyorsun
diger türlü düsünürsek bebek dogduktan sonra 1 yil yasamamis oluyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin