Ana Menü

john carewin olay röpörtajı

Başlatan hade53, Kasım 23, 2006, 17:34:18

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak_bjk

Alıntı yapılan: **19.aSLı.03** - Kasım 23, 2006, 23:40:38
kendi kendimizi yakıyoruz...
futbolu bilen bilmeyen konuşursa böyle olur!!!
ne yapıyorlar adamın form tutmasını beklemeden öyle eleştiriyorlar ki adam adapte falan olamıyor doğal olarak da sezon sonu
o büyük umutla transfer edilen büyük yıldız hoşçakalın diyor!!!

aynen katılıyorum...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi06

bu ülkede daha erman toroğlu gibi kendini spor yorumcusu sanan insanlara değer verildiği sürece daha çok carew kaçar bu ülkeden......
pascal ın zago nun nasıl gittiğini unutmayalım..
zago gibi adamı kasap ilan ettiler kötülediler ve sonunda kovdurdular..işte görünen ortada daha beşiktaş defansta zago gibi adamın yerini dolduramadı...zago nun yaptığını appiah her maç yapıyorr ama spor yorumcularında bir tek olumsuz yorum yok....
seninle başladı hayat KARTALIM göklere aç kanat ib** fenere ib** cimboma inat KARTAL şampiyonluk turu at.....

delgado_rmc

WALLAA  YAA. OADAM  ŞİMDİ  BİZDE  OSAYDI  MANUYAK OLURDU..ABİ  WARYA  ÇOK  KORKUYORUM  YA  RİCO İLE  DELGADO'YA DA  BÖYLE  BİRŞEY YAPACAKLAR  DİYEE...

:bjkbayrak    FORZA  DELGADOOOOOOO:bjkbayrak
SABIR WER ALLAH'IM...Bakma...Bakma ben sana  çok kıymet werdim...Ağlattın  inletttin..Ulan kendini bulunmaz ilah mı  zannettin..Senide bırakıp gidenler olur senide terkedip gidenler olur...İşte o zaman ah edip vah edip ararsın beni...Ama boşuna..boşuna ararsın...HAYALİN öldü PRENSESİ...

Non Mollare Mai

Haber doğruda oLsa yaLanda oLsa Türkiyede Gerçek oLan Bir basın var.. Bu basın oLduğu Sürecede Türkiyede fenerbahçe dışında bi takımın yıLdız oyuncu aLması ve onu uzun seneLer oynatması zor..
edit

tek_iso

TunaSuner

işte abi böyle şu gitsin bu gitsin bi anlık sinir harbinle ondan sonra gidince aranıyo giden.
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

Spy radamantis

ya o lafları söyleyen  futbol yorumcuları  nerde adam lyonda siz nerdesiniz !
BaBalaR CorTLaMaZ

melankolizm

Carew ve Nobre Ahh be!!!

Carew indirirr Nobre çakardı.  Nobre bu yüzden gol atamıyor defansı oyalayacak başka bir oyuncu yok ki!!!

BerkAy1903

19o3

pascalyptica

bi ara bi reklam vardı ağzı olan konuşuyor diye.. kalem tutabilene yazı yazdırırsan olacak olan budur.. adamlar şimdi de delgadoya ricardinhoya takmış.. takın anasını satim adam gol atınca yere göğe sığmıyo gol atamayınca adammı bu.. 2 hafta önce runje kaleci mi diyenler şimdi runje klasını gösterdi diyo.. bu konu uza,r bana susmak düşer..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

dejembeji

ahh carew ahh!! soyLe nerdesinnn!????????

carsi52

keşke satmasaydık ya bu adamı off şimdi bunun gibi adam bulmak çok ama çok zor.
Bölünür senin için uykular!

yuNuS1903

ricardinho yapmazda delgado yapabilir belki ama

Alıntı yapılan: delgado_rmc - Kasım 24, 2006, 10:44:12
WALLAA  YAA. OADAM  ŞİMDİ  BİZDE  OSAYDI  MANUYAK OLURDU..ABİ  WARYA  ÇOK  KORKUYORUM  YA  RİCO İLE  DELGADO'YA DA  BÖYLE  BİRŞEY YAPACAKLAR  DİYEE...

:bjkbayrak    FORZA  DELGADOOOOOOO:bjkbayrak

AyTeK54

hade53

basında sözümüzü geçirecek adamımız yok bence.eziklerin yorumcusu adam kaçsın die göt veriyo bizimkiler susuyo önetim desen oda susuyo yine bize patlıyo