Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 25, 2013, 03:17:47
Bırakacağım ha en sonunda ne yaptıysam olmadı.

O nasıl maç olmuş öyle ya sadece 2 gol var maçta ;D
Çözemedim ben bu oyunu yaa kadro güçlü ama bir halt yapamıyorum
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

Ben sonuncuyum pes etmedim.

Hedefim hala ilk 6:) zorda olsa basarmak icin cabaliyacaz...
Umutlandirip utandirmazlar futbolcular bemi ve baskani umarim.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Abi senin pes etmen en saçma olay olur. bende dahil senin takimindan daha kotu çok takim var ligde :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Hala maçın etkisini atlatamadık takım olarak 83de yemeyin abi şu golü ya.

Bu akşam Espana ile oynuyorum puan kaybetmesem bari elin kolombiyalısına.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Bu akşam Karabük deplasmanındayız. Bu maçı da kaybedersek bir sonraki maçta kadroyu ayarlamayacağım, demekki anlamıyorum bu işten, çıkıp oynasınlar bildikleri gibi.  :)

Genelde çok yaptığım futbolcu ticareti işine fantezi lig olduğu için bulaşmamıştım. Zaten futbolcularım gayet iyi, transfer listesinde daha iyisi yok. NoPasaran'dan Ben Khalifa'yı almıştım öylesine 3.335.000 €'ya, Chiago Fire'a 6.000.000 €'ya sattım.

beckyZWICKY

geç gelen golumuzle berabere bitirebildik maçı.. maçı kazanabilirdik pozisyonları cömertce harcadık.. daha fazla topla oynama ve şuttaki öndeliği skora yansıtamadık üzgünüz..

bu maçı geride bırakıp bu gece ki maça odaklanma vakti..  hala zirveye çok yakınız ve şampiyonluk yarışındaki önümde bulunan bi kaç rakibiminde puan kaybetmesi sağlandığı takdirde zirveye tırmanabiliriz bu gece..

yorgun olan bir kaç oyuncum için revizyon vakti.. yedekleriminde ellerinden geleni yapacaklarına inanıyoruz teknik heyet olarak..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Bu akşam 6 tane yedek oyuncum oynayacak.

Normalde oynayan as oyuncularımda çok yorgun bi şekilde oynayacak.

Bu maçtan 3 puan alırsak süper olucak süper.Yedek oyuncuların çokluğundan dolayı malesef puan kaybedebilirim  :-\
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

hala daha ligin en az gol yiyen takımıyım.. gol sorununuda ufak ufak aşmaya başladık.. ve +8 averaj ile en iyi averaja sahip takım.. Bu teknik heyetimizi oldukça memnun ediyor..

Dipnot; Savunma oyuncularım her maç 7-8 arası puan ortalaması ile oynuyor.. ;D 

eveeet beyler bayanlar savunma oyuncularıma yapacağınız astronomik, çılgın tekliflere açığım? ;D ;D ;D

unutmam gereken..

beckyZWICKY

yiğitttttt.....

Sow'u almak için para biriktiriyodum az kalmıştı biriktirmeme kaç gündür ama bugun sen almışsın ya ;D

listede ilk gördüğüm günden beri Sow'un iş yapacağını hissediyorum.. Neyse kardeşim umarım hayırsız olur fasat transfer çıkar ;D ;D

unutmam gereken..

El Maestro

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 25, 2013, 22:07:09
Bu akşam Karabük deplasmanındayız. Bu maçı da kaybedersek bir sonraki maçta kadroyu ayarlamayacağım, demekki anlamıyorum bu işten, çıkıp oynasınlar bildikleri gibi.  :)

Genelde çok yaptığım futbolcu ticareti işine fantezi lig olduğu için bulaşmamıştım. Zaten futbolcularım gayet iyi, transfer listesinde daha iyisi yok. NoPasaran'dan Ben Khalifa'yı almıştım öylesine 3.335.000 €'ya, Chiago Fire'a 6.000.000 €'ya sattım.

Bu ligde olmayan takımlara nasıl satıyorsunuz ?  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

sow da mı gıttı ya
ben kımın ıcın para bırıktırsem 2 gun kala bırı alıyor !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Aralık 26, 2013, 01:20:29
Bu ligde olmayan takımlara nasıl satıyorsunuz ?  :D

Takıma gir, satmak istediğin oyuncunun yanındaki "->" işaretine bas (satılığa çıkar demek o işaret). Çıkan ekranda istediğin tutarı yazıp "sat"a bas. Transfer listesine düşmüş olur o futbolcu.

El Maestro

Onu yapıyoruz sonra beklemedeyiz yani..

Eyvallah saolasın bende maçtan sonra 1-2 oyuncuyu koyayım bare.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Evet onu yapıp beklemeye geçeceksin. Bir kaç ligde gözüküyor bu transfer listesi.

Delirdik

Çok değişik acayip bir taktik yaptım bu maçta
herhalde yine yenilcem ben ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!