Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Alıntı yapılan: eRe - Ocak 09, 2014, 14:15:06
sana mı denk geldı macımız ya :D
ben ozel antrenmanı unutmusum o yuzden alıverdım lıgın son sırasına ınmeden dedım
merak etme gelen gecen ya 1-0 ya 2-1 yenıyor zevk cıkarır gıbı :D o yuzden sende vurur gecersın :D

Beraberlikte iyidir benim açımdan :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Maestro

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ocak 09, 2014, 12:30:45
Gelecek rakibin Kardemir Maestro FC. deplasmanda oynanacak bir maç olacak. Senin taktiksel becerinle, güzel bir şov ortaya koyup Kardemir Maestro FC ile dalga geçmen gerek.

;D

Takım ne kadar düşüşte olsada Karabük'ten galibiyetle dönmek zor iştir .  :D Beraberlik olarak belirle bence parolanı abi gerçekci olmak iyidir her zaman.   ;D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Oyuncularıma görüştüm özelikle Taisona bugün 11 de görev verdiğimi ve formanın hakknı vermesini istedim

Başkan 1 gol benden dedi

Bugüne kadar hiç bir maça beraberlik düşünerek çıkmadık bugünde öle.. ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

4'üncü dakikada yedim..

6'ncı dakikada atmışım 1-1..

7'nci dakikada tek stoper olan Thiago Silva kırmızı kart görmüş.. Süper!

full hucuma yönelik bir sistem kurdum.. sağ ve sol bek dahil hucumlara katılması yönünde.. tek stoperde olan şerfsiz oyuncum Thiago Silva kırmızı kart görmüş daha maçın hemen başında! savunmasız maç yapmışım resmen bu şerefsiz Thiago yüzünden.

şaşırmadım bu kadar gol yememe sonra.. ulan Thiago sağlam ceza kescem sana ;D

işin esprisi bir tarafa,, son 6-7 maçtır inanılmaz düşüşteyim.. ne olduğunu anlayamıyorum ama toparlayamadık hala.. Neyse ilk 5 için savaş vereceğiz sanırım.. Bİ daaki sezon için iyi dersler aldık ama :P
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

Volkan abiyle mac var ya

♥ BEŞİKTAŞ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

10'ncu hafta başlayan düşüş 8 hafta sürdü sonra toparlayabildim takımı. İlk yarı puan kaybettiğim, şimdiye kadar oynadığım tüm maçlardan (Büşra dışındaki) 3 puan aldık. Büşra'ya ayrı bir tebrikler bu arada, 3 defa karşılaştık hepsinde kazandı 2 sinde rahat kazandı.

El Maestro

Alıntı yapılan: El Maestro - Ocak 09, 2014, 15:59:03
Alıntı yapılan: NoPasaran - Ocak 09, 2014, 12:30:45
Gelecek rakibin Kardemir Maestro FC. deplasmanda oynanacak bir maç olacak. Senin taktiksel becerinle, güzel bir şov ortaya koyup Kardemir Maestro FC ile dalga geçmen gerek.

;D

Takım ne kadar düşüşte olsada Karabük'ten galibiyetle dönmek zor iştir .  :D Beraberlik olarak belirle bence parolanı abi gerçekci olmak iyidir her zaman.   ;D

Demiştim.  ;D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

:D sistem değişikliği tutmamis

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

aklım almıyor.bir antrenman aldım her maç yenılen takım 4 attı resule.bu cok sacma degıl mı ya.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

Nihayet galibiyet öZlemini giderdik.. Dönüşümüz fevkalade oldu.. Maltalıyı deplasmanda 5-0 yenmişim.. Ama büyük kayıplara sebep oldu bu maç.. Zaten 4tane ortasaham var takımımda ama 2tanesi kırmıZı kart cezalısı oldu..

Fabregas ve bugüne kadar ki en iyi performans gösteren oyuncum Hamsik cezalı gece ki maçta..

Mecburen transfer listesinde olan değeri düşük olan ortasaha aldım üstelik 20milyon euro vererek.. Bakalım bu eksikler nasl yansıyacak bu gece ki kaan ile maçımda..

Ronaldolu götzeli robbenli riberyli rakibe karşı bu ortasaha zaafiyetiyle ne yapıcaz..

Durum böyle kötü olabilir yapacak bişe yok. Bu bahane olamaz olmamalı.. Daha kötüs olsa bile takımıma güveniyorum.. Özelliklede az önce transfer listesinde olan Parejo ya güveniyorum.. Kaan satış listesine koymuş ve ilk maçına eski takımına karşı mücadele edecek.. Oyuncuyla bir görüşme yaptım herkesten daha hırslı.. Eski hocasına beni satış listesine koydu diye intikam için oynayacagim dedi.. :D

unutmam gereken..

Simurg

teşekkür ederim kupa almak istiyorum inşallah alabilirim..
Gerçi rakibimde iddalı bilemiyorum kaybetmekte var.
Olmazsa da
Sonra ilk 6 için mücadele edicez takımımla gurur duyuyorum.
hepsi genç enerjik bir aile gibi olduk :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Nihayet günler sonra güzel bi galibiyet almışım Cr7 2 gol Rooney 2 gol atmış sevindirici bi haber.

Artık maç kaybetmemem lazım oyuna odaklanmalıyım.
Bölünür senin için uykular!

RCA

En çok korktuğum takımla oynayacağım yarın gece büyük bir ihtimal bu maçtan da galip gelmem zor.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

Alıntı yapılan: eRe - Ocak 10, 2014, 11:19:44
aklım almıyor.bir antrenman aldım her maç yenılen takım 4 attı resule.bu cok sacma degıl mı ya.

Doğal. Hem kendi evinde oynuyorsun hem de özel antreman uyguluyosun :) Gayette yenersin, e bide kalabalık orta saha oynuyorsan 4 5 bile atabilirsin bana ( Kİ ) benim kadrom belkide ligde en iyi ilk 5 kadroya bile giremez yani

That's me.

beckyZWICKY

evet beyler..

102 gücü olan genç,dinamik, taze kan olacak olan Ortasaha oyuncum BERNARD'ı takas yoluyla satışa çıkardım..

takas yapmak isteyen varsa özel mesaj atsın..

teklif yapacağınız oyuncu Ortasaha oyuncusu olmalı.. Defans yada Forvet karşılığı düşünmüyorum.. Sadece ortasaha ile takas..

ligin sonlarına yaklaşıyoruz beyler..

şuana kadar gücü kuvveti yerinde olan ama bir türlü bekleneni veremeyen(şuana kadar vermeyen bundan sonrada vermez zaten) bir oyuncunuzla takas yapalım..

Bu kan değişikliği 2 takımada iyi gelecektir.. oyuncular formaları değiştirince kendilerini bulacaktır diye düşünüyorum :)

NOT: Çokta kötü performans sergiliyor diye anlaşılmasın.. 4 golü var şuan Bernard'ın.. ve maç sonu puanları iyi düzeyde hep..

unutmam gereken..