Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

Makul bir teklif bekliyorum resul senden :D ne yazıkki Quintero ancak yedek olur.. ve ben direkt ilk 11'e koyabileceğim bir adama ihtiyacım var..

öyle birşey de ki kabul etmek zorunda kalayım! ;D

bu arada İlla ki alacağım oyuncunun gücüde 100 falan olması gerekmiyor.. 94-96 vs de olur..

isim kaliteli olsun yeter..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

Al dene oynat beğenmezsen yolla :D Yedek falan değil 11'inde bile oynar :D üstüne para da veririz napak kanka :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Batuhan

Ocampos var.

95-91-93 ortalamalı.Olur dersen değişelim.
19 yaşında çocuk.Sadece sakatlıktan çıktı bugün,formu yarın full olacak.
Koca hestiy aya bedenem ?

beckyZWICKY

Resul ve Batuhan..

şuan banko oynattığım 2 ortasaha oyuncumda cezalı.. şuan bu transferi gerçekleştirirsem ilk 11'e koyacak kadar adamım bile olmaz cunku Quinteroda cezalı, Senin Ocamposta 0 formu var oynatamam yani..

o sebepten ötürü yarın olabilir ancak..

bu süre zarfındada BAŞKA TEKLİF GELMESSE bu 2 oyuncudan biriyle takas yapabiliriz BAŞKA DAHA İYİ BİR TEKLİF gelmesse.. :)

unutmam gereken..

RCA

İlkay gündoğan - Gareth Bale takası Fatsaspor kulubü ile yapıldı. 2 oyuncunun da yararlı olması dileğimle :D

That's me.

CR7

Alıntı yapılan: RCA - Ocak 10, 2014, 22:58:04
İlkay gündoğan - Gareth Bale takası Fatsaspor kulubü ile yapıldı. 2 oyuncunun da yararlı olması dileğimle :D

Ilkaya bale özile Niang :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

Yiğit benim ki unastronomik bir teklif olmuş ama yine de niang'ı sevdiğini düşünerek böyle bir teklif de bulunmuştum :D

Gareth Bale en güvendiğim oyuncuydu onu da anca gündoğana değişebilirdim kaan da yardımcı olunca böyle bir sonuç oldu :)

That's me.

beckyZWICKY

haydaaaa

ulen resul bari bu gece kaan ile maçımdan sonra Bale'yi verseydin kaana  ;D ;D ;D

unutmam gereken..

carsi52

Vallahi Gündoğan için çok teklif geldi ama kimlerden geldi hatırlamıyorum çünkü oyunla 1 haftadır ilgilenemiyorum 3-4 kere felan hiç giremediğim bile oldu.

Normalde yine Gündoğan'ı satmıcaktım Resulede sorabilirsiniz reddettiğimi fakat çok ısrar edince kabul ettim bende.

Bundan önce Gündoğana teklifte bulunanlar yanlış anlamasın.
Bölünür senin için uykular!

carsi52

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ocak 10, 2014, 23:06:14
haydaaaa

ulen resul bari bu gece kaan ile maçımdan sonra Bale'yi verseydin kaana  ;D ;D ;D

Birazda o yüzden verdi zaten.

Bale ile beraber Draxleride vercekti aslında fakat ben sana ayıp olur diye kabul etmedim ;D
Bölünür senin için uykular!

RCA

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ocak 10, 2014, 23:06:14
haydaaaa

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 10, 2014, 23:06:18
Vallahi Gündoğan için çok teklif geldi ama kimlerden geldi hatırlamıyorum çünkü oyunla 1 haftadır ilgilenemiyorum 3-4 kere felan hiç giremediğim bile oldu.

Normalde yine Gündoğan'ı satmıcaktım Resulede sorabilirsiniz reddettiğimi fakat çok ısrar edince kabul ettim bende.

Bundan önce Gündoğana teklifte bulunanlar yanlış anlamasın.

Defansif orta saham zayıf olduğundan en iyi açık oyuncumu verdim valla :D Draxler'i sadece eden hazar ile takas edebileceğimden büşra da vermeyeceğinden kimseye vermiyorum diğer oyuncularım açık zaten :D

Ayrıca kaan Bale in son 7 maçına bakabilirsin yanlış birşey yapmadığının farkına varabilirsin kardeşim :D

Abi ortalığı kızıştırmayın sonuçta sercan benim rakibim değil mi yani :P :P ::) ::) ::) ;D ;D ;;D

That's me.

RCA

Şaka bir yana sercan rakibim değil tabiki kardeş kulubüz biz. Bizim rakibimiz maltalı denyo :D

That's me.

ERHUN

Fatsaspor'a 24m€ karşılığında Edin Dzeko'yu sattım.
Aslında Ondrasek dışında satmayı düşündüğüm yoktu ama Fatsaspor menajeriyle geçmişteki Huntelaar transferinden gelen dostluk havasını kıramadım, forvete ihtiyacı varmış. Hayırlı olsun.

beckyZWICKY

bu gece herkes bana çalışıyo :D

illa yenilcez bu akşam kaana yani ;D

unutmam gereken..