Ana Menü

Çocuklukta Unutamadığımız Efsane Markalar,Oyuncaklar,Yiyecekler vb...

Başlatan beckyZWICKY, Nisan 26, 2011, 19:48:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Aklınıza gelenleri ekleyin :)))

Elvan Gazoz..

Meybuz

Işıklı ayakkabılar

Düdüklü Şeker

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

unutmam gereken..

Banucan

vaybe hepsini hatırladım gözlerim doldu biz kızlarla ucunda top olan bileke bağlanan ipler vardı onlarlada ne oynardık en çok kim döndürcek diye :D ama resim yok siz hatırlayın ;D ;D
FEDA

beckyZWICKY

hee bidee saatlerce oynadığım; Bu resimden ne olduğunu çözemeyenler için şöyle diyeyim.. Bunun el boyu vardı birde.. Hani basıp suda halkaları çubuğun içine sokardık filan.. :D

unutmam gereken..

Banucan

Valla ya saatlerce oynardım bende tuşa basınca hepsi harekerleniyordu ;D
FEDA

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

unutmam gereken..

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Banucan

çizgi filmlere girersen en büyük eğlence bizim dönemindi zaten casper maske he-man duffy duck bags banny sonraaa temel reis tom ve jerry yahu neler varmiş ;D ;D ve tabiki şirinlerrr bayılırdım şirinlere ;D
FEDA

Cem Goren

leblebi zoru şu fırıldaklar tasolar meybuz falan ne güzeldi ya. şimdi hiçbiri yok onların. bazen düşünüyorumda çok şanslıymışız biz şimdiki çocuklar analarının karnından bilgisayarla doğuyolar ciddi anlamda yanlızlaşıyolar. O action man power rangers falan yumiyum tipitip vs.vs.vs. daha neler neler ya. insan duygulanıyor şunları görünce.

+rep.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Banucan

ya muslukçu mariomuz ;D bayrakta en üste anlatmak için yöntemler bulurduk ;D bide kuş vurma oyunu vardı :D
FEDA

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Cem Goren - Nisan 26, 2011, 20:08:28
leblebi zoru şu fırıldaklar tasolar meybuz falan ne güzeldi ya. şimdi hiçbiri yok onların. bazen düşünüyorumda çok şanslıymışız biz şimdiki çocuklar analarının karnından bilgisayarla doğuyolar ciddi anlamda yanlızlaşıyolar. O action man power rangers falan yumiyum tipitip vs.vs.vs. daha neler neler ya. insan duygulanıyor şunları görünce.

+rep.

Valla öyle Cem. Yeğenim 6 yaşında anaokuluna gidiyor çocuk 5 yaşında laptopla tanıştı şimdi Age Of Empires oynuyor  ;D
Since 1903