Ana Menü

Iverson'la yollar ayrıldı!

Başlatan keskinli, Nisan 26, 2011, 17:41:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Beşiktaş'a transferi ile bütün dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş CT'da Iverson'ın geçirdiği sakatlıktan sonra Beşiktaş CT'da kalıp kalmayacağı merak konusu olmuştu.

Haber1903'ün haberine göre Beşiktaş kulübü yöneticileri, Iverson'ın 1 ay önce sözleşmesinin fesih edildiğini açıkladı ve Iverson'ın sakatlığının oynamasına engel olduğu için bu kararı aldıklarını belirttiler.

Dünyaca ünlü yıldız oyuncu Allen İverson, 10 Kasım 2010 tarihinde Beşiktaş kulübü ile resmi sözleşmeye imza atmıştı. Sadece Türkiye'nin değil, tüm dünyanın gözlerini Beşiktaş'ın üzerine çevirmişti.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

ergin ataman twitter'dan yalanlamıştı bu haberi.

Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Ergin Ataman, Amerikalı oyuncuları Allen Iverson'ın sözleşmesinin feshedileceği şeklinde çıkan haberlerin gerçek olmadığını söyledi.
Ergin Ataman, sosyal paylaşım sitesi twitter'da, bazı yerlerde bu tarz haberler çıktığını ve bunun kesinlikle gerçek dışı olduğunu belirtti.
Allen Iverson, sakatlığı nedeniyle ülkesine gitmiş ve play-off maçlarında sakatlığını tamamen atlatıp siyah-beyazlı takıma katılması bekleniyor.

ntvspor.net

El Maestro

Takımla 2 maça çıkıp sakatlık gerekçesiyle amerika'ya geri dönen bir sporcu için şaşılmayacak bir durumdur.
Seneye kalsa ne farkedecek ki ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

yalanlandı..seneyede takımda acıklaması yapıldı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Bugün basın organlarında dünyaca ünlü basketbolcumuz Allen Iverson'un sözleşmesinin feshi ile ilgili değişik haberler çıkması üzerine, Yönetim Kurulumuz, şu açıklamayı yaptı:
Bugün değişik basın yayın organlarında yer alan, Allen Iverson'un sözleşmesinin feshedildiği şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bilindiği gibi Allen Iverson, yaklaşık 3 aydır tedavi için Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmaktadır. Oyuncumuzun gelen sağlık raporlarına göre, ne zaman çalışmalara başlayabileceği konusunda Mayıs ayı sonunda doktoru ile yapacağı bir muayene sonucu beklenmektedir.

Oyuncumuzun bugüne kadar idman yapmasının dahi sakıncalı görülmüş olması, bu son muayeneyi daha da önemli kılmaktadır.

Allen Iverson'un en kısa sürede sıhhatine kavuşarak takımımıza geri dönmesini arzuladığımızı belirtirken, sözleşmesi ile ilgili bir feshin söz konusu olmadığını kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Keşke gitseydi .

Takım içi dengeleri bozuyor ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Basketbolun zevki iverson..

ben Beşiktaş basket takımını sevmiyorum niyeyse..

iş olsun diye olan bir takım havasında.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Pascal El AMinin yerini tutamaz, en buyuk yanlis onu gondermekti
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Grocbenn

Bu adam bizi dolandırdı gibi geliyor bana...

Geldi 4-5 maç oynadı..Yok kanser-sakat muhabbetine bi gidiş o gidiş..

Tamam reklamımız oldu ama..Geçen sene bu adama verilen birkaç milyon euro yerine bu sene sponsor için bu hallere düşermiydik yada amatör şubeleri kapatma durumuna gelinirmiydi acaba?

NoPasaran

Gibisi yok kandirdi ve gitti..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net