Ana Menü

Nihat Kahveci ile yollar ayrılıyor

Başlatan KeePSaKe, Nisan 26, 2011, 11:28:23

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

aynen bence de.
deli ibo olayında BENCE ne kadar haklılarsa bu olayda o kadar HAKSIZ bizim yönetim.
Turgay Demir'in üzerine gidelim biz de. o da kalemini bıraksın.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Bizim yönetim.

Biz bi çırpıda her oyuncunun kalemini kırabiliriz biz Beşiktaş'ız en ufak yanlışta o kişiyi göndeririz fener,gs bunu yapamaz dedirtmek istiyor.

Ve yanlış yapıyorlar.Eğer Nihat'ın sözleşmesi feshedilirse yazık gerçekten yuh olsun derim..
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

uzuluyorum demekten baska birsey yok valla. Besiktas icin hayirlisi neyse o olur insallah.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Aynısı İbrahim Üzülmez'e de yapıldı futbolculara karşı bu kadar katı olmamaları lazım yönetimin...

En azından ufak bir ceza verebilirlerdi.
Since 1903

Cem Goren

vay arkadaş ya lan bu kadar kolay mı futbolcu göndermek yada sözleşmesini feshetmek.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

iboların olayı ile nihatın olayı aynı değil.. Aynı kefeye koyup ona göre yargılamak adaletsizlik olur..

Nihat gidipte q7 yi yumruklamadı.. Saha içinde bu tür agresiflikler olabilir.. sonucta herşey takım için.. Nihatta keyfinden yapmamıştır.. Pas verseydi daha net gol pozisyonları olabileceğini düşünüp sinirlenmiş olabilir.. Biz halısahada bile bü tür şeyler yaşıyorken, bu tür şeyler için kalemi kırılmamalı.. maçtan sonra kol kola çıkarkar zaten.. Tekrar diyorum maç içinde bu tür şeyler inanın çok doğal..

İlla ki birşey sorgulanacaksa , bir bilet kesilecek yada kesilmeyecek ise de bu, bu tür şeyler için değil..

Nihatın performansı düşünülmeli, performanslarına göre geleceğe dönük kararlar alınmalı.. Kalması yada gitmesi gibi..

Sadece bu olay yüzünden gönderilecekse yanlış.. Üzülürüm..

Sadece performansı ve aldığı paraya oranla takıma katkısı gözönüne alınıp gönderilecekse pek ses çıkaramam ve çıkaramayız.. Olacaksada şimdi değil sezon sonu olmalıdır.

Yok sadece q7 olayıyla ilgili değil Turgay demir olayıda var dersenizde, O zaman çıkıp adama derler ki; Ardanın yaptıklarını unuttunuz mu? kendi taraftarıyla küfürleşip yumruklaşıyor, kendi takım arkadaşıyla yumruklaşıyor vs vs.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

-alo nihat ben yıldırım başkan nasılsın
-iyiyim başkanım siz nasılsınız.
-iyidir ne olsun,seninle görüşmemiz lazım.
-ne zaman isterseniz başkanım.Çok memnun olurum.Affınıza sığınarak konu neydi.
-Telefonda olmaz.Cumartesi ... otelin locasında 14:00 da müsaitmisin.
-tamam başkanım saat tam 14:00 de ordayım.
Böyle başlamıştı Nihatın ikinci BEŞİKTAŞ macerası.Az çok yıldırım başkanın kendine yapacağı teklifi tahmin ediyordu.Cumartesi saat 13:30 izmirdeki ... otelin locasında hazır bekliyordu.saat tam 14:00 yıldırım başkan otelin locasına geldi.
- merhaba başkanım hoşgeldiniz.
-hoşbulduk,nihat lafı fazla uzatmayacağım seni transfer ediyoruz kulübünle anlaştık.

Nihat çok duygulanmıştır.Nede olsa onu bugünlere getiren kulübünden geri dönüş imkanı doğmuştur.Ama kahrolası sakatlık belası hani o milli takımda geçirdiği ve uzun süre yeşil sahalardan uzak kalmasına sebep olan sakatlık

-Başkanım yuvama dönmeyi çok isterim ama ne olur beni almaktanvazgeçin
-neden o fenere mi söz verdin
-olurmu başkanım ben Türkiye'de birtek BEŞİKTAŞ TA oynarım.
-Aziz yıldırımla görüşmüşsün
-sadece telefonda randevu istedi nedenini sordum transfer le ilgili olduğunu söyledi.bende reddettim.
-O zaman
-Başkanım sakatım ve ne yazık ki sakatlığım kronik.doktorumun ifadesiyle hiçbirzaman eskisi gibi olamıyacağım.zaten ispanyada 1-2 sene daha oynayıp bırakmayı düşünüyorum.
-sen ne demek istiyorsun nihat unutmaki seni bugünlere getiren bu kulüptür.
-Başkanım yanlış anladınız ben sadece O BÜYÜK TARAFTARA LAYIK OLAMAMAKTAN KORKUYORUM.
-ben anlıcağımı anladım
der başkan ve bir hışımla orayı terk eder.
Gözleri dolmuştur nihatın uzun zaman sonra formasına aşık olduğu onu bugünlere getiren kulübüne dönme fırsatını geri çevirmek zorunda kalmıştır.Uykuları kaçar ve kırdığını düşündüğü başkanı takriben 2-3 gün sonra kırdığını düşündüğü başkanı arar
-Başkanım ben nihat müsaitmisiniz
-efendim nihat
-başkanım beni yanlış anladınız
-Bak nihat lafı fazla uzatmaya gerek yok.Bize BEŞİKTAŞLILIĞINI ispatla.Sözleşme metni hazır gel imzala.Başkada konuşacak birşey yok.
köşeye sıkışmıştır nihat biranda doktorunun dediği kelimeler aklına gelir.nede olsa doktoru ona futbol hayatında artık hiçbirzaman eski performansına ulaşamıcağını söylemiştir.Ama yapacak fazla birşeyide kalmamıştır.Yinede canını dişine takıp çalışarak bu sorunu aşabilirmiyim diye düşünür.ama işte hepimizin gördüğü gibiolmamıştır olamamıştır.Ne yazıkki kahraman olarak ayrıldığı kulübünde bugünlerde neredeyse hain ilan edilecektir.Evet eleştirilerin artık dozu kaçmış kazandığı ve çocuklarına götürdüğü paranın haram olmasına kadar ileri gitmiştir.
İşte gerçekler.

Eğer doğruysa bu yazılanlar zamanında iyi ki seni savunmuşum Nihat Kahveci..
Bölünür senin için uykular!

CR7

Lig TV'nin haberine göre; Konyaspor maçı içinde Quaresma ve maç sonrası da gazeteci Turgay Demir ile tartışma yaşayan Nihat Kahveci'nin sözleşmesi feshedildi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Nisan 27, 2011, 18:36:42
iboların olayı ile nihatın olayı aynı değil.. Aynı kefeye koyup ona göre yargılamak adaletsizlik olur..

Nihat gidipte q7 yi yumruklamadı.. Saha içinde bu tür agresiflikler olabilir.. sonucta herşey takım için.. Nihatta keyfinden yapmamıştır.. Pas verseydi daha net gol pozisyonları olabileceğini düşünüp sinirlenmiş olabilir.. Biz halısahada bile bü tür şeyler yaşıyorken, bu tür şeyler için kalemi kırılmamalı.. maçtan sonra kol kola çıkarkar zaten.. Tekrar diyorum maç içinde bu tür şeyler inanın çok doğal..

İlla ki birşey sorgulanacaksa , bir bilet kesilecek yada kesilmeyecek ise de bu, bu tür şeyler için değil..

Nihatın performansı düşünülmeli, performanslarına göre geleceğe dönük kararlar alınmalı.. Kalması yada gitmesi gibi..

Sadece bu olay yüzünden gönderilecekse yanlış.. Üzülürüm..

Sadece performansı ve aldığı paraya oranla takıma katkısı gözönüne alınıp gönderilecekse pek ses çıkaramam ve çıkaramayız.. Olacaksada şimdi değil sezon sonu olmalıdır.

Yok sadece q7 olayıyla ilgili değil Turgay demir olayıda var dersenizde, O zaman çıkıp adama derler ki; Ardanın yaptıklarını unuttunuz mu? kendi taraftarıyla küfürleşip yumruklaşıyor, kendi takım arkadaşıyla yumruklaşıyor vs vs.

Aynı değil tabi benim anlatmak istediğim yönetimin bu ve buna benzer olaylara karşı çok ağır cezalar vermesi.Dediğin gibi Arda'da kavga etti adamın dudağını patlattı ama takımdan gönderilmedi ama bizim yönetim İbrahim Üzülmez'i gönderdi şimdide Nihat'ı gönderiyor.
Since 1903

[KralKartal]

Bu yonetim ve baskan oldugu surece, her sene rezil oluruz.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

NİHAT KAHVECİ'DEN FLAŞ AÇIKLAMA

27 Nisan 2011 Çarşamba * 15:37

Tecrübeli oyuncularımızdan Nihat Kahveci son günlerde yaşananlardan sonra patladı: "Bir daha asla Türkiye'de forma giymeyeceğim"

Beşiktaş'ın Milli futbolcusu Nihat Kahveci yaptığı açıklamada son yaşanan olayların ardından yaptığı açıklamada yönetimin kendisi ile yollarını ayırmak istemesi halinde zorluk çıkarmayacağını söyledi

NTVSpor'un haberine göre; Nihat, Türkiye'de bir daha asla forma giymeyi düşünmediğini ve Türkiye'ye geldiği günden bu yana sürekli aldığı ücretin konuşulmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.
Since 1903

[KralKartal]

Yabanci dert yaniyor, yerli dert yaniyor. Bu Turk futbolunun hali ne olacak boyle
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 27, 2011, 23:22:09
Yabanci dert yaniyor, yerli dert yaniyor. Bu Turk futbolunun hali ne olacak boyle
bu türk futbolunda azize mahmut gibi insanlar oldukca hicbirsey olmayacak hep ayni kalacak!

NoPasaran

Nihati zaten kim alir turkiyede ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Yönetimin ne suçu var burda ?

Bu camia Nihat'a maddi ve manevi herşeyi sundu.

Dile kolay iki senede toplam 6 milyon euro ve bonservis bedeli hariç.
Toplamda 10 milyon euro gibi bir rakam. Kimseye gösterilmedi Nihat'a gösterilen tölerans.

Karşılıgı bu olmamalıydı, beklentimiz çok büyüktü fakat bir türlü olmadı olmadı olmadı.

Ve bunun tek suçlusuda kendisi. Başka suçlu aramaya hiç gerek yok ..

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~