Ana Menü

SL 31. Hafta | BEŞİKTAŞ:2-Galatasaray:0 | Cumartesi - 19:00

Başlatan Cem Goren, Nisan 25, 2011, 22:14:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

laralaralaralay laralaylara laylaralaralay laralaralay laralaralaralay laralaylara larayyyyyy ;D
FEDA

Ersin Develi

djinonu

Daha demin yerden bitme ömer tayfurla konustuktan sonra.
Guti oyundan alinirken sinirli bir sekilde
Soyunma odasina gitti quaresma ciktiginda gidip yedek kulübesine oturdu..
Futbolcular mac sonunda soyunma odasina giderken gutinin coktan stadi terkettigini belirtti...
Anlamadigim guti top oynamadin sen ilahmisinda ayri
Muamele görmek istiyorsun alkolik BELA!!!
Sinirlendim
Abi ben buna!

Ersin Develi

djinonu

Daha demin lig tvde omer canli baglanti kurdu tayfurla konustuktan sonra anlatti

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Necip-Ernst ikilisinin yokluğu bariz şekilde belli oldu.
Guti nin meyhaneden kalkmış gelmiş halleri ve Bobo nun artık iyice sinir bozan rahatlığına ve kabak tadı veren futboluna rağmen 2-0 galip ayrılmak güzeldi.

Necip'i gerçekten çok aradık. Ve bu o kadar güzel bir şey ki, kendini özleten en değerlidir hesabı ..  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

serkan-aydın değişikliği daha bi rahatlattı bizi :)
bobo'nun atamadığı pozisyonlar şaka gibiydi.
adamlar daha 1'i çıkarmadan 2'yi gördüler kalelerinde o daha güzeldi.
bağırmayan taraftar s. gitsin diyen gslilerin sesi kesildi ve dalede onlara da bağırıldı sıra sende gs diye ama ses gelmeyince biz de onlara bağırdık :D
hele deplasman taraftarının stadtan ayrılmak istemesi tam bir komedi ve sanırım ilktir :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

İlk yarı çok kötüydük hatta gs daha iyi başladı diyebilirim.

Ama konuşulcak birşey yok kazmalar topluluğu bir galatasaray istesek zorlasak 4-5 olurdu ama kasmadılar nedense.

Necip'i gerçekten çok aradık.

Son olarak KOYDUK MU ?
Bölünür senin için uykular!

carsi52

NoPasaran

Guti dışındaki oyuncularımız kötü değildi..

Önemsiz sıradan bir maçtı çok abartmaya gerek yok..

Kasımpaşanın biraz daha iyisi bir takımdı halende bu konuda ısrarcıyım.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 01, 2011, 00:30:24
Guti dışındaki oyuncularımız kötü değildi..

Önemsiz sıradan bir maçtı çok abartmaya gerek yok..

Kasımpaşanın biraz daha iyisi bir takımdı halende bu konuda ısrarcıyım.

Fernandes çok kötüydü bence..
Guti evet kötüydü ama 1 asist ve 2.golde ki payı büyük.

Önemsiz sıradan bir maçtı demene kesinlikle değil KESİNLİKLE katılmıyorum.

-Fb-gs olsa böyle söylenirmiydi acaba m.ediyorum..Basın böyle yapıyor ama bizde böyle yapıyoruz 3-5 seneye derbide demezler artık bizim maçlara.

Cem Goren

İlk yarı sezonun belkide en iyi oyununu oynayan bir gs ve sezonun en rezalet tribünü vardı. Fener maçlarında tribün kötü oluyordu onu biliyoruz ama gs maçlarında güzel bir tribün yapardık aslında. İlk yarı adamlar susmadı bizden çıt çıkmadı resmen. İkinci yarı başı ile beraber ritm yakalandı akabinde gelen gollerle toshack zamanı ve gırla eğlence :) bu arada oraya deplasmana gelen gs taraftarı herhalde ilk defa geliyor derbiye lan maç bitmeden staddan deplasman taraftarının çıktığı nerde görülmüş kamiller ;;D 

Fernandes ilk yarı çok kötüydü anlamadım gitti topa girmedi ikili mücadelelerden falan kaçtı anlamadım gitti. gününde değili galiba.
Bobo'nun kaçırdığı gole gelince hala gözümün önünden gitmiyor arkadaş inanamadım ya 5dk kendime gelemedim gol kaçtıktan sonra hani kabus falan sandım o derece.

Neyseki kazandık sezonun bitirirken güzel bir derbi galibiyeti azda olsa bir tebessüm yarattı yüzümüzde. Teşekkürler Beşiktaş...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Önemi neydi peki bu maçın  ???

Hoca bile diyor derbi havasında değildi..

Eğerki 5 sene daha bu sonuçlar olursa sıradan maç olur bunlar gerçekler..

Ben Galatasarayın bu şekilde bizim stadımıza gelmesinden müthiş rahatsız oldum açıkcası. Umarım sorunlarını çözerlerde rekabet yine tavan yapıp zevkli heyecanlı bir lig olur.

Fernandez ilk yarı kötüydü kabul ediyorum ancak ikinci yarı sorun yoktu. İki tane "kız gibi orta saha" topçusu ile oynuyoruz diye korkuyorum ama beklenen olmadı. Açıkcası Ernst ve Necipin çok arandığını düşünmüyorum çünkü ihtiyaç dahi duyulmadı. Galatasaray gerçekten çok zayıf bir rakip olmuş. Verdiğimiz bir kaç pozisyonda bence konsantre eksikliğinden kaynaklı..Eğer bizim için daha ciddi maç olsaydı o pozisyonlarada giremezlerdi..

Gutiyi belkide bu forumda en çok seven adam benim iddaa ediyorum. Quaresmadan daha çok beğeniyorum beni daha çok etkileyen bir oyuncu. Nerede ne yapacağını hiç kestiremiyorum ancak yok arkadaş senden büyük Beşiktaş var. Bu kadar sorumsuz olmana dayanamıyorum. Çok kötü dediğimiz maçta bile oyuna katkı yapabiliyorsun bu yeteneğe sahipsin ama koşmamanı kabul edemiyorum. Belki koşmak istiyorsunda geceleri fazla at yarışı yaptığından olsa gerek yorgunsun be guti :) Olmuyor yani. Maçtan sonra oyunu terkedişide benim için bu takımda Gutinin varlığının artık takıma zarar vereceği izlenimini oluşturdu. umarım en kısa sürede sözleşmesi fes edilir karşışlıklı. Yeteneklerine hayranım ama senden büyük Beşiktaş VAR guti reyis :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Sonuçta bi derbi maçı bu.

Yenildiğinde sabahlara kadar dalga geçicek tonlarca arkadaşı tanıdığı oluyor insanların.
Herşeyden önce 3-5 sene sonra tarihe bakıyorlar bu zaman kim yenmiş diye.

Kötüyse kötü zaten daha bu kadar kötü olamazlar daha doğrusu her takımın kötü bir dönemi olabilir acımıcaksın çakıcaksın.

-Hiç bir derbi hiç bir zaman önemsiz olamaz.